Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Speranta sau vointa?(nasterea unui prematur)


lazy

Recommended Posts

Impresionanta poveste! Si mai ales impresionanta vointa si curajul tau, FELICITARI!!!

Sa va dea D-zeu multa, multa sanatate si noroc la toti 4 si mai ales sufletelului curajos ce a venit atat de devreme pe lume!

 

id="size2">Trebuie sa recunosc ca m-am cam speriat, eu am nascut prima data la 34 de saptamani...id="size2">

 

[:X][pup]

Ruxi si Clara pisicuta, 19 aug 2002

Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Povestea nasterii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Va multumesc tuturor pt urarile de bine , si sa stiti ca EU profit din plin de ele.Sambata acesta, adica 16 iulie urmeaza sa fiu botezat. Am uitat sa va spun ca ma cheama Vlad-Stefan.Am 3 luni si 2 sapt si numai 5800g//58cm.Unii dr. spun ca sunt ok iar altii spun ca as avea ceva probleme la picioruse[clonus epuizabil].dar care e recuperabil prin multa munca.

ORICE PROBLEMA AS AVEA SUNT SIGUR CA MAMI , TATI SI CU DOMNII DOCTORI ORICA[pup]TI DE MULTI OR FI EI MA VOR FACE BINE........SI VOI FI SI EU UN COPIL NORMAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[pup]toata familia mea va pupa si va ureaza multa sanatate pentru voi si bebeiib vostri!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...

La 3 luni,VLAD,a fost diagnosticat cu probleme neurologice.In urma ecografiei transfontanelare,a reiesit ca are o pelicula de lichid la suprafata emisferelor cerebrale.De atunci, face gimnastica de recuperare intensiv si acum ,la 8 luni putem spune ca grijile noastre sunt pe cale de dispartie.Vlad,gangureste,rade,sta in fundulet.

 

Speranta sau vointa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...