Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (71)


Recommended Posts

Korekt ! Mari si destepti ! [:D] Io am crescut cu lapte de bivolita si iote ce deshteapta mi`s [:-)))]

Sotu` meu e un mofturos, talentos si critic si fereasca Domnu` sa pateasca ceva Giulia ca imi taie gatu` [:D] ca atata i-am tot citit de alergii ca l-am capiat [alcool]

 

Carmen - [pup][pup][pup]

 

 

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 161
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Pai, Lia, cind simti ca te ia, pune minuta pe telefon si gata, rezolvi problema[:D]!

Simona, imi pare rau, iaca de aia merg io pe eternu` bors pasat pina i-or veni aerele de domnisoara si o sa ma roage sa-i dau si altceva de mincare. Acu, serios, io am patit-o cu Ionut la fel si mi-au venit mintile la cap, se vede ca-s rude de singe ca din punctul asta de vedere se aseamana, accepta cu greu alt gust decit cel cu care e invatata. ata eta...

 

Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green">

tzucurei de mai

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iaca am revenit si eu pe ecrane. Alex, ai o fata superba, nu ma mai satur sa ma uit la ea.

Carmen, frumoase poze, frumosi copii!

 

Andreea si Matei zambaretzu'

 

http://community.webshots.com/user/andreea_ciontu

http://pg.photos.yahoo.com/ph/andreea_ciontu/my_photos

Povestea nasterii: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43944

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corrrect! ne-au murit laudatoriiid="size1"> Si ia uitati-va voi, numa `romani peste tot in lume, care mai de care mai deshtept si ajuns.[:D][:-)))] Si nu ne mai cata atita, una doua, hai cu cupilu` la analize, sa vedem cum sta cu feru` si calciu, cum fac io, si staaai, ca nu ma duc la laboratoru` ala ca n-are nu stiu ce, merg in capatu` alalalt ca am auzit io ca ala e mai bengos[:D], zau, asa fac io, la trei luni le fac analizele.

quote:Originally posted by mamagiuliei

Korekt ! Mari si destepti ! [:D] Io am crescut cu lapte de bivolita si iote ce deshteapta mi`s [:-)))]Sotu` meu e un mofturos, talentos si critic si fereasca Domnu` sa pateasca ceva Giulia ca imi taie gatu` [:D] ca atata i-am tot citit de alergii ca l-am capiat [alcool]Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">[foto]Giulia_meaid="red">[cit]Povestea_nasteriiid="purple">


id="quote">id="quote">Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green"> tzucurei de maiToti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmeeeeeeeen, inseamna ca barbatu tau nu e eficient daca tu ii duci la analize la 3 luni. Ca eu cand am avut tentativa de a-l duce pe danut sa vedem daca are fier si calciu destul mi-a zis ca sa ma potolesc sa nu cresc copilu ipohondru ca NU-MI da voie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu ce sa mai fac cu Bobo,nu mai vrea deloc lapte praf,am incercat mai multe, pana la urma ieri i-am dat pentru prima data lapte de vaca,acum nu stiu ce urmari va avea...prima reactie a fost ca dimineata a facut un kaka galben-albicios.Dar i-a placut si l-a baut pe tot.

Iar a inceput teroarea noaptea,cred ca ii mai iese un dinte,se trezeste urland din somn,n-am patit asa ceva pana acum...Va dati seama ca sunt zombi[bang].

In rest toate sunt bune,e asa de activ si vesel ziua,deci nu e altceva grav,dar noaptea ne stiu toti vecinii.

Olivia intrebai de program, il culc pe la 21 si doarme...ma rog dormea..pana pe la 6, ii dau lapte,il iau cu mine in pat si mai doarme pana pe la 8, apoi pe la 11 doarme vreo 2 ore, mai doarme pe la 15 vreo 2 ore si cam gata.

Daria stiu ca tu ii dadeai lapte de vaca,de care ii dai,ce grasime, cat...ma rog spune-mi si mie tot.Please!!!!

 

Sa va povestesc o faza: duminica l-a luat fostul sot sa-l duca la ai lui sa-l mai vada si ei.I-am atras atentia in mod deosebit sa nu plece de langa el,sa-l lase singur ca e jale.Bineinteles ca a plecat 10 min sa ia o branza fagaras,moment in care a inceput sa urle,dar sa URLE de s-au speriat astia toti.Cand s-a intors si l-a vazut pe taicasu a tacut instantaneu.Va dati seama ca ei au inceput sa cunoasca,cel putin Bogdan e foarte pritenos,rade cu toata lumea,se baga in seama singur,dar sa nu stea singur cu cineva necunoscut ca e jale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[floare3][floare3]Andrea, stiam io ca mai era cineva care si-a pus poze in album si abia cind ti-am vazut postarea mi-am dat seama ca de voi era vorba, deh, batrinetile maica[:D]! Sunt citeva poze in care are nasu` si obrajii rosii, asa este el? Pupam pe Matei zimbaretu`!

 

Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green">

tzucurei de mai

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si asa ca uite si la 10 luni n-am ajuns cu el la mai mult de un ex de urina si un exudat si alea asa taras grapis ca am plans de m-am spart ca pateste copilu ceva si l-am induplecat pe tati

 

acu m-a bagat in ceata o vecina cu dintisorii lui danut, ca cica de aia nu-i ies ca n-are vitamine si calciu in el :((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eeeiiii, eficient pina la un punct ca am si io fixurile mele cu care nu se pune ca iese cu scandal[:D][:D].

quote:Originally posted by Dorsilia

Carmeeeeeeeen, inseamna ca barbatu tau nu e eficient daca tu ii duci la analize la 3 luni. Ca eu cand am avut tentativa de a-l duce pe danut sa vedem daca are fier si calciu destul mi-a zis ca sa ma potolesc sa nu cresc copilu ipohondru ca NU-MI da voie


id="quote">id="quote">Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green"> tzucurei de maiToti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite, si eu am vreo doua saptamini de cind ii dau numai lapte de vaca, dintr-ala la punga, la noi este Delis, de 1,8%. Nu are nici o problema, am renuntat la laptele praf pentru ca pur si simplu mi se terminase cutia si nu am apucat sa-i iau alta in timp util, dar sa stii ca-l prefera clar pe asta decit Milumil.[floare3]

quote:Originally posted by Doamna Bibi

Eu nu stiu ce sa mai fac cu Bobo,nu mai vrea deloc lapte praf,am incercat mai multe, pana la urma ieri i-am dat pentru prima data lapte de vaca,acum nu stiu ce urmari va avea...prima reactie a fost ca dimineata a facut un kaka galben-albicios.Dar i-a placut si l-a baut pe tot.Iar a inceput teroarea noaptea,cred ca ii mai iese un dinte,se trezeste urland din somn,n-am patit asa ceva pana acum...Va dati seama ca sunt zombi[bang].In rest toate sunt bune,e asa de activ si vesel ziua,deci nu e altceva grav,dar noaptea ne stiu toti vecinii.Olivia intrebai de program, il culc pe la 21 si doarme...ma rog dormea..pana pe la 6, ii dau lapte,il iau cu mine in pat si mai doarme pana pe la 8, apoi pe la 11 doarme vreo 2 ore, mai doarme pe la 15 vreo 2 ore si cam gata.Daria stiu ca tu ii dadeai lapte de vaca,de care ii dai,ce grasime, cat...ma rog spune-mi si mie tot.Please!!!!Sa va povestesc o faza: duminica l-a luat fostul sot sa-l duca la ai lui sa-l mai vada si ei.I-am atras atentia in mod deosebit sa nu plece de langa el,sa-l lase singur ca e jale.Bineinteles ca a plecat 10 min sa ia o branza fagaras,moment in care a inceput sa urle,dar sa URLE de s-au speriat astia toti.Cand s-a intors si l-a vazut pe taicasu a tacut instantaneu.Va dati seama ca ei au inceput sa cunoasca,cel putin Bogdan e foarte pritenos,rade cu toata lumea,se baga in seama singur,dar sa nu stea singur cu cineva necunoscut ca e jale.


id="quote">id="quote">Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green"> tzucurei de maiToti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...