Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A nascut Tora!


Recommended Posts

Cind se naste un copil apare o stea pe cerul lumii!!!

Urari de bine fericitilor parinti iar Anei mult noroc in viata!!

 

[bum][bis][dual]

 

 

LORYid="limegreen">id="Lucida Console">id="size2"> mamica gemenilor ERIC[copil]id="size2">id="Lucida Console">id="red"> SI FILIP[copil]id="Lucida Console">id="size2">id="blue"> -20 August 2004

 

"On ne voit bien qu'avec le coeur...l'essentiel est invisible pour les yeux" Antoine de Saint-Exupery

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

In fiecare zi ii spun cata lume se gandeste la ea. Sper ca sambata sa citeasca cu ochii ei cate urari de bine inconjoara familia noastra.

Tora este bine...atata cat se poate (taiata, cusuta), dar are moral excelent si mult...lapte. Ana Ileana este cumintica, mananca si doarme si din cand in cand ne invredniceste cu o privire sau un suras. A avut o alergie, dar se pare ca multi o fac; i-au dat un medicament si este pe trecute.

Iar cele mai mari, sunt cam asuprite, tati este mai exigent, asa ca au motiv sa o doreasca pe mami mai repede acasa. Chiar daca nici mami nu le cauta in cornite prea des.

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, felicitari!!!! Sa va traiasca fetele si sa va dea Dumnezeu multa sanatate si fericire [cheers] (Regret ca nu mi-a mers netul sa fac urarile astea chiar in ziua cand s-a nascut minunea, dar voi nu va suparati, nu-i[flo] asa?

 

Lilianna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Imi pare rau ca abea acum am reusit sa gasesc un pic de timp spre a va multumi..si eu si in numele Anei...

 

A fost greu, o nastere grea din punctul meu de vedere, dar.. rapida

 

acum sintem bine amindoua, mami s a recuperat iute iar micuta isi exerseaza plaminasii...

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...