Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie 2004 (58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

no asa ca v-am citit si eu.Mai printre picatele dar v-am citit.[;)]

 

Asa am aflat ca Mickyyyid="purple"> tre sa mai stea putin cu burticutza[gravi] ei nu de alta insa....trebuiesc savurate putin ultimele momente. (nastere usoara si de la noi!!![flo])

Am mai aflat ca Oanaid="red"> taaaaaaaaaare fericita e de minunata ei fetitza (chiar vroiam sa fac si eu aprecieri la adresa ei, nu de alta da`e o papusica vie [pup])

 

Marianaid="blue"> sa-ti traiasca bebitica nr 2 . Iti dai seama ce soacra faina cu doua nurori o sa fii????

 

Ruprichid="green"> tine-ne la curent cu problema lui Robert

 

Rayuid="orange"> numa bine la casa ai noua si...pupicei la Boubou cea miloasa.[pup]

 

Lauraid="brown"> si Hanna noastra imita din ce in ce mai mult. De ex acu intr-o zi la masa de amiaz (eram toti 3 in jurul mesei) o vedem pe cocolina ca pune mana si ia de pe masa cutitul si furculitza de la mami si....incepe cica sa manance din farfuria ei. Am ramas masca nu alta. Ce sa mai ! ma repet da`avem copii mari fetele.

 

Hai ca acu chiar ca plec.S-a trezit cocolia si povesteste asa de fain in patutz la ea , ca nu rezist sa nu ma duc sa o smotocesc si apoi sa ne imbracam sa iesim in oras.

 

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

PS: scuze daca am uitat pe careva si.....chiar mai stie cineva ceva de Katalinaid="teal">???

 

 

Lavinia-mama si micutza Hanna ( 16.04.2004 )

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavi te pup esti o dulce ,ma bucur sa aud ca sunteti bine si mie mi se pare ca n solicita mult copiii nostri dar ce sa le faci mai bine cu energie si sanatosi ,am ras o gramada cand am citit ca Hanna vrea sa manance deja cu furculita alx se chinuie cu lingura inca,bravo ei.

De Kata nu prea stim nimic

 

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)id="red">

Martie-Aprilie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

na ca am trimis inca un mesaj cu niste poze din spania si.....nu stiu unde s-o fi dus.

 

deci inca o data: spania

sunt doar cateva ca ....nici de astea n-am avut vreme

 

Oana id="red">sa nu-ti inchipui acu ca printesuca noastra mananca deja cu vreun tacam Nuuuuuuuuuuuuuu!! tot mami tre sa dea in gurita (chiar daca si ea tine lingurita ei, o are mai mult sa se zangaleasca)Oricum sunt niste dulci toti si cred ca acu e perioada cea mai haioasa si mai faina din viata lor si a nostra (acum cand incep sa descopere tot cate ceva si cand sunt curioasi sa vada ce e acolo si de unde se aude aia si ....cate si mai cate)

pusi inca odata tie si printesei tale dulci si....pe curaaaaaaaaaaaandddddddddddd

 

Lavinia-mama si micutza Hanna ( 16.04.2004 )

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uraaaaaaaaaaaaaaaa....pot sa nasc linistita...s-a terminat revizia la apa calda [bis][bis][bis]!!!!!!! Azi am facut primul dus dupa 10 zile de lighean!!!

 

Denis, bine-ai revenit pe forum!

 

As vrea sa scriu mai multe, da' nu ma lasa galusca mic.....poate reusesc mai tarziu!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Mickyyyid="red">[gravi] (40 saptamani) si [copil] Malina Ioanaid="purple"> (31.03.2004)

 

id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara!

Sunt franta, azi m-a terminat Raul...am umblat din casa in casa ca poate reusesc sa-l linistesc...am fost si afara pe un vant de neimaginat dar efectiv n-am mai putut cu el in casa[bang] E super agitat, abia acum am vazut ca da sa iasa inca o maseluta[bang] Eu nu mai stiu pe unde mi-am pus cartea Mama si copilul dar din cate imi dau seama la Raul ii cam ies haotic...are 7 incisivi (al 8-lea nici nu se vede) si o masea(sus in stanga), iar acum da sa iasa tot in stanga dar jos...stiu ca nu e o problema, dar stiti voi, mama paranoica[:D] Luni merg cu el la un ortoped, asa doar de schmea, sa fiu eu linistita ca totul e ok, iar intr-o zi musai sa dau cu el la dermatologie ca tot ii apar fel si fel de bubite[bang] E tare sensibil [bang] de mic e asa[alcool], seamana cu tacsu[bang]

 

Oanaid="red">, ti-am vazut minunea de 3 luni...super draguta poza![pup] Atat ai asteptat, 1 an??[alcool]

 

Mickyyyid="red">, deci voi asta ati asteptat??? Apa calda??[:-)))]

 

Lavi id="red">tare mult mi-au placut pozele din Spania! Sa sti ca si mie mi se pare ca acum e mult mai greu, are nevoie de mult mai multa atentie...ei asta e, anu viitor o fi si mai greu[:D]

 

Deniid="red">, bine ai revenit! Cosmin e un dulce si jumatate! Ce bucle dragute are![pup]

Stai asa, gresesc, dar parca Soleil(Flaviana) l-a botezat nu???[:D]

 

Asa deci, ieri am promis ca pun joarda pe cuscra id="red">mea daca nu apare..a.sa ca trebuie sa trec la treaba[sm][box][mariaj][blabla]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Claudelu

 

Asa deci, ieri am promis ca pun joarda pe cuscra id="red">mea daca nu apare..a.sa ca trebuie sa trec la treaba[sm][box][mariaj][blabla][/navy][/font=Comic Sans MS][/b]

 

 


id="quote">id="quote">

 

[striptis]

sint in zona,citesc ce scriu fetele,da am asa o lipsa de inspiratie..[alcool]

 

Elena[hippi] si [copil]mademoiselle Amelie-Boubouid="Century Gothic">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, am sosit la munca, e asa pustiu, toata gasca e in drum spre Timis iar eu ma lupt cu-n teanc de acte ( de fapt le tratez, deocamdata cu nepasare, sunt inca la cafea si tigara ). E drept ca-s contabilitatile mele si cum acasa nu-i chip sa lucrez am venit la serviciu. Si apoi aici pot vorbi si cu voi ![:D]

Laviniaid="red"> super va distrati voi !

Elenaid="red">, da' de ce n-ai inspiratie iubito ? A ajuns relatia noastra intr-un impas ! Noi suntem aici ca o familie mare si fericita, nu ne mai iubesstiii ?

Clauleid="red">, dar tu ai o energie ....cred ca-l intreci pe Raul. Ne-ai povestit cum fu la nunta ?

Oanaid="red">, bombonica ta e superba ! Dar chiar un an sa te lase sa astepti ? Ce zici de-o cafeluta ?

Denisid="red">, sunt invidioasa pe buclele lui Cosmin ! Ma lasi sa le ciufulesc putin ???[:D]id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...