Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi, la Galati sa veniti! (4)


Recommended Posts

Korinnaid="red">...saracul baietel...bine ca s-a facut mai bine...[pup]Off, tare rau cu astia micii bolnavi...

 

Fetelor, n-ar fi bine sa ne gasim si la o cafea, asa, pur si simplu, in timpul saptamanii?! Bineinteles, fara bebei, sa ne mai aerisim si noi. E drept ca trebuie sa gasim baby-sitter-i, dar macar putem si noi sa vorbim mai pe indelete. Si ar putea fi si in timpul saptamanii, ce ziceti? Am aruncat si eu o propunere, spuneti-mi daca ar fi posibil.

 

Apropos de medici, concluzia pe care o desprind eu e ca medicii nostri te baga in seama doar daca te cunosc foarte bine(sau te recomanda cineva apropiat lor) sau daca ai cotizat mai mult dacat corespunzator? Zic bine sau dati exemple si de exceptii?

 

 

 

Cookie si bb Sabina

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salut la toata lumea si pupici la toti copilasii

Am reusit si eu sa va scriu ,cam greu ,pentru ca am avut cateva zile libere si eu de la servici pot sa vorbesc cu voi.

 

 

Fetelor eu sunt o mamica foarte ocupata pentru ca am in crestere un copil de aproape 2 ani care face cam cat 3 copii in casa.

Singurul loc in care ma relaxez si eu este la servici pentru ca va inchipuiti ca am lasat-o si am plecat la servici.

In rest prea multe nu am cum sa va spun pentru ca toata ocupatia familiei se reduce la educatia copilului.

.Abia astept sa ne mai intalnim sa vedem cum se comporta copii.

 

Acum va pup am treaba.

 

 

Dana si Antonia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cookie, ai dreptate, asa cred si eu. Sau, as mai adauga eu, sa aiba vreun interes ca sa tina relatia.

Eu o sa ies cu Tudor, nu stiu unde, ca mai trebuie sa fac si niste cumparaturi.

We placut!

 

Vilma, Anca (4 ani) si Tudor (1 an si ceva)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca vorbiti despre medici si experientele voastre la nastere.

Eu am nascut cu doctorita Serban care m-a urmarit toata sarcina si a insistat sa ma comport ca o gravida pentru ca eu nu aveam nici un gand.

Am avut foarte multe probleme fiziologice pe care le-am descoperit dupa ce am ramas gravida si datorita acestei doctorite o am acum pe Antonia.

Am nascut prin cezariana numai dupa ce s-a ajuns la concluzia ca altfel nu se poate,cu taietura orizontala care la un an si noua luni nici nu se cunoaste.

Oricum in Galati prea multi doctori straluciti nu sunt si va spun chestia asta pentru ca sunt cadru medical si ma lovesc zilnic de chestii destul de urate.

 

Dana si Antonia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi vine sa mor cand vad ca voi va cunoasteti deja si eu par aici cam in plus.Mi-ar placea tare mult sa ne intalnim asa cum spuneati, in cursul saptamanii, fara copii, sa va pot cunoaste si eu macar pe o parte dintre voi.Daca sunteti de acord, luni sau marti seara, pe la ora 18.30- 19 la cafe jurnal sau la o alta terasa care va e mai aproape celor mai multe.Astept in cursul we. o "hotarare".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.Cafe Journal sa fie!Dar cand?Si oricum..eu as prefera dupa ora 18,30.

In alta ordine de idei...

Cine stie o bona disponibila pt un cupil de 2 aniid="red">.E vb de Stefan.

Va rog din suflet.Mai am concediu doar o sapt si tb sa gasesc neaparat pe cineva.Insa acum nici nu dispun de milioane de lei.As da cam 1,5 mil-2 max!

 

Liliana...m-am gasit cu Marius Vienri seara...era cu Andra...ihihih..si tu la coafor...!!!Rusine!!!ihihihih

 

Va pup si we placut incontinuare!!1

 

Cid="red">oid="green">rid="orange">iid="blue">nid="orange">nid="green">aid="red">id="Comic Sans MS">id="size4">

 

poze cu familionu'

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Korinna, cred ca stiu pe cineva.Maine am sa incerc sa iau legatura cu o doamna care nu are, din pacate, telefon, dar am s-o sun la telefonul pe care il am, al surorii dumneaei, si sa incerc sa vorbesc marti cu ea.Daca vrei da-mi un numar de telefon sa te poata contacta.Iti trimit nr. meu de telefon pe mail sa-mi spui daca vrei sa vorbesc cu ea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...