Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie (51)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by anne33

Fetele,si cum ajung la arhiva noastra daca vreau sa citesc?


id="quote">id="quote">http://desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=34476 Primul capitol din Bebelusi de sept-oct 2004id="purple">Povestea Loreemeiid="red">[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto][cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e cam greu sa tin pasul cu voi...s-a postat asa de mult in ultimele doua zile:

Andreea_si_Doru - noi cu Lia vorbim in engleza. Initial am vorbit eu in romana si sotul in engleza, dar cum cel mare a avut probleme cu invatatul limbajului am zis sa invete prima limba la inceput si pew la doi ani incep sa-i vorbesc romaneste. Oricum stiu de la psihologopedul lui Alex ca nu e bine ca aceeasi persoana sa-i vorbeasca ambele limbi...e ok insa daca tu vorbesti engleza si altcineva din familie romana, de exemplu...

 

am vazut pozele cu Nathalie...e os cumpa , mai ales cu palariuta...

 

ana-si eu cred caq botoseii sunt o idee buna. La alex am avut o pereche de "papucei" foarte subtiru cu care mergea in casa-ca un fel de balerini...

grase-sa nu mai aud pe nimeni...imaginati-va cum arat eu ca de abia am pierdut jumatate din greutatea "castigata" cu Lia-nici jumatate- si acum pun la loc...[grasa][grasa]...dupa sarcina asta va trebui sa slabesc vreo 30 de kg dupa calculele mele...

 

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005id="blue">

poze de copii cuminti

 

povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa fac si eu nr de puncte sa imi cumpar GLOW [bis] [bis][bis] [cool] Fac cinste [pahar] cate unu pt fiecare.id="purple">

 

Povestea Loreemeiid="red">

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna fetelor,

Unde sunt cele din gasca veche? Roandre, Ralucule, ce-i cu voi? Usor-usor ati disparut toate.

 

Vreau sa va intreb si eu cateva chestii...

 

1) am inceput sa-i dau Milumil 3 in loc de 2, si mi se pare mie ca nu-i place la fel de mult... e parca mai bun 2-ul. Oare are ceva daca eu ii voi da in continuare 2. Stie cineva, care e mai bun de fapt.. eu am aruncat toate cutiile de 2 si nu mai am ca sa compar!

 

2) de cate ori pe zi fac kk bebelusii vostri? ca eu am anumite zile cand ma termina... cred ca face de 6 ori pe zi, pe putin. noi avem deja 8 luni si inca nu avem nici un dintisor, oare ii apar acum si face mai des in perioada asta?

 

daca voi ii puneti deja la olita, atunci o sa incep si eu sa-l pun, doar sa nimeresc cand ;).

 

toate cele bune tuturor!

 

dixie

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si ca mi-am adus aminte:

 

am facut paine in casa...mmmm,bun...

 

si i-am luat Liei un JEEP WRANGLER...voi face poze in curand sa va arat despre ce e vorba...

 

tyaasi Lia tot din categoria [pk] facea parte pana a-i mai creste parul-acum trebuie tuns bretonul ca altfel ii intra in ochi.

 

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005id="blue">

poze de copii cuminti

 

povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna "noaptea" fetele, gogsica mea n-a dormit toata ziua decat aproape 2 ore dimineata si am zis ca doarme dusa noaptea,dar acum... se joaca in pat cu tati... n-am mai plecat ca e greva la CFR si autobuzul ne-ar fi costat aproape 2 milioane... asa ca noapte alba pe aici si nu mai dansez la nunta maine seara[bang][alcool]... Lasa ca ne-a cinstit Gogosica azi cu mici si ma bucur ca oricum mi-ar fi fost mult prea dor de ea [:D].

Ramona multumesc mult pt reteta cu corcodusele! Eu nu mai auzisem dar tre' sa fie bun sucul rezultat, o sa incerc cu prima ocazie! [pup][flo] Si FELICITARI pt "glow"!!!!!![cheers]

Geo, ce bine ca sunteti asa norocosi! Eu nici la loto n-am castigat niciodata decat 25 de lei cand eram mica. dar voi stiti ca ai nostri bebei sunt nascuti in anul maimutei si cica esunt sub semnul norocului? Noi facand ultimele cumparaturi pt botezul maimuticii am castigat un frigider la Gima! [cool]Distractie maxima la munte, mama ce va invidiez! [olala]

Mcm distractie placuta la mare maine!!!![olala]

Ana trandafirul e minunat......baga-ntr-un attachment si mirosul[8D].. era vorba ca inventeaza astia un mod de a transmite si mirosurile pe net, eu abia astept poze cu florile tale atunci [flo]

Ellen, imi pare taare rau pt surioara ta, uneori parca-ti da Dumnezeu la probleme sa vada cate poti duce.. ii urez sanatate multa ei si cumnatului si in special micutului, sa nu aiba oreion! [pup] Nu stiu ce inseamna sa pierzi o sarcina... curaj![flo]

Anamari, pupici multi burticii si asteptam sa vedem Jeep-ul! [auto]

Gata... cat despre disputa cu olita id="red"> si eu vreau sa ii iau si s-o pun la "treaba"... dar nu stiu de care... e mai bine oare simpla, ca sa nu creada ca e loc de joaca ci de kk? cu urechi? cu roti? muzicala? voi cum aveti?

Eu inchei aici si ma duc sa vad ce e in dormitor ca se lasa ceata peste neuronii mei obositi.

Pupici!!!!!!!!

 

 

 

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...