Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (52)


Recommended Posts

Va rog, spuneti-mi si mie cum sa scriu cu alta culoare sau cu un alt caracter, ca nu merge nicicum! E foarte posibil sa nu ma prind eu de ceva... Nu va suparati ca va intreb chestii dintr-astea de incepator...

 

Cookie si bb Sabina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ai facut bine danielaid="red">, eu zisesem mai de mult, dar nu indraznisem s-o sterg...

 

cookieid="red">, pai, selectezi ce-ai scris si te ducu unde scrie culoare, iti alegi si dai click, la fel si al tip caracter...incearca...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vivio id="red">nu stiu de ce nu se fac vaccinele inainte, stiam doar si atat. si aici pe forum chiar s-a mai discutat de asta, ca nu se fac vaccinele inainte de a implini varsta. nu trebuie sa-ti faci probleme, oricum pediatra ta nu cred sa nu stie daca e asa sau nu. totusi ar fi interesant de aflat. fetele care stiu poate ne spun si noua

miki id="red">va sta sotul meu cu ei pana merg eu la cursul festiv...dar cheful nu va fi in cluj, si acolo nu cred ca voi ajunge.[q] oricum la facultate nu cred ca vom povesti prea mult, toata lumea se grabeste sa ajunga la petrecere sa fie mai relaxati. si colac peste pupaza mama mea si-a luxat putin glezna in dimineata asta.[:(] ea zice ca nu e nimic si vine daca vreau eu...chiar nu stiu ce sa fac. [:(]

felis id="red">e normal sa mai cedezi nervos uneori: si copilul si invatatul. mai odihneste-te cand ai ocazia, doar esti om (chiar daca o supermama)[pup]

monica id="red">si eu te invidiez pt.programul si cantitatea meselor. hotomanii astia 2 nu mai vor sa manance la 22.00 asa ca se trezesc noaptea cam cand au ei chef.[:(!]

 

woooooow didutzaid="red">!!! ce bucurie!!! [bis][bis][bis]si gemenei si din cluj! [bis]pupici, abia astept sa ne impartasim din experiente. sunt absolut superbi...si stau in fundic deja! nu pot sa cred! bravo lor! si tie! bine ai venit printre noi[grup]

 

onitza id="red">la tudor nu functioneaza faza cu daca nu-i dai papa doarme. am incercat de cateva ori si face un circ....si n-ar fi o problema dar mai e si biencutza si o trezeste si pe ea. asa ca mami asculta de "scorpiutul ei mic si drag"

cookie, stefania id="red">aveti niste minuni de copilasi, sa va traiasca si voua stefania id="red">sa va fie de bine botezul.

cookie id="red">ce fotomodel ca "astia micii" au 6.400 kg si 70cm, asa "fotomodei" mai rar[q]

 

 

 

[foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adrianaid="red">, eu am intrebat pediatra, si cica trebuie sa treaca minim 45 zile intre vaccinuri. Asa ca 2 luni e ceva "rotunjit" ca sa zic asa. Eu de ex l-am vaccinat pe 2 martie, apoi pe 27 mai si a fost OK.

 

Cat despre intalnirea de 10 ani, fa tot posibilul si mergi neaparat, altfel vei regreta apoi. Asa ca apeleaza la mama, la sora ta, fii sigura ca se vor descurca. Si apoi, dupa atata truda, nu meriti si tu un pic de distractie? Eu am avut-o pe cea de 10 ani de liceu acum 3 ani parca, si ne-am simtit tare bine,la anul urmeaza cea de 10 ani de facultate... mama ce trece timpul!

 

[pup]

Roxana&Co

 

http://f2.pg.photos.yahoo.com/roxanaserbanescu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...