Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (53)


Recommended Posts

Onitzaid="red"> bineinteles ca am intrebat pediatra, eu care sunt mama prudentei si sora cu precautia [:D]...fiecare pediatru are schema lui de diversificare si...fiecare asculta de medicul sau. Eu i-am dat prima data la 6 luni jumate, i-a placut si n-a patit nimic (diaree sau alte chestii), iar pediatra mi-a spus: fructe cat mai multe, mai putin banana (deocamdata), capsune, zmeura, fragi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Roserbid="red"> si eu ma intrebam daca sa-i mai dau si suculet, avand in vedere ca el deja mananca 150-200 de piure de fructe...uneori ii mai dau 20-30 ml de sete, dar mi-e frica ca de la mai mult il doare burtika.Si pe mine cred ca m-ar durea daca as baga atatea fructe in mine.

 

Cici avem nunta pe 31 iulie.

 

familia nebunica

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de intrebarea daca aici in Cluj copilasii se nasc tot cate doi am mai descoperit azi o gravidutza [gravi]in saptamana 36 cu gemeni tot fetitza si baiat va avea ( ADRIANAid="red"> sta si ea tot pe Parang pe langa tine asa ca in curand vetzi fi mai multzi [colegi][colegi]pe strada aia )

 

Pusici de la gemeneii clujeni DENNIS si DARIA (12.11.2004)!

 

http://community.webshots.com/user/didutza1978

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki id="red"> iti doresc tot binele din lume, sa fii iubita, sa fiti fericiti, sa aveti mult mult noroc in viata si sa aveti parte numai de lucruri frumoase toti 3 impreuna...Alex o sa fie super incantat la nunta voastra, uauuuuu super[cool]...de-abia astept sa vedem pozele...si rochita [flo][flo][flo][pup]

 

Pupici si noapte buna!!!

 

Cici si Alexia ( 22.12.2004)

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by onitza

Fetele, v-ati culcat?????????? Abia a inceput seara!!!!!!!!!!!!!1 [:D] sa nu ma [poc], dar nu am soooooooooomn!!!!!!!!!!!pozele noastre


id="quote">id="quote">a venit somnul?Fetele... multumesc de increderea acordata[:I]... si de urari[pup]Mi-e flica!...[ups] La 8 am examenul[:(], deci la 7 plec!...id="purple">id="Comic Sans MS">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roserb:id="orange"> gemeneii mei dupa masa de fructe beau putzin ceiutz sau apa plata. Suculetz de mere si morcov le dau intre mese ... portocala se pare ca nu le mai place mai ales lui Dennis care o da afara [xx(]

Intrebare:id="orange"> puitzii vostri au papat deja ficatzel de pui ?

 

Pusici de la gemeneii clujeni DENNIS si DARIA (12.11.2004)!

 

http://community.webshots.com/user/didutza1978

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cecilia ti-am trimis mesaj la adresa pe care mi-ai dat-o. sper sa primesti de data asta...nu stiu ce i-oi face de nu ajunge[bang]...sunt varza

felis...bafta maine si [pup]si tie si lui mihaitza...si eu am toata increderea ca o sa iei examenul cu brio.

miki sa dea Dumnezeu sa fie intr-un ceas bun[pup] sigur o sa fii ca o[zana]

onitza,[pup] ce-ai facut ai dat adunarea si ai [fuga]...glumes desigur...

vad ca andrea nu a mai aparut cred ca deja a ajuns in bucuresti, sper sa fie vremea buna si sa reusim sa ne vedem.

eu azi am umblat prin magazine de ma dor picioarele dar sunt fericita ca am gasit cam tot ce am cautat.

sunt fericita ca am reusit sa luam apartament pentru la mare si astefel o sa paota veni si mama cu noi la mare si o sa stea ea cu astia mici seara cand dorm si noi sa ne putem face de cap[cina2][:D]...altfel era cam nasol ca ei aveau bilete in eforie nord si noi in neptun...ne omorau drumurile hi hi

ruxi a papat si ea ceva mai bine astazi...dar doar masa de fructe unde a papat 200 de grame si a mancat ceva mai mult iaurt cu cereale de orez...dar la pranz tot 130 de grame de pireu de legume...asta chiar nu vrea sa pape mai mult nici cu politia[:D]

cuscritza(fulguletz) parca ziceai ca ajungeti in romania pe 6 iunie sau am inteles eu gresit?[pup]si sper ca sunteti bine

roserbina...si la mine e la fel cu astia mici...nici unul nu seamana cu mine dar chiar si asa sunt super fericita...oricum nu conteaza asta...mihnea si bianca sunt frumosi si sanatosi...[pup][pup]

va pup pe toate si am fugit si eu la culcarica...acum se face 7 si se trezeste d-ra ruxi cu foamea dupa ea hi hi

noapte buna si we placut[pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DIDA si MONICA...id="blue">[pup]

 

Vad ca ati plecat la patuturile voastre... Somn usor si voua si tuturor bebeilor...

 

Sa nu fie de deochi imi merge bine cu "recapitularea" pana in acest moment... Sper sa mearga la fel in continuare!...[pup] mamici si bebiciid="purple">id="Comic Sans MS">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...