Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (52)


Recommended Posts

Buna fetelor,

 

Astazi a fost ziua cea mai lunga din viata mea.L-a operat pe sot si credeam ca nu mai iese din sala de operatii.Am facut kilometri pe culoarul de la spital asteptind sa iasa.Acum o ora am ajuns acasa.Si ce credeti?Dupa ce ca sint frinta a inceput Eric sa tipe ca in gura de sarpe.D-abea l-am potolit.Acum ma duc si eu la somnic.Miine,daca am timp,citesc din urma sa vad ce-ati mai facut.Noapte buna!

 

 

Eric Gabriel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu cedez si ma duc la culcare.

Dar o pirasc pe Felis id="red">inainte...

Fetelor e ora 1.00 si ea inca nu s-a culcat.

Mai explicatii si voi ca ar trebuii sa mai si doarma ca pe mine nu ma asculta!

Somn usor tuturor!

Chiar si tie ...Felisid="red">.

[nani]

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam de ce sunt cu dumnealui [indecent] in sus de vreo 2 zile... O pusesem pe seama oboselii... da mi-au venit rusii... (din 14 fev, abia acum mi-au mai venit[hot])... Deci nu era doar oboseala...[:D] si stersul examenului (am intrat in panica de timp...[xx(]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by danamunti

Buna fetelor, Astazi a fost ziua cea mai lunga din viata mea.L-a operat pe sot si credeam ca nu mai iese din sala de operatii.Am facut kilometri pe culoarul de la spital asteptind sa iasa.Acum o ora am ajuns acasa.Si ce credeti?Dupa ce ca sint frinta a inceput Eric sa tipe ca in gura de sarpe.D-abea l-am potolit.Acum ma duc si eu la somnic.Miine,daca am timp,citesc din urma sa vad ce-ati mai facut.Noapte buna!Eric Gabrielhttp://


id="quote">id="quote">Sper ca sotul tau e bine si ca tu te-ai mai linistit!...[pup] Sanatate multa![pup]id="purple">id="Comic Sans MS">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza!

Ne primitzi si pe noi in clubul vostru?

Dar sa va spunem mai intai cine suntem noi: mami Dida si gemeneii Daria si Dennis din Cluj-Napoca. Ne-am nascut pe 12 noiembrie 2004 la doar 36 de saptamani, dar acum suntem mari si voinici.

Doamne ce fericita ar fi fost mami daca v-ar fi descoperit mai repede !!! La cata treaba are cu doi nazdravani ca noi i-ar prinde bine sfaturile altor mamici.

Acum va pupam ca e tarziu dar ne intoarcem cu sigurantza.

 

[fetita] [baietel]

 

[dual]

 

daca vretzi sa ne si vedetzi ...:

http://community.webshots.com/user/didutza1978

 

Pusici de la gemenei!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] DIDAid="blue"> ...[bis] bine ai venit in gasca noastra cu gemenusii tai[pup] Sa-ti traiasca, sa fie sanatosi , mancaciosi, nemofturosi[:D]

 

Fetele... vad ca afara [pic] da noi tot iesim ca de ziua noastra (6 luni)ne-am luat copertina la carutz...id="purple">id="Comic Sans MS">[pk]

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va multumesc pentru re-primire[pup]

Se pare ca de data aceasta David nu a mai fost afectat de diferenta de fus orar,spre fericirea mea, cand am ajuns in Romania mai tarziu de 6 dupa-masa nu putea sta treaz,in Japonia fiind 12 noaptea.Ma gandeam ca acum nu o sa doarma noaptea aici pentru ca in Romania inca este devreme dar Slava Domnului nu a fost asa.

Sa va mai spun despre David. Am inceput si noi diversificarea acum vreo luna,ne merge foarte bine,mananca tot,ba chiar ar mai vrea,singura leguma care nu a acceptat-o a fost telina.In rest papam morcov,patrunjel,cartof,banana. Si in biberonul de seara cereale.

S-a mai cumintit,in sensul ca mai pot face si eu cate ceva prin casa,se joaca singurel;nu prea mult dar este un pas inainte totusi.

Eu sunt topita dupa el,ii place sa ne pupacim,rade in hohote si ma pupa si el inapoi.Gangure foarte mult,deocamdata nu spunem altceva dar noi inca suntem mititei,avem abia 5 luni jumate.

IOANA DUid="red"> ce mai face nora mea? Ne-ati uitat? Speram ca nu si va trimitem[bis] si[pup][pup]

 

Stefania si David 24.12.2004

 

DAVIDid="blue">

Poze noiid="blue">[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

didutzaid="red"> bine ai venit in grupul nostru[bis]

 

Paxelaid="red"> te inteleg prin ce treci,si David al meu a avut 3 saptamani diaree,am crezut ca innebunesc,eram disperata.Totusi el nu a scazut deloc in greutate,ba chiar a luat cateva sute de grame,si la el era din cauza ca am schimbat clima si apa.Lui nu i-a trecut decat cu Biseptrim.Am incercat si Smecta ,si lapte special Humana pentru diaree,ceai de menta la greu,nimik.

Sanatate lui Silviu si tie mult rabdare.[pup]

 

Stefania si David 24.12.2004

 

DAVIDid="blue">

Poze noiid="blue">[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza si din partea noastra si uram bun venit didutzei si gemenusilor ei[pup]

vio...[pup]si multulmesc pentru raspuns, dar din pacate degeaba mananca din cate vad...hi hi...o fii si ea ca maica-sa la cura de slabire[:D]...[pup]si biencutzei

felis dar cu vitamina C ai incercat? sau cu ceai de musetel? pentru constipatia lui mihaitza[pup]si numai bine

am fugit si mai vorbim mai tarziu[pup]sa aveti o zi buna....brrr...dar ce frig este

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...