Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (71)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 161
  • Creat
  • Ultimul răspuns

au fost probleme cu forumul[bang]!

de dimineata ma tot chinui sa trimit un mesaj pentru Teodor si n-am avut succes!

asa ca l-am sunat si i-am urat in direct, a crescut, merge singurel destul de binisor, stie sa spuna cateva cuvinte ...cam asta e pe scurt, poate intra Florina si ne spune mai multe despre cel mai mare puiut din gasca!

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s] TEODORid="blue"> !!!

 

 

Kim - Giulia doarme asa: de la 11 juma` - 12 (mai nou[bang]) pana dimineata la 8 - 8 juma`, iar de la 13 - la 15, de obicei si mai putin [alcool]

 

 

 

Uitati si ultima de pe frontul de vest, cu precizarea ca ne distram doar cu tati, cu mine nu [alcool]

http://community.webshots.com/photo/363498886/363498886jXAYXn

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare mamici si bebei !!

 

Am intrat sa scriu cateva cuvinte pt ca in cateva zile o sa plec iar din oras si nu vroiam sa credeti ca am disparut ca magarul in ceata fara sa va multumesc pentru toate raspunsurile si incurajarile voastre atunci cand v-am spus ca a aparut BB2 in scena .

N-am scris atunci pt ca n-am avut timp, apoi am fost plecata( cu sotul, sa petrecem putin timp singuri si sa vedem ce facem ) si tot asa....a fost o perioada cam bulversata..

Acum pot sa va anunt ca ne-am hotarat SA-L ASTEPTAM PE BB2 [gravi] cu toata dragostea (eventual o bebelina ) si vedem noi cum ne-om descurca.

Partea buna e ca nu imi mai e rau ca la Matei (pana la 3 luni jum am zis ca mor in fiecare seara de la greturile alea oribile ). Trebuie sa o las iar mai moale cu tigarile (mama denaturata ce sunt ) si in rest sa vedem ce o sa fie.Chiar vroiam sa va intreb dc a mai fumat cineva dintre voi in sarcina. Eu la matei le-am redus de la aproape un pachet la 3-4 pe zi.Stiu ca suna ca naiba dar n-am putu sa ma las de tot, iar dr mi-a zis sa nu sar de 5.Acum imi aprind tigari si trag decat cateva fumuri.

o sa ma fac probabil iar o balenuta ( tinand cont ca oricum am vreo 6 kg in plus pe care n-am reusit sa le dau jos ). Dar astea sunt tampenii, totul e sa fie bb sanatos.

Matei e sanatos, e un mic Tarzanel, a inceput sa mearga tinut doar de o manuta si "vorbeste" toata ziua . E o minune. Am pus si cateva poze in albumul de 10 luni.

"La multi ani !" lui Tudor, am vazut ca a primit o multime de urari la implinirea primului anisor. sa creasca mare si sa fie sanatos !

 

Am sa mai incerc sa mai intru pana plec (la soacra-mea la Focsani pt vreo 2 sapt ca sa stam mai mult cu tati ca acolo are business-urile ) si sa mai citesc ce-ati scris.

 

Uitati aici pozici ! Pupici !

http://community.webshots.com/user/carmenval

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari carmenutzaa! Sa fie intr-un ceas bun[pup]id="red">

_________________________

 

LA MULTI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANI, TEODOOOOOOOOOOOOR!!!

Sa ne traiasca flacaul grupei, sa fie sanatos, mintos, cuminte si sa se insoare c-o pustoaica de-aci din trupa:-)))))[pup]

Butterfly felcitari ca e si aniversarea ta ca doara tu l-ai facut :-)[flo]id="blue">id="Comic Sans MS">id="Comic Sans MS">

_________

io intrai numa s ava salut ca ma duc sa dorm linga Mielu. fugi pisica de-acasa si doo zile umblaram pin padure dupa ea si ea saraca astepta sub balcon s-o culegem:-)))))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmenutaa - felicitari si o sarcina usoara in continuare ! Bb Matei este un frumos si ce nazdravan e ! [;)] [pup]

 

 

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...