Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colegiul Sf. Sava (fost N.Balcescu) Buc.


Recommended Posts

Anita - acum stiu cu cine stau de vorba... Initial am crezut ca e vorba de Ana Maria ( nu mai stiu numele de familie era bruneta, cu parul lung si cu ochelari). Nu stiu unde stateai pe atunci ca sa imi dau seama daca eu eram cea cu meditatiile ...

Sa iti traiasca baietelul si sa stii ca seamana cu tine leit.

De acord si cu ultima parte, cu mentiunea ca eu m-am intors la munca si sunt cu timpul mai limitat in cursul zilei.

Chiar toti din clasa sunt plecati ???? Am ramas numai noi sa stingem lumina ????

Pupici,

 

Anca si BB Sasha

 

Copilasi de Aug - Sept. 2003

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/pxp72/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 29
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Anca id="red">nu mai conteaza pe unde stateam.. pe lang parcul moghioros...

 

Colegii, din ce stiu eu au plecat o mare parte. Dar nu pot sa spun cat de bine sau rau e ca am ramas. Eu am fost plecata o perioada si nu mi s-a potrivit... Oricum am ramas cu putini in legatura. Ana Maria (popa) e acum maritata in Germania. Am corespondat si cu ea o vreme dar in ultimul timp nu mai stiu nimic de ea.

 

Cu timpul si eu stau prost, desi "stau" acasa pentru ca bebe e destul de mic si inca alaptez...

 

 

Ana Maria si bebe Victor Stefan [bibe](15 12 2004)

 

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anita - ai PM

He he bine zis "stai" acasa... Stiu cum e cu statul acasa, toata lumea crede ca e usor si bine. Si BB Victoras e inca mic, sa vezi cum e dupa un an, un an jumatate... cand alergi dupa el in casa si nu te lasa sa faci nimic. Cand doarme zici ca ai apucat de Dzeu de picior....

Lasa ca o sa creasca ei !

Apropo, mai vrei un BB ca pe mine au inceput sa ma intrebe prietenii cand vine fetita !!

Pupici si poate reusim sa ne vedem !

 

Anca si BB Sasha

 

Copilasi de Aug - Sept. 2003

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/pxp72/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum doarme, am reusit cu greu, pentru ca a fost vreme rea si n-a iesit afara si a stricat tot programu'. Cred ca vin vremuri grele pentru ca deja a inceput sa se miste foarte mult si sa devina periculos sa-l las nesupravegheat. Si de la saptamana la saptamana e mai activ, mai ales ca e si subtirel si foarte mobil.

 

Am citit PM am raspuns si va pupam pe toate.

 

Ana Maria si bebe Victor Stefan [bibe](15 12 2004)

 

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De la noi din clasa nu cred ca sint prea multi plecati. Sau poate ca nu-i mai stiu eu. Oricum, am aflat de 2 care sint in Elvetia, erau impreuna din liceu si s-au si casatorit...si cam atit. Tin legatura cu 2 colege si prin intermediul lor mai aud noutati (a se citi "ultima birfa" [:D]) de alti citiva. In principiu toata lumea o duce bine.

 

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am vazut liceul nostru la Jurnalul de pe TVR! Mama, ce m-a emotionat cind l-am recunoscut! Incepuse bacul si au dat imagini si dintr-o clasa, chiar parea sa fie cea in care am fost noi intr-a XI-a, clasa de la parter, de linga cancelarie. Si elevii mi s-au parut frumosi, decent imbracati (acu' ma intreb si eu daca la fel au venit tot anul; cunoscind spiritul liceului ma cam indoiesc) si cu fetze inteligente. Dar asa sint toti absolventii de Balcescu, nu-i asa?:-))

 

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

didita,

daca mai tin eu bine minte promotia '91 ar fi facut o intalnire acum cativa ani, dar eu am aflat ulterior si nu stiu sigur daca m-as fi dus. eu una nu am chiar amintiri de basm din liceu, o fi fost si vina mea nu zic nu, dar nu cred ca as simti vreo bucurie deosebita sa-mi revad colegii... de care nu m-a legat nimic.

si, vizavi de realizari, baietelul meu e azi fotomodelul site-ului!! sa-mi traiasca!

 

madalina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu am fost in concediu si fara acces la net, dar voi ?

Marox - ai dreptate toti absolventii de Balcescu sunt "tari"!!!

Ana Maria - ai fost aseara in Herastrau ? Mi s-a parut ca te-am vazut, daca erai tu dar erai cu mai multa lume, noi ne grabeam spre casa ca facuse fi-miu pe el (KK) .........

 

Anca si BB Sasha

 

Copilasi de Aug - Sept. 2003

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/pxp72/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...