Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (72)


Recommended Posts

Din nou.....La Multi Ani pt. Catrinel !!!!!id="red"> Cum urarile tin de ieri, sper ca si petrecerea la voi sa tina 3 zile si 3 nopti!

Sa ne spui, papadie, ce alege fata de pe tava!

 

andreeabanica, am vazut pozele! Cel mai mult mi-a placut cea cu capsorul pe tine! E o dulce! Si ce perisor lung are ![il]

 

 

 

Adema&Codrut

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Adema, multumim de ciulama. O sa-i si fac Marei, sper sa-i placa.

 

Iully, s-ar putea sa fie de la vant, ca de la conjunctivita nu trebuie neaparat sa se inroseasca. Mara a facut de vreo doua ori conjunctivita si nu i s-a inrosit ochiul, doar avea multa secretie. Mi-a spus doctorita sa-i dau cu betadioptol (parca asa se cheama) si intr-o zi, doua i-a trecut.

 

Si noi ne-am pacalit cu urarile pentru Catrina, am vazut ca scrie la multi ani, da-i si noi... Da nu-i nimic, ca nu-i strica. Si cum spuneam, vrem sa stim cum a fost si cu poze.

 

Mai-mai, ce casuta are fata. Si are si telefon, ce sa mai vorbim, toate dotarile. E mai frumoasa decat un tarc, sa ne spui daca e si practica, daca ii place domnisoarei.

 

Andreea, sa-ti traiasca Alexia, e fata mare. Am vazut poze, s-a facut foarte frumoasa. Si la multi ani si Sofiei Maria si lui David Mario.

 

Carmen si Mara (12.08.04)

poze cu Mara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,fetele!

Multumim mult pentru complimente.Alexia va trimite un [pup]la toate mamicile si la toti bb-eii.

Inca o data uram LA MULTI ANI,CATRINA ALEXANDRA(Mielu'lu'Papa),MARA(CarmenSo),DAVID MARIO(SimonaR),ALEXIA mea si id="red">tuturor celor care astazi isi sarbatoresc ziua de nastere.id="red">

Iullyid="red">,eu nu cred ca este conjunctivita,cred ca e doar de la vant,praf sau curent,incearca sa-l stergi la ochisor cu musetel.[pup]

Nicolid="red">,sa-ti traiasca finuta,iar de Andreiuta ta ce sa zic,o papusica in casuta cu povesti.[pup]

Ancaid="red">,da Alexia are bratara la manuta,nu a tras niciodata de ea,doar cand i-am pus-o a studiat-o putin si atat si i-am pus-o tarziu,la 8 luni,pt ca si eu credeam ca o s-o rupa,dar nu a fost asa.

Da,Ademaid="red">,are un par,macar la par sa semene cu mine[:D],oricum abia astept turta ca sa o mai tund un pic.

 

Eu va pupez,ma duc sa-i dau sa manance.[pup]

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

http://community.webshots.com/user/andreeabanica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc,Andreea si Carmen id="purple">pt sfaturi.Am sa incerc cu ceai de musetel sa daca nu-i trece ii punem picaturi.

Ma altur si eu [si-eu]cu un calduros LA MULTI ANI id="size3">id="red">pt toti copii si mamicile ce isi serbeaza azi ziua de nastere si nu numai.Pt bebe: sa fie sanatosi si o bucurie pt parinti iar pt mamici :sa aiba putere ,rabdare si tot ce mai au nevoie pt a creste bebeii.

[s]

Ancaid="teal">,de abia astept sa ne intalnim.

Pupici[pup]

 

Iulianaid="red"> si Cristianid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...