Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colegiul Sf. Sava (fost N.Balcescu) Buc.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 29
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Sasha.p

Ruxij : daca tot in 90 ar trebui sa ne cunoastem, nu ? Vad ca nu ai poze ca sa imi dau seama. Cum ne merge ? In principiu bine pt. Romania, dar atat.Tie ?Anca si BB SashaCopilasi de Aug - Sept. 2003http://pg.photos.yahoo.com/ph/pxp72/my_photos


id="quote">id="quote">Draga Anca,Ma indoiesc ca ne cunoastem pentru ca eu am fost tare timida in adolescenta si nici nu ieseam din clasa in pauze, nu cunosc pe mai nimeni :)) Nu stiam decat sa invat. Am fost la J. Da' mi-a trecut timiditatea, acu' nu imi mai tace gura :)) Daca vrei sa vezi poza, vezi ca am poza la albumul mireselor si acolo arat si mai aproape de cum aratam pe vremea liceului (Lia Stanciu). Ma uit si eu la pozele tale acushica.Ma bucur ca va merge bine, Doamne Ajuta si pe mai departe. Si noua si mai bine, si mai greu, cum e in viata. Anul asta este un an bun, un job nou, o gramada de lucruri noi si bune. Anul trecut a fost prost de tot, da' a trecut.Va pup pe toate,Lia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai treceti din cind in cind prin liceu? Mai stiti ceva de profesori?

 

Ati facut intilnirea de 15 ani? (bineinteles le intreb pe fetele care au terminat in 90...sau mai devreme).

 

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by didita

Si eu am terminat in 91. Prin 2001 se vorbea ceva de o intalnire de 10 ani, dar n-a fost sa fie. Poate la anul (si la multi ani!!)didita


id="quote">id="quote">La ce clasa ai fost? Eu la M!Roxanahttp://f2.pg.photos.yahoo.com/roxanaserbanescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia - ai avut dreptate nu te-am recunoscut bine ca ti-a trecut repede chestia aia cu invatatul toata ziua !! Multumesc mult in numele baiatului meu (de care recunosc ca sunt mandra, dar cine nu e de copilul ei, nu ?)

Intalnire de 10 ani cred ca nu s-a facut, cal putin la N (promotia 90)unde am facut eu aXIa si aXIIa. Am avut o tentativa de organizare impreuna cu o colega, dar ne-am dat seama ca sunt atat de multi plecati din tara si ca nu ar veni numai pentru asta si ne-am lasat pagubase.

La C (promotia 90)nu stiu, poate ne spune Ana Maria.

 

Va pup

 

Anca si BB Sasha

 

Copilasi de Aug - Sept. 2003

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/pxp72/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu...si eu...numai ca eu sunt promotie de 94.

chiar ma intreb, ce mai face Sandoiu?

madalinad-imi pare rau...mie mi-a placut.

eu era sa raman la biologie (anatomie) -nu mai tin minte cum o chema pe profesoara da'-mi aduc aminte ca s-a casatorit cu cel de istorie, si spre norocul meu in a 12-a a intrat in concediu de crestere al copilului. Ca ce m-am mai chinuit eu trimestrul ala sa invat toate oasele scheletului omenesc, si dintii si...ce credeti ca mai tin minte vreun oscior?

 

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005id="blue">

poze de copii cuminti

 

povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ruxi si Anca pupici!!! N-am facut nici o intalnire de 10 ani, imi amintesc ca o colega (Ilinca) inca era in Romania si ar fi vrut sa organizeze dar nu a avut succes pentru ca majoritatea sunt plecati pe afara. Anca vezi ca ti-am dat PM.

 

Un link cu poze http://community.webshots.com/user/preoteasa1972

 

Ana Maria si bebe Victor Stefan [bibe](15 12 2004)

 

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...