Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ianuarie-februarie2005(21)


Recommended Posts

Sunt valabile conturile lui Mihai si va avea nevoie de bani in continuare.

Criminalii astia de se autointituleaza doctori nu le explica parintilor urmatorul aspect: operatia costa "doar" 85.000 de euro. Recuperarea post-operatorie ar putea costa (in timp, ce e drept, ani de zile...) alte zeci de mii de euro. Eu cred ca e o minune ca au reusit sa stranga banii de operatie dar cum se vor descurca 4 luni in Belgia? Si pe urma? Nu se pot astepta la mila lui Dumnezeu pe veci. Probabil vor trebui sa emigreze si sa isi ia slujbe platite cu adevarat nu cu mizeriile de salarii din Ro.

Va multumesc frumos ca cititi. Eu sunt nitel bolnava, daca nu scriu ma mananca degetele :))

 

Anda, mama Irinei

fotografiile Irinei

Domnisoara, dansati?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Tomasa,id="red"> unic botezul vostru! Sigur o sa aveti ce povesti nepotilor, insa n-as fi vrut cu nici un chip sa fiu in pielea voastra, pentru ca nu-mi dau seama cum as fi reactionat (am un temperament fooooaaarte coleric).

Clara 03,id="red"> si noi am avut peste 50 invitati si a fost OK. Acasa in schimb nu am chemat pe nimeni. Ne-am intilnit cu totii la biserica si a fost mai bine. Eu imi aduc aminte de nunta, cind trebuia sa ma aranjez cu invitatii care imi deschideau usa sa-mi mai spuna cite ceva [bang]

Singura problema cind ai multi invitati este ca nu reusesti sa stai mai mult de vorba cu ei.

 

Alina si Clara Ioana (6.01.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andaid="red">, dar noi te rugam sa scrii. Ne mai mobilizam si noi la cate ceva.

 

A propos de copilashii cu probleme, se mai poate duce o tura cu laptic la abandonati. Mai doneaza cineva ceva?id="red"> hainutze, lapte praf, ce considerati. Merg 2 colege ale mele saptamana viitoare, cred ca pe 15-16 sa mai intre salarii.

 

Shoboid="red">, imi dai reteta sa incerc sa o iau odata cu a mea?

 

 

http://community.webshots.com/user/megg2005

 

 

Megg si bb Mara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Galaxyid="red">, si Tudor se uita cu pofta cand papam noi si mi-e mila de el, dar totusi cred ca nu e chiar pofta ci mai degraba ce spunea Coraly (parca). Eu o sa mai rezist (mai am 1 luna de asteptat pana la 6 luni cand il divesific) pt. ca stiu ca e mai bine pt. el. Plus ca, chiar daca il diversific acum, tot nu pot sa-i dau din mancarea noastra, deci cu pofta (daca asta e)ramane oricum...

 

Crinutaid="red">, eu stiu ce te-a deranjat de curand. Intrebarea ta cu calculatorul. Din pacate eu nu stiu pe nimeni care se pricepe si de-aia nu am raspuns. Probabil si cu alte fete s-a intamplat la fel, asa ca nu fi suparata, te rog![dual]

 

Fetelor care suferiti cu unghiile, eu nu am aceasta problema, in schim o are Tudor[bang]. De doua ori i-am salvat cu greu cate o unghiuta de la infectie. I-am taiat coltisorul si i-am dat cu Betadine.

 

 

Tomasa, fericita mamica a lui Tudor

http://pg.photos.yahoo.com/ph/iricutz/album?.dir=/836f

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

galaxyid="red">, eu nu reusesc sa vad filmul la nici unul din linkuri. probabil e de codec-uri cum ai zis si tu...

 

Ubiid="red">, mutumesc de compliment, insa asta e sotul meu. daca ar fi sa-l iau dupa umorul lui........ ti-am zis ca e taaaaaaare copilaros, ce sa-i fac... probabil m-ar enerva cumplit dar ti-am zis, el nu prea a fost asa romantic, insa in fond nu asta conteaza. sufletul omului de linga tine si felul cum te intelegi cu el... si daca eu mi-am zis Shobo aici pe forum - asa cum mi-a spus el mult timp este pt. ca il iubesc enorm si sint o sentimentala., ce sa fac [8)]. ii multumesc oricum lui Doamne Doamne ca mi-a dat un asa om bun linga mine si un barbat asa bine [:D] totodata, dar, care are si el lipsurile lui, de exp. NU E ASA ROMANTIC [8)]. uneori ma gindesc ca poate ii sta mai bine unui barbat sa fie asha [:)]. pupici

 

crinutaid="red">, mama, eu zic ca sintem toate ff ocupate acum cu bebeii fatza de cind eram doar [gravi] si de aici intilniri muuuult mai rare si pe forum tot asa... cum spuneai si tu acum ceva vreme, nici eu nu m-am simtit asa obosita in viatza mea!!!! si tot sper ca o sa ajung sa ma mai odihnesc, dar nus daca in seclolul asta [:D]

 

uite tot scriu si sigur mai vroiam sa rasp. unei fete si nu mai stiu cui si ce anume, scuze, revin eu daca imi amintesc.

 

 

 

Mamica lui Codrin din 21.02.2005

 

"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tomasaid="red">, la maternitatea Bucur, am fost si acum cateva saptamani cu Anda si o colega de-a mea. Eu stiu ca Shobo sta in Militari, dar tu nu stiu de unde poti lua laptrele praf gratuit la care AI DREPTUL. daca imi dai lapte praf, iau, dar reteta din alt sector nu pot. [q]

 

Andaid="red">, am citit si eu articolul cu "daca mor..." zici tu de paranoia? Eu i-am disperat [pe niste verisori sa-mi dea seriile de buletin sa fac o "declaratie" nu testament!!! in care scriem ca daca se intampla ceva cu noi tutorele copilului e mama si apoi familia respectiva. Sunt ingrozita sa nu cumva sa ajunga la socrii!![q]

Imi dau seama ca aberez, da' ce pot sa fac?

 

http://community.webshots.com/user/megg2005

 

 

Megg si bb Mara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaaa, Meggid="red">, tu erai: pai sigur ca ti-o dau numai sa mi-o dea si mie pediatra! noi facem 4 luni pe 21 luna asta si mergem la vaccin. si atunci intentionez sa-i zic daca vrea sa-mi dea si mie reteta desi ti-am zis, ea STIE ca eu alaptez exclusiv; sper insa ca daca ii explic pt ce o vreau, sa fie cooperanta. voi vedea. pina atunci pot sa-ti dau si eu niste lapte praf Humana1 HA sau Milumil1 daca e bun, cutii neincepute; le-am primit in dar de la o alta mamica - le tineam pt. cind n-oi mai avea eu lapte, desi dupa cite vad ziua aceea nu e asa aproape. insa daca se mai poate astepta in jur de 21 luna asta, ti le dadeam impreuna cu reteta SPER! nu vad de ece nu mi-ar da-o, macar pt. mixt sa fie.

 

pupici

 

Mamica lui Codrin din 21.02.2005

 

"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da chiar fetelorid="red">, Humana1 HA ce insemna mai exact? ii poti da copilului daca i-ai mai dat Humana1 simplu? sau pateste ceva?

 

Mamica lui Codrin din 21.02.2005

 

"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...