Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (53)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by buterfly

Buna tuturor, Am vrea si noi sa intram in clubul vostru si sa ne inscriem pe listuta:Robert-Lucian nascut pe 9 noiembrie 2004 ora 10.30AM -greutate la nastere 3350g -lungime 51 cm -scor apgar 9/9/10 -nastere normala Va multumim frumos.buterfly


id="quote">id="quote">Bine ati venit printre noi Buterfly [baietel]si bebe Robert-Lucian [copil]!Pusici de la gemeneii clujeni DENNIS si DARIA (12.11.2004)!http://community.webshots.com/user/didutza1978
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buterfly id="red">bine ai venit printre noi!

Fetelor eu ma duc la somnic.Sint cam abosita ca azi-noapte n-am putut sa dorm cu sotul ca el s-a tot miscat ca n-avea nici somn si nu-si gasea pozitia.Asa ca de-acum incolo o sa dorm in alta camera.Asa are si el loc in pat sa se invirta.Va pupic dulce pe toate!Noapte buna!

 

Eric Gabriel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[9cer]fetelor Felis a luat scrisul de la examen si nu oricum[wow] 9, 9.50 si10 nu stiu ce reprezentau notele astea ca era cam intuneric dar oricum a luatttttttttt

 

felicitari felissssssid="red">id="size5">[bum][batetoba][bum]

 

si bafta si pt maineee ma voi scula din nou sa iti tin pumniii

si dupa astept berea[bere][:D]

 

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravos Felisid="blue">!adica iar motiv de [alcool]

 

dragelor, v-am citit, v-an vazut pozicile..aveti niste copkii superbi si dolofanei ![il][biz]

 

io mi-s franta de oboseala, toata saptamana asta am tot alergat sa mai rezolv unele trebi inainte de plecarea in Ro..

Abia sambata viitoare voi ajunge in Bucuresti...

Monicaid="red">, stia tu ceva cu 6 , dar era vorba in jurul datei de 16.

 

Sper sa reusesc sa ma intalnesc cu voi (cu cate s-o putea) desi in 2 saptamani nu stiu cum o sa le impac pe toate(am pasaport de facut, nunta lui cumnat-miu, rude, etc..)[bang]. Deci nu promit nimik..[b)]

 

P.S. David ma seaca[bang]...cand il pun in pat urllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...[zid]

P.S.S. acu o sa ma uit la listutza sa vad ce numere de telefon aveti date pacoloshea..

[flo]

 

[mamica] lui David voinicelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">

pozitzeid="green">id="size1">

am si motto : "mai binele este dusmanul bineluiid="green">"[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta][majoreta]BRAVOOOOOOOOOOOOOOOO FELISid="red"> !!!!! BRAVOOOOOOO FELISid="red">!!!! BRAVOOOOOOO FELISid="red"> !!!! [bum][batetoba]SA VEZI CE CHEF TRAGEM DUPA CE-TZI IEI SI EXAMENUL DE MAINE ! ESTI O SUPER-FEMEIE SI MAMICA !!!!

Te pupam si multa bafta in continuare !!!!

[bis][bis][bis]

 

 

Pusici de la gemeneii clujeni DENNIS si DARIA (12.11.2004)!

 

http://community.webshots.com/user/didutza1978

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim pentru primire[bis],o sa va tinem la curent cu evolutia noastra.Deocamdata ne cam supara gingiile,cred ca in curand o sa iasa primul dintisor si mai avem o problema:tare ne mai supara cateodata fratiorul mai mare care are 4 ani,dar lasa ca o sa crestem noi mai mari si[duel]. Felicitari Felis pentru examen! [cheers]

 

buterfly

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] DIDAid="blue"> pt puii tai![cheers]

 

BUTERFLYid="blue"> [hia] bine ai venit printre noi!...

 

PAXELAid="blue"> [pup] multu ca ai fost la ora aia sa vezi rezultatele!.... Nu am mai scris aici ca eu dormeam cand m-ai sunat tu sa-mi zici de rezultat!... M-am culcat cu tel langa pat ca abia asteptam sa ma suni![pup] Eu cred ca a fost asa: deontologie 10 si conta+audit 9, iar media 9.50 [bis]

Azi am oralul, dar intra intai gravidutzele si cei din provincie si Bucurestiul la urma!...

 

Eu nu cred ca am facut la conta de 9, cred ca au mai dat ei in plus 1-2 puncte. A fost ff greu! ...La deontologie , da, am facuit de 10.

Va pup si multu de incurajari!...id="purple">id="Comic Sans MS">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...