Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (52)


Recommended Posts

BUna, va salut pe fuga!!!!!!

FELISid="red">, multam de incurajare, si sper ca dupa examen sa te linistesti un pic si sa apuci sa te odihnesti sa nu mai ai zile sau nopti negre.

PUpici

M-am bucurat, m-ati facut sa zambesc cand am vazut ca sunteti alaturi de mine, ca va bucurati si voi ca baietelul nostru e sanatos!!!!! Multumiri.

DIDUTZAid="red">, sa-ti traisca gemenashii, sa fie sanatoshi, veseli si mancacioshi!!!!! BAietelul tau m-a bagat in boala!!!!!! E un ingeras in miminatura!!!! Iti vine sa il mananci, nu stiu, are expresia fetei , de iti vine sa zambesti de fiecare data cand te uiti la el...de fetita, nu mai spun, sirenutza!!!!!!!

VA pupic dulce si sanatate la bebei!

Aaaa....ADRIANNAid="red">, a zis sa nu ii mai dau noaptea papa, ca sa il obisnuiesc sa doarma toata noatpea, fara sa se mai trezeasca sa ceara papa, sa nu devina o obisnuiinta, si de ex., pe la un an , doi, sa se trezeasca s aii dau sa manance. A zis, cum mi-l invat asa il am! Corect!

PUpici!

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hia] o zi buna si ... iata ca numai buna de stat in casa.

pe rand:

- bine ai venit didutzaid="red"> cu tot cu gemenei...adriana,te gandeai, draga, sa ai pe cineva asa aproape si cu gemenasi si tot pereche? [pup]

- danamuntiid="red"> sanatate multa sotului si refacere rapida, iar tie putere...o sa fie bine

- cookieid="red"> mey da ce sarmaluta de fetita vedem noi acolo, eleganta si poznasa [pup]

- monicaid="red"> ruxi papa bine, iubita...Vladut (da' el e barbat [:D]) de vreo saptamana papa dimineata cam un castronel de 200 ml de fructe mixate si 3 lingurite de cereale cu lapte, la prnz 200-250 ml de supita, iar pe la 18 branzica din 250ml lapte cu pire de fructe de la borcanas, in rest tzatza...si nu-mi face mofturi...sper sa se pastreze asa...

va pupim [dual]

 

mamiid="blue">[9cer] si [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">

[foto]cu noiid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stefaniaid="red"> davidutzuid="blue"> tau e un scumpel si un grasunel....si e tare haios in poze...mai ales acolo cu sapcuta...imi pare rau ca excursia ta s-a terminat asa...dar sa fie sora sanatoasa...ca restul se recupereaza.

 

mamiid="blue">[9cer] si [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">

[foto]cu noiid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, eu zic sa facem un club al bebetilor care nu mai vor sa doarma cum dormeau inainte. Si sa le aplicam acelasi tratament! Eu una sint satula sa ma tot scol noaptea si sa-i pasez ceiut iun bot + suzeta de 6 ori pe noapte!

Si mai am o problema: o gasesc super imbirligata printre gratiile patului. si ma enerveaza: chiar daca o indrept, citeodata o gasesc rasucita la 180 de grade.

Felis, pupici, asa de drag ...pur si simplu.[pup]

 

Siminna si Maria (1 nov 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didutzaid="red">, bine ati venit! M-ai omorat cu gemeneii tai! Sunt niste scumpi si ai niste mutrisoare atat de expresive...

Cookieid="red">, Sabina e o dulcica frumoasa foc si grasunica.

Stefaniaid="red">, [pup] bebe mare si frumos. Sa-i fie lui de bine botezul! Si bine ca s-a sfarsit cu bine aventura voastra cu venitul in tara. Pacat de accident, dar cum e toata lumea sanatoasa... masina conteaza prea putin.

 

 

mamica lui Danutzid="blue"> din 8 nov 2004

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Siminna

Mey, eu zic sa facem un club al bebetilor care nu mai vor sa doarma cum dormeau inainte. Si sa le aplicam acelasi tratament! Eu una sint satula sa ma tot scol noaptea si sa-i pasez ceiut iun bot + suzeta de 6 ori pe noapte!Si mai am o problema: o gasesc super imbirligata printre gratiile patului. si ma enerveaza: chiar daca o indrept, citeodata o gasesc rasucita la 180 de grade.Felis, pupici, asa de drag ...pur si simplu.[pup]Siminna si Maria (1 nov 2004)


id="quote">id="quote">Ma inscriu si eu in club cu David al meu care s-a facut in fitzos si jumatate.Pana intra in somnul adanc ma trezeste de `nspe ori sa ii bag suzeta si mai nou trebuie sa ne tinem de manutze.Asa ca, cat am fost in Romania,fiind singura noaptea cu el l-am mutat in pat cu mine sa imi fie mai usor.Acum ca sunt acasa fac cu randul cu sotzul.Oare ce sa fie? Cand era mititel asa de bine dormea noaptea!Stefania si David 24.12.2004DAVIDid="blue">Poze noiid="blue">[foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, saru'manusitele de aprecieri! Ma bucur ca v-a placut de bebelusa mea, care in poze nu se vede cat de maraici este...

 

Siminna...ma alatur si eu in clubul ala...mai ales ca a mea doarme agatata(la propriu!)cu o mana de aparatoarea de la patut. Nu mai zic ca imi blocheaza neuronii cand o gasesc dimineata cu capul invers fata de cum o pun eu in pat noaptea, de zic ca eu sunt[batcap]si nu-mi aduc aminte ce am facut....

 

Didutza, mortali gemenusii![pup]

 

Stefania... sa va fie de bine botezul! David e un scump! Ar fi trebuit sa facem o intalneala cu bebe Sabina, ca tot sunt nascuti in aceeasi zi! Nu mi-ai spus cate kg are, are si dintisori? Sunt curioasa, daca tot sunt de aceeasi varsta...

 

 

 

Cookie si bb Sabina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by cookie

 

 

Stefania... sa va fie de bine botezul! David e un scump! Ar fi trebuit sa facem o intalneala cu bebe Sabina, ca tot sunt nascuti in aceeasi zi! Nu mi-ai spus cate kg are, are si dintisori? Sunt curioasa, daca tot sunt de aceeasi varsta...

 

 

 

Cookie si bb Sabina


id="quote">id="quote">

 

Pai noi suntem grasuti,avem 8,6 kg si avem si 2 dintisori de 1 luna de zile

 

Stefania si David 24.12.2004

 

DAVIDid="blue">

Poze noiid="blue">[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...