Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul Devoratorilor de Oua Kinder


Recommended Posts

Desi nu am inca bebel (he-hei, mai e pana atunci, deocamdata planuim cununia si nunta mai incolo, ce bebel?!), sunt o devoratoare de kinder. Atunci cand vreau sa ma rasfat sau sa ma recompensez pentru ceva (gasesc eu un motiv!), imi cumpar un ou sau ii sugerez subtil logodnicului meu sa cumpere, mai ales ca e si el fan (nu asa de inrait). Avem o cutie de pantofi plina si, din fericire, niste prieteni cu care mai facem schimb cand dam de o dublura. In ultima vreme am cam luat o pauza, e cazul sa iau masuri, de mult nu s-a mai adaugat nimic nou la cutie. De abia astept sa pasez colectia generatiei urmatoare (dupa ce va fi implinit o varsta la care sa-si asume responsabilitatea ingrijirii unei colectii, nu sa mi le roada pe toate![:D]).

somn usor si serii complete!

ps: de la ciocolata ma abtin! [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu aveam un hobby: culesul ciupercilor de padure si cum nu e un hobby prea "sanatos" am zis sa incerc si un altul: colectionatul surprizelor Kinder. Am deja 113 surprize plus 30 de dubluri.

Ma intereseaza sa gasesc persoane care sa faca schimb cu mine.

 

Astept sa ma contactati pe adresa rosem_n@yahoo.com

 

Va multumesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi suntem mari amatori de oua...pe thierry nu il intereseaza ciocolata, el vrea jucaria cu care se joaca cateva minute si apoi se satura de ea, dar trebuie sa recunosc ca si eu sunt curioasa sa vad ce surpriza este inauntru, duminica thierry a gasit o broscuta unde se poate pune o poza, iar dara a gasit un mic pazzal, eu am fost dezamagita, dar ea nu pt ca pe ea o atrage mai mult ciocolata...

dar thierry(4,6 ani) mai are si alte pasiuni, dora l"exploratrice,din pacate nu am gasit in romania si multe altele

 

 

liniste creste

florina,mamica lui thierry cel nazdravan si dara cea frumoasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Revin cu rugamintea ca persoanele interesate de schimburile cu surprize kinder sa imi dea un e-mail: rosem_n@yahoo.com.

 

Mi-am facut si un site:

http://kinder.rose.googlepages.com

unde puteti vedea piesele pe care le am dubluri.

 

Chiar daca sunteti din alt oras, va rog sa nu ezitati sa ma contactati, gasim solutii pentru schimburi.

 

Multumesc.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...