Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie (51)


Recommended Posts

Buna mamici!

 

Kittie la multi ani!!![s]Sa fii sanatoasa si fericita mereu alaturi de familia ta![pup]id="size3">id="red">

 

La multi ani bebicilor sarbatoriti azi!!!!!Sa cresteti mari si cumintei!!!!id="size3">id="blue">

 

Naty id="orange">imi pare tare rau de mama ta!Sa dea Dumnezeu sa se faca bine repede![dual]

 

Andries daniela id="black">si alinutza13 id="purple">bine ati venit!Fabiana e o scumpa!

 

Ana id="brown">eu intru mai rar on line ca nu ma lasa bazucu care roade firele[:D]!Las' ca mai vb cand apuc[dual]!

 

Acum doarme....bey dar sunt necajita ca l-a muscat un tzantzar de langa buza de jos si tare s-a mai inrosit saracutul!sper sa-i treaca pana maine!

Si eu am ramas cu un pic de burtica(f. mica)....dar vergeturi la greu[bang]!Si degeaba sun sidefii ca tot urate sunt[bang]!

La kg mi-am revenit!

 

Pupici!id="green">

 

 

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by frosa

Am trimis PM la toate fetele care vor carticica cu meniuri pt bebe, trebuie sa-mi trimiteti adresa de mail ca sa pot trimite fisierul.Monica Robert (09.01.01) si Razvan (10.09.04)http://community.webshots.com/user/frosa2003


id="quote">id="quote">Eu am raspuns deja la PMid="purple">Povestea Loreemeiid="red">[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto][cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult fetelor, si pentru ajutorul dat la listuta si pentru raspunsurile cu calciul. Inseamna ca al meu are suficient cu 630 mg.

Cat despre lista....o sa iau din toate. Papica tot borcanele am luat, fructele le iau ca atare si le pasez acolo. Stam doar o noapte, dar nu se stie cum suporta asta mica drumul, daca are rau de masina si varsa de exemplu. Asa ca de aia vreau sa iau schimburi sa am din toate cel putin 2. Iar lapte, ceai, apa le iau cu mine cu cutie cu tot, ca daca io fi foame de la aerul de munte?

Si trebuie sa mai iau plapumica ei, jucarele cu care doarme....si printre astea sa strecor si ceva haine pt.mine si sot

 

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elyanne multumim mult de tot[pup]

naty cu Dumnezeu inainte si totul va fi bine. multa sanatate va dorim

LA MULTI ANI! SI DE LA NOI PT BEBICII DE OCT IOANA ALEXANDRA, ALEXIA ANCA SI RALUCA MARIA. nE CEREM MII DE SCUZE CA NU V-AM URAT DE PRIMA DATA DAR SUNT ...[alcool][bang]

SI TOT CU MII DE SCUZE URAM BUN VENIT IN GASCA SI NOILOR MAMICI, DANIELA SI ALINUTZA[pup]

AM PLECAT SA PAPALIM DAR NE MAI AUZIM DC NU MAI IESIM AFARA CA BATE AICI UN VAAAANT

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI TUTUROR BEBEILOR!...si mamicilor,sa traiti si sa va bucurati de ei!

Weekend placut fetelor,am auzit ca va fi vreme faina,[bis][bis][bis][bis],mergem la iarba verde sa ne bronzulim un picut!

NATY,sanatate mamei tale,si nu dispera ca totul va fi bine ,sunt sigura[pup]!

Am vazut si poze,Doamne ce copii frumosi[pup][pup][pup]!

Bun venit si noilor fete!

Eu vroiam sa va zic ca am slabit destul de bine,doar vreo 3 kg mai am de dat jos,dar am ramas cu putina burtica[bang],inainte nu aveam deloc,acum ma terorizeaza....si din fericire nu am nici vergeturi,doar pe sani cateva,dar asta e,nu ma deranjeaza,ma bucur ca nu am pe solduri sau pe burtica[:D].

 

Gata fetelor,fug,ca am treaba la dentist[bang]....[pup] la toata lumea!

 

 

 

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)

http://community.webshots.com/user/crismir100

http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani inca o data galustilor nascute pe 10 si gogosicii mele dulci!!!!!!!id="purple">id="size4">

La multi ani Kittie!!!!!!id="Comic Sans MS">id="size4">
id="red">

Multumim de urari tuturor [pup]!!!

Ramona mersi mult de raspuns si de aprecieri.. si.. pleaaaaaaase... daca poti... imi dai si mie reteta de suc de corcoduse sau caise? adica pur si simplu le fierbi? sau cum?

Aissa drum bun la munte, asa e, luati-va multe babetici si bluzite de schimb... si haine din toate categoriile. Distractie placuta!!!

Naty sanatate multa mamei tale, imi pare rau sa aud de operatie.. dar va trece si va fi bine! [pup]

Ana, da, vrem sa vedem trandafirul si nu merge, cred ca e adresa ta logata...

Herra e ii mai pun nitica sare in mancare, sper ca nu facc o prostie, dar a functionat la legume pe care nu le manca dulci (morcovul dadea gust dulce) dar asa le papa... zahar nu i-am pus decat o sg data ff putin in ceai+suc portocala dar doar o data.

Elyanne multumesc pt raspunsul cu borsuletu'... am vazut eu in piata la sticl la magazin "bors cu tarate" dar nu stiu daca e asa proaspat... cred ca pana la urma iau normal de la nenea cu bors si gata.

Si asa e, pitica mea a devenit mofturici... plus ca duminica mi-a facut prima scena de "vreau l;a mama" in parc si am ramas cu gura cascata.. i-a trecut in 15 min insa.

Pupici si am fugit, am multe drumuri de facut azi, va pupacesc... week-end placut si distratie maxima la munte, mare, tara, pe unde plecati[:D]! Si sa nu ne [pic]!!!

 

 

 

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

crismir unde-i vremea aia buna ca aici sta sa ploua. mi-e si frica sa mai ies afara sa nu ram. iar in scara bl.

loorema cum 3 pampers pe zi?noi fol. minim 5 ca la noi de cateva luni sunt vremuri tare cacacioase.

mai fetelor e normal ca pe gingia de sus in loc sa-i sparga celal. incisiv central da incisivul lateral?(sper ca a-ti inteles ca am tras o exprimareee[bang])

mai aveam o intrb dar din motiv de bebeb frichinici am uitat-o

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yulipid="red"> - Eu dimineata inainte sa ii pun pampers nou o pun la oala si face kk, pe la 3 o pun iar la oala si face iar kk si scmbam iar pampersul si al treilea dupa baie seara.

 

Sper sa nu se supere nimeni ca pun retete pe aici dar am vazut ca se poate.

Andoraid="red">Caisele(corcodusele) verzi se spala di se pun la fiert.De exempul la o cana de corcoduse o cana jumatate de apa.Eu pun la ochi apa.Si se lasa la fiert pana se fac fructele "praf", adica sa inceapa sa se faca un fel de pasta. Dupa care se dau prin strecuratoarea mare si sucul se pune in sticlute sau borcane(cel mai bine nu mai mari de 400g) si se sterilizeaza la beau marin. Si gata . Eu am asa tot anul.

La o oala de ciorba pt noi pun cam 150-200 g suc si iese acra.id="purple">

 

Povestea Loreemeiid="red">

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele nu stiu ce s-a intamplat.am vrut sa sterg mesajele vechi de anul trecut care nu mai prezentau interes le-am selectat si am dat sterge si in timp ce se stergeau mi-a aparut ca am 2 mesaje noi si dc vreau sa merg in inbox si am zis ok si apoi imi aparea ca nu mai am nici un mesaj[bang][bang]

nu mai inteleg nimic, imi vreau mesajele iiiinnnnapooooiii[bang][bang]

ma lumineaza si pe mine cineva pleeeeaaase

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by iulyp

fetele nu stiu ce s-a intamplat.am vrut sa sterg mesajele vechi de anul trecut care nu mai prezentau interes le-am selectat si am dat sterge si in timp ce se stergeau mi-a aparut ca am 2 mesaje noi si dc vreau sa merg in inbox si am zis ok si apoi imi aparea ca nu mai am nici un mesaj[bang][bang]nu mai inteleg nimic, imi vreau mesajele iiiinnnnapooooiii[bang][bang]ma lumineaza si pe mine cineva pleeeeaaase


id="quote">id="quote">Nu stiu ce poti face ca sa iti gasesti mesajele dar unu cred ca era de la frosa ca sa ii trimiti adresa de mail pe PM sa iti poata trimite retetele pt bb.id="purple">Povestea Loreemeiid="red">[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto][cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...