Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Speranta sau vointa?(nasterea unui prematur)


lazy

Recommended Posts

 

Multa sanatate si sa veti putere si de acu in colo!

Si pe mine m-a impresionat mult povestea voastra....si ma bucur ca s-a terminat cu bine.

Sunteti niste fericiti atat voi ca parinti cat si copii vostrii.

Pupici!

Salisa 13+

 

 

AO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Imi place la nebunie sa citesc povesti cu nasteri, dar povestea ta m-a impresionat cu mult mai mult decat alte povesti pt ca in ultima parte, cea in care povestesti ce s-a intamplat dupa ce ai nascut , m-am vazut pe mine in urma cu 9 ani(3 iulie 1996), iar ceea ce povestesti tu, e identic cu ceea ce mi s-a intamplat mie, numai ca la mine n-a avut un sfarsit fericit.

Ma bucur din tot sufletul ca in final bebe e bine si iti doresc numai bine si multa sanatate copiilor si voua , parintilor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

impresionanta poveste, sa iti traiasca si sa te bucuri de amindoi puii tai.

dr Ana Maria Pasarin are cam 35 de ani, e blonda, cu ochi albastri si ochelari? ar fi mare coincidenta de nume sa nu fie ea. a fost colega mea de camera in facultate, cind ea era in anul 4 si invata, nu gluma. nu ma mir ca e un dr bun.

M30+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lazy, cred ca este cea mai impresionanta poveste a nasterii pe care am citit-o!!! Ma bucur mult ca micutzul tau este bine , multa sanatate si lui, si tie si o viatza fericita va doresc pentru ca o meritati din plin, dupa ce ati trecut prin atatea incercari!!!

 

Irina si bebe 31 sapt.

 

http://photos.yahoo.com/irinabungau

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama, cat curaj ai in tine. Dar te rog eu a treia oara sa nu mai incerci ca mor de inima pana se termina povestea.

 

Dumnezeu sa-ti ajute!

 


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)

[flo]Alexandrina.

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Impresionanta poveste! Sa va traiasca copilasii si sa va bucurati impreuna de tot ce poate fi mai frumos!

 

De ce ti-e frica nu scapi, asa ai patit tu cu mat Giulesti. Si eu am nascut si voi mai naste acolo, pt ca desi e urata, are doctori buni si are echipamente necesare pt bb prematuri. Dr Moisa e un medic f bun. Chiar daca e cam ocupat....

 

Sa va traiasca puii!

 

Lavinia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...