Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie (51)


Recommended Posts

quote:Originally posted by MamaElei

Mihaela, ai cobit![:D] De diminica merge fica-mea in 4 labe pina ajunge la peret sau canapea unde se ridica in 2 labe si merge mai departe, pina unde vrea ea. Mai am un pic de ragaz datorita pragului, ca in fata lui se opreste si il cearta de ce s-o pus acolo.

 

Rodicaid="red"> si [am] PAULAid="red"> (02.09.04)


id="quote">id="quote">

 

MamaElei, imediat invata si care e faza cu pragurile. Alexia mea trece peste praguri de n-are nici o treaba. Pune un picior sus, se intinde putin in fata si gata...il ridica si pe al doilea si fuga unde vroia sa ajunga. Nu mai are loc in casa unde sa nu poata merge.

 

 

Mihaela si papusica mica Alexia Maria (26.08.2004)

[foto]Alexia, [zana] de 9 luni +id="red">

[foto]Evenimentele din viata meaid="red">

 

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ce liniste e astazi pe forum... se vede ca e we...

Noi suntem acasa singurele si m-am cam plictisit...

 

Herra distractie placuta la munte!

Si mie imi placea sa plecam fara nici un plan in prealabil... poate ne recapatat si noi spontaneitatea... cum spuneai si tu...

 

 

[pup] Elianaid="size4">
id="right">


Poze cu Elenaid="size4"> – 23 octombrie 2004id="size3">id="red">

 

Elena – iubita noastraid="size4">id="blue">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru urarile de bine. Se pare ca nepotelul nu are decat rosu in gat si a inceput deja sa se simta mai bine.

 

Dixie, poti sa ii dai Milumil 2. Nu este nevoie sa ii schimbi laptele daca ii merge mai bine cu Milumil 2. Mie mi-a zis medicul de familie ca i-a dat fetitei pana la 1 an, Milumil 1. A zis ca ii mergea foarte bine cu Milumil 1 si nu a avut de ce sa-l schimbe.

 

Eu nu am inceput sa ii pun nici zahar si nici sare in mancare. Am vazut in schimb ca borcanelele de fructe pe care i le dau au si zahar. Deci pana acum doar zaharul de acolo l-a mancat iar sare deloc pentru ca nu i-am dat pana acum mancare la borcanele.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Multumesc pentru urarile de ziua puiului. Multumesc si Ninei ca m-a reprezentat cu cinste.

 

Sunt intr-o perioada infernala, merg la birou, bebe sta cu mama, vin fuga acasa mergem la plimbare, apoi baita, ultimul biberon si somnic. Somnic pentru bebe ca mami lucreaza si acasa. Pana terminam cu targul ce il am de organizat tot asa o tinem.

 

Merge si vizigotu in patru labe prin casa insa nu prea il las ca se loveste. Merge el si in picioare, insa inca nu s-a desprins singurel.

 

De papat papam de toate fara mofturi (notabile).

 

Va pup.

 

Mina si

Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati

din:09.09.2004

http://community.webshots.com/user/vizigotu

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi merge prost cu olita, ramenem de caruta.... Am incercat sa il pun dimineata cand incepe Marea Repriza Cacacioasa de Scrematuri. Insa fiul meu e tare egoist cu tabieturile lui, ca asa se supara ca il deranjez ca urla ca din gura de .... olita. Il ambalez la loc, se retrage intr-un colt si incepe sus numita repriza. Si face.... mult si tacticos.... Nesuferit... ce ar fi daca ar face la olita, sa ne simtim bine cu totii? O sa incerc si alta olita. Ca ce-i drept utilajul ce il avem acum e cam ciudat... sa vedem.

 

Mina si

Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati

din:09.09.2004

http://community.webshots.com/user/vizigotu

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut, Mina!

 

chiar imi era dor de ispravile Vizigotului, povestite cu umor de mama lui!id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by herra

salut, Mina!chiar imi era dor de ispravile Vizigotului, povestite cu umor de mama lui!id="Comic Sans MS">id="green">Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">


id="quote">id="quote">[hop][hop][hop]Mina siMatei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tatidin:09.09.2004http://community.webshots.com/user/vizigotu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

herra id="red">- ce bine trebuie sa fie la munte! Distractie placuta!

 

mina id="red">- sa speram ca se obisnuieste si cu olita!

 

Fata mea azi e ffffff maraita. Nu stiu ce sa-i mai fac. Noroc ca e si tati acasa si ma mai scuteste pe mine.id="purple">

 

Povestea Loreemeiid="red">

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit!!!

La multi ani pt. sarbatoritii de zilele astea (bebei si mamici)! Sa ne traiti multi ani fericiti!

Am tot citit ce s-a scris, insa n-am mai apucat sa raspundem... suntem alaturi de mamicile cu bebei bolnaviori, suntem alaturi de tine ellen pt. surioara ta si familia ei: multa sanatate si... speranta, o sa dea Domnul sa treaca cu bine peste momentele mai putin placute!

Felicitari geo, pt. scaunul pt. masina si-ti tinem pumnii, aissa sa castigati si voi!

 

Ce sa va mai povestim despre noi... am mers astazi la plimbare in parcul Agronomiei, e atata liniste acolo... ca am zis ca-mi fac abonament pe 41 si c-o sa fac in fiecare zi naveta[:D]!!!!! Alex nu face progrese spectaculoase la capitolul deplasat singurel: merge taras si inca nu da semne ca s-ar ridica... are tot timpul; in schimb cu premergatorul alearga, nu alta - e spaima pisicilor[bang]).

 

Si el face kk de 3, 4 chiar si 5 ori pe zi, depinde ce mananca; inca n-am folosit olita, am studiat-o cu interes insa mai asteptam un piculet si-o punem noi si la treaba!

 

Ma plangeam ca nu mananca legume: am descoperit solutia (cel putin pt. moment): in piure nu mai pun supica, ci iaurt. Vad ca asa au inceput sa-i placa, de 2 zile papa chiar binisor...

 

Deocamdata atat, sa nu va plictisesc; distractie placuta celor plecati la munte, la mare sau prin alte locuri unde e rost de asa ceva!!! Sa ne povestiti cum v-ati distrat!

 

Ionela [mamica] si Alex[copil] (DN 21.09.2004)

ALEX cantaretul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...