Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

asistente medicale (2)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna, colegute[medic] am revenit , din concediu, da! am fost la mare, a fost vremea buna in ciuda prognozelor! saptamana trecuta a nascut cumnata mea, asa ca acum sunt ocupata sa mai invat cate ceva depre bebelusi, ca acusi vine si al meu....Am renuntat la vestitul municipal, ca nu se mai putea, o sa nasc pana la urma la CFR2, unde a nascut si cumnata si am putut sa testez conditiile.

Gaby, multumesc de tripla urare[:D] si te felicit pentru ca esti licentiata! Bravo[bum] Cum e la serviciu???

Gaby, vreau sa te rog si eu ceva, poate poti sa-mi recomanzi si mie un medic pediatru pentru bebe, ca sunt total dezorientata si n-am idee cum sa procedez sa ma inscriu cu copilul la un pediatru bun, eventual in zona vitan- dristor dar nu neaparat.

Mony, bine ai venit in club[medic], poate te trece Gaby pe listuta, ca eu nu ma pricep. Tu cati ani ai, daca nu sunt indiscreta[hopsieu]

fetelor, eu sunt o [grasa], am aproape 70 kg.nu-mi vine sa cred, si ma simt asa greoaie, abia ma misc. Ce rau e sa fii gras[q][q][q]

Dar le dau eu jos....

Mai vorbim....dar la cat sunt de active fetele pe aici....cine stie cand....

MAry si bebe Andrei 31 saptamani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor, am un pic de timp sa intru pe aici.

Mony bine ai venit printre noi.Lucrezi pe o sectie destul de grea.Sa te puna Gaby pe lista ca ea a deschis subiectul.

Mary inteleg ca ai 70 kg dar la ce inaltime?Eu cand am fost gravida de la 59kg am ajuns la 79kg la 1.70m si eram ca un balon umflat [grasa]dar fff mandra de faptul ca sunt gravida de parca eram singura gravida din Arad [^].Cand trebuie sa nasti?Cate kg ai pus pe tine?

pupici la toate

Donia pe unde esti?id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

 

http://community.webshots.com/user/danut1965

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gaby, pai asa ma incurajezi, lasa ca poate ne gasim un regim adecvat pe aici pe DC!!1Bafta la licenta!!! am crezut ca ai scapat si de ea....

Maggda, am vrut sa ti-o votez si eu pe Biencuta, dar am vazut ca deja e castigatoare in luna iulie[bis] Felicitari! si sa stii ca ai o domnisoara f.f. frumoasa! sa-ti traiasca! Seamana cu mami, nu?

Eu o sa nasc in septembrie, cica pe 26-27 zice d-l. dr..... acuma sa vedem si cand o vra bebe[:D][:D][:D]

eu aveam 55 kg. la 1,64 inaltime si acum am 70kg.( iti dai seama, la inaltimea mea e destul de mult)

De azi sunt in concediu prenatal, am trecut pe la spital sa-mi mai vad si eu colegii si dr. ca mi-e dor de munca deja...... ma cam plictisesc acasa, deocamdata, ca o sa-mi dea bebe de lucru dupa nastere!!!

Gaby, am gasit pediatru la policlinica vitan, acuma sa vad daca o sa fiu multumita, daca nu iti mai scriu sa-ti cer detalii de dr. vostru, ca big berceni nu e departe de mine( ti-am zis eu stau pe calea vitan)

[pup] la toate fetele! sa va mearga bine!

mary si bebe 32 sapt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mary si eu am nascut pe 29 sept!Mai este loc de 5kg de pus[;)].Da, Bia este castigatoarea lunii.Daca ai sti ce fericita a fost!!!!Azi a fost cu sotzul in oras la magazin(avem magazin Tiffany in oras) sa-si ridice premiul.A fost super incantata.A primit un maieutz roz care ii sta f bine si bineinteles ca am facut poze, cand aveti timp le puteti vedea.Hainele de la Tiffany sunt de o calitate excelenta.Am si eu 2 tricouri si Bia pijama si cateva solexuri, doar ca pretul e pe masura.S-ar putea sa pun o poza la Tiffany nu pt a castiga ci pt a fi in galeria de poze, una facuta cu premiul!id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

 

http://community.webshots.com/user/danut1965

 

http://www.tiffanyshop.ro/kids/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...