Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi, la Galati sa veniti! (4)


Recommended Posts

Cred ca Eliza s-a grabit deschizand un nou subiect, dar acum ce sa facem, postam si intr-o parte si in alta daca-i nevoie...

Confuzia care s-a creat este datorata, probabil, inchiderii subiectului care a facut ca partea a 3-a sa fie inaintea subiectului nr 4.

 

Vilma Am auzit si eu ca cinematograful este in paragina...Se pare ca deocamdata, pentru cultura NU exista fonduri. Plus ca multa lume dupa ce a investit in DVD-uri si televizoare cu diagonale de XXXL cm, sa nu mai discutam de agitatia cotidiana, prefera fotoliul confortabil in locul unui scaun eventual numerotat si undeva in marginea unei sali de cinema.

 

lauraspeedy Si eu tot cu doamna Dimitriu am nascut. Tot ea mi-a urmarit sarcina. Numai ca eu nu am vrut sa o recomand pentru ca am o poveste in spate care m-a "urmarit" sa zic asa...

M-am dus la ea, tot asa pentru ca auzisem ca face si drege... A fost destul de rece, chiar daca am "contribuit" de fiecare data...Pe vremea respectiva nu era "asociata" cu Pop. Iar inainte de nastere, am luat-o pe persoana care mi-a recomandat-o sa mearga sa vb cu ea. Dintr-o data si-a schimbat atuitudinea, s-a transformat intr-un suvoi de lapte si miere. Nu-mi venea a crede ce transformare avusese loc. De-asta am avut retineri...Partea cea mai interesanta e ca NU a acceptat nici un leu de la noi. Ba din contra, a venit dumneaei si s-a interesat si de starea Anrei, mai ales ca fii-mea a avut un icter fiziologic prelungit...

 

Cam asta-i povestea mea...

Mai, chiar asa, azi e marti!!! [:D] [;)]

 

Va [pup]

 

 

Liliana&[copil] Andra-Maria

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Tare-i rau fara voi ! N-am avut internet de vineri si ...m-am simtit singurica fara voi.

Dana ce bine ca esti si tu cu noi !

 

Am fost duminica la Gradina Botanica ( pt prima oara spre rusinea noastra ) si ne-a placut tare mult ! Dariei i-au placut in special pestii !

Va pup si poate ne plimbarim impreuna ! Ce spuneti ?id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura Chiar ma intrebam pe unde umbli, ca n-ai mai scris nici un rand...Deja incepusem sa te invidiez ca esti la mare [:D]

Noi, spre rushinea noastra nici pana acum n-am ajuns la Gradina Botanica, cu toate ca am inteles ca-i super. Anul trecut prin mai am avut o tentativa, dar cand ne-am trezit noi era deja inchis...

dinedana Bine ai venit printre noi. Dar scumpa mai esti la vorba...Noi vrem amanunte, ca suntem ca o familie!

Va [pup]

 

Liliana&[copil] Andra-Maria

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dinedanaid="orange">, bine ai venit! Sa mai intri si sa dai raportul despre fetita ta.[floare3]

 

Sa stiti ca cinematografele din Galati sunt pe duca, nu mai au bani sa le renoveze pentru ca nu scot profit si asa...e un cerc vicios...

 

Fetelor, ati vazut Gradina Botanica? E o splendoare, sunt toti trandafirii infloriti, niste culori minunate!

 

Ele id="green">, deci te apuci de distractie?[;)]Iti urez sa ai rabdare multa si sa mai intri sa ne dai de veste cum merge santierul![pup]

 

Cookie si bb Sabina

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliac1, sora mea a avut zilele astea niste probleme cu sotul ei si cu cel mic. Nepotelul meu a avut rosu in gat iar cumnatul meu a fost internat in spital cu niste probleme la stomac, asa ca ea a amanat putin problemele ei ca sa aiba grija de cei doi "baieti" ai ei.

 

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tudor al meu a luat un virus, ii curge nasul si stranuta la greu!!!

Acum miorlaie in patut caci nu poate sa doarma din cauza nasucului.

Am mai auzit cateva persoane ca s-au plans, asa ca atentie, se pare ca circula iarasi o viroza!

 

 

Vilma, Anca (4 ani) si Tudor (1 an si ceva)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...