Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (71)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 161
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hia]

Ziceati voi ca nu se vede la Codrut ca e la regim.Pai stiti voi cat poate sa manance? Pe mine ma sperie! Si mananca absolut orice ii dau si cu o poftaaaa ... Azi la pranz, de exemplu, menu-ul a fost asa: felul I: cam 3 buchetele de conopida fiarta+o lingurita smantana (de testare- e prima data); felulII: piure de legume cu carnita de gaina; desert:un borcanel Hipp mar cu afine.Nu e mult? Oricum, parca mai bine asa decat sa ma rog cu mancarea de el!

Am mai vizionat si eu poze de pitici.Am vazut-o pe Giuliuta motata[pup],pe scumpul de David (SimonaR), pe Mateiutu' Andreei(vad ca si la voi se poarta cataratul pe masa...), pe tzucureii de mai...Toti niste dragalasi de-ti vine sa-i mananci! Subscriu la sugestia Simonei cu albumul copiilor.Ma gandeam sa adunam cate o poza de la fiecare facuta in ziua in care implinesc 1 anisor.

[pup]

 

Adema&Codrut

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa, da, Enache, poin, poin[:D]

quote:Originally posted by BLUE ANGEL

Carmen , cum adica Cristi nu stiu cum ...Enache ...[il][amoras]are gusturi ...pupSimona si bb Lucahttp://photos.yahoo.com/ionel_dinu


id="quote">id="quote">Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green"> tzucurei de maiToti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adema, buna ideea cu pozele si cu albumul. Hai sa-l facem!

Da, cataratul pe masa si pe orice i se pare interesant este la ordinea zilei,

Ma duc si eu acasa la corcodilul meu. Va pup si incerc sa vin si maine.

 

Andreea si Matei zambaretzu'

 

http://community.webshots.com/user/andreea_ciontu

http://pg.photos.yahoo.com/ph/andreea_ciontu/my_photos

Povestea nasterii: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43944

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia , eu cred ca-i o prostie ...

fara alte comentarii ..bai frate , nu stiu astia ce sa mai inventeze ...

un mod de viata sanatos , o alimentatie sanatoasa pe cat se poate naturala , sport si multa voiosie , dragoste , optimism ... si gandire pozitiva ,..restul e loterie

pupic

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata...se pare ca prin simpatie....ca sa fim in ton cu Ro ..ploua...mey ei v-am mai spus eu cred ca nu-s in SF si la Londra!

Aseara la 11.30 am sfirsiti prin a-l lua pe Uka in pat cu noi (dupa ce se culcase la 8 ...si l-am adormit cum mfaceti voi si l-am transferat...) . S-a trezit apoi la 5.30 si a papat....inca doarme si este aproape 9 dimineata..Fetelor cred ca situ ce se intimpla...nu poate dormi cu cineva in aceeasi camera...aseara am revenit in domitor dupa o saptamina...timp in care a dormit fie toata noaptea fie cu 1 trezire...Asa ca la noapte imi iau sotu' si-l invit pe saltea in living..ii spun ca mergem la munte :)....sa vedem...totul pentru binele cupilului[bang]

Carmen vazut tzucureii...frumosi...

Mateiu si el un dulce...

Sarrah.....mi-au placut tare mult pozele de la sedinta foto...si eu vreau sa trimit 3 pozici ale lui Uka ..sa vedem..

Roxi...eu citisem cum ca inotul sub 3 ani nu aduce nici un fel de beneficiu....de asta sint in dubii...Suedezul cersetor...si catarator...si Uka a spart o cana...asta-i doar inceputul! Mai poveste-ne despre el...

Simona ..scuze...eu nu i-am spus lui Pufulescu nimic......

Multumesc si celorlate fete care mi-au mai raspuns astazi..

Simona R. ..felicitari pentru noile reusite culinare!

Daria, Lia....ce aveti cu cartofii noi...eventual ceva deranjamente stomacale...

Nicole ...mai vreau sa dau jos 2 kg..si ma opresc...

Monica tu esti cu laptele de vaca....lor le place evident..dar eu tot as astepta pina la 1 an...laptele de vaca are contiut scazut in fier si continut mare in proteine. Deci urmarile apar peste un timp...anemia feripriva si suprasolicitarea renala...

 

Eu stiu ca noi am crescut cu alte deprinderi alimentare...dar voi aveti impresia ca romanii sint un popor sanatos? Sint incredibil de multe cancere ....de colon ...care in mod normal este caracteristic batrinilor....si culmea a inceput sa apara la tineri...Si asta -i doar un ex.....Si sa vedeti cum arata aici in US femeile dupa 50 de ani..incredibil de bine!

Vai ce m-am lungit......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut gagici

nu intru decat scurt asa ca sa ma plang ca de cand am plecat de acasa micutul nu mai papa hrana solida, papa numai lapte si mai rontaie uneori grisine si biscuiti. s-a si imbolnavit, a facut tratamnet cu antibiotice, iar acum am racit si eu cobza. abia astept sa ma intorc acasa si sa va citesc. poate mai intru zilele astea. noi ne mai stam pana miercurea viitoare.

regret concediul asta. l-am chinuit si pe micut, mi=a murit bunicul si, pe deasupra, de trei zile ploua in permanenta.

pupicei

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...