Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi, la Galati sa veniti! (4)


Recommended Posts

Neata !

Vilmaid="red">, si Dariei ii curgea azi dimineata nasucul ( putin de tot ), dar eu am pus pe seama "dezbracarii " din cauza caldurii. Sper sa nu fie vorba de un virus ca vineri o duc la tara pentru trei saptamani si nu as vrea sa fie racita. Si asa va fi greu fara ea, dar va dati seama eu la mare si ea bolnavioara cum ar fi ? Sper sa fie bine !

M-am intalnit ieri cu Corinnaid="red"> si Stefanut. Era asa de gales mititelul...dupa atatea injectii. La el virusul s-a manifestat rau tare ..cu vomitat si febra. Zic bine Corinna ?id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salutare, Galati...

Hmmm, suntem pe pagina 3. Asa ceva este inadmisibil!!!

Ce ziceti de-o intalnire cu bebelinii maine pe la 6???

Sa ne punem de acord din timp!

poate daca tot s-a mai incalzit sa reusim sa profitam si sa ne adunam un pic. Sunt constienta ca daca suntem cumbebelinii iar nu vom reusi sa scoatem 2-3 vorbe, dar totusi incercam. Ce ziceti????

 

 

Liliana&[copil] Andra-Maria

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faceti, fete de Galati?

 

N-am mai dat nici un semn de viata pentru ca am fost foarte ocupata. Saptamana aceasta am rezolvat cu pasapoartele. L-am trecut pe Dalian pe pasaportul meu ca sa putem pleca in Italia. Am fost din nou la alergolog si doctorita Sandica vrea sa-i dea lui Dalian un spray de asmatici pentru o perioada de trei luni. Am zis ca vin altadata si am fugit cat am putut de repede. Nu mai vreau spray-uri si antibiotice. Am fost si la oftalmolog la doctorita Mazilescu cu ambii copii si spre surprinderea mea Alinutza a stat foarte cuminte la consultatie chiar daca i-a pus picaturi in ochi. Se pare Dalian sta mai bine decat Alina cu vederea dar o mai lasa pana in toamna sa vada cum evolueaza. Asa ca am fost ocupati cu treburile si n-am ajuns la homeopat. M-am hotarat sa merg la doctorita Goarza pe care mi-a recomandat-o mai multe persoane. Dar ramane pe saptamana viitoare caci noi ne pregatim sa plecam in week-end la Lepsa. Dalian va merge si el mai ales ca acum se simte bine. Tusea vine si pleaca la el fara sa fie determinata de anumiti factori. Oare o vom scoate la capat?

De cand ii dau sirop de catina a inceput sa manance bine si sa se ingrase. I-am cumparat si sirop de patlagina presat la rece si Imunogrip de care am auzit lucruri bune.

vilma

Cum se simte Tudor? Ai incercat vreodata Imunogrip? Daca stii mai multe de el spune-mi si mie.

alinam

Mai spune-ne cate ceva despre tine. Cum te mai simti?

dinedana

Bine ai venit printre noi si asteptam sa ne spui mai multe.

LauraFlo

Ce face Daria, cum se mai simte?

Fetelor, dar unde e liliana29s?

 

Cred ca o sa avem vreme buna in week-end si abia astept sa plecam la Lepsa. Va povestesc cand ne intoarcem.

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi sambata dis de dimineata plecam la tara, dar cred ca am sa ajung la intalnire. Daca termin de facut bagajele printesei, pleaca pentru trei saptamani dar dupa volumul lor zici ca o marit.id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LAURA am disparut ca am fost o luna in concediu de odihna si de acasa pe romtelecom intram numai sa mai citesc cate ceva .......

 

Verutza fak bine, imi plimb cu greu burta si deja mor de cald, nu mai suport caldura vreau in prenatal ....cam de pe 11 iulie cred ca o sa-mi iau da simt ca nu mai pot la munca, nu mai pot sa stau 8 ore pe scaun, aplekata spre tastatura, asta e ...... stiti voi cum e

 

in rest am inceput sa nu mai aud chiar asa de bine despre dr. mataca care mi-o alesesem, adika nu vine la nasteri, cica te cam poarta si cu vorba ..... am decis sa merg si la alt medic mai ales ca din ce in ce sunt mai hotarata sa fak cezariana .... ma gandeam la irimia sau popa. a nascut careva cu vreunul dintre ei???? natural? cezariana??? ce stiti despre ei ??? sa spunem ca de irimia stiu ca e bun la cezariene ....

numai bine!!!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...