Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Speranta sau vointa?(nasterea unui prematur)


lazy

Recommended Posts

Nu stiu de ce am evitat subiectul asta,poate pentru ca credeam ca e mai degraba un subiect "neutru"de multumire ptr nu stiu ce medic...insa m-am inselat!

L-am citit pe nerasuflate,si-am plans,of,Doamne!!

Cat curaj si cata vointa,cuvintele mari sunt de prisos,nici macar nu-ncerc asta!

Incerc sa-ti spun ca ai dat dovada tu si familia ta de mult curaj si credinta in Dumnezeu,si acum,iata,il aveti pe Vladut-Stefan cu voi,acasa!

Va doresc toata sanatatea din lume,si Vladut sa creasca mare,mai ales ca de mic a fost un luptator!

 

Silvia si Stefanel,39spt

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Lazy, felicitari pt curajul, puterea si daruirea ta! Felicitari pt micul luptator! Sa traiasca multi ani si sa fie sanatos!

Povestea voastra este f impresionanta. Merita sa ajunga la galeria nasterilor!

[pup]

 

[8**] Marianaid="size2">, [hot] Stefanid="size2"> (20.04.2004) si [bb] Simonid="size2"> (30.08.2005)

 

Pozicile noastre: album 1id="size2">id="blue"> si album 2id="blue">

Nasterea lui Stefanid="size2">id="purple">

Nasterea lui Simonid="size2">id="purple">

 

Sanatate Maxima!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lazyid="red"> felicitari pentru curajul si daruirea ta!Sa dea Dumnezeu sa treceti cu bine peste toate incercarile vietii si sa fiti mereu fericiti toti 4![flo]

 

[mamica]Adriana si [copil] Alexandra (15.04.2005)

 

Alexandra, printesa lu'mami si a lu'tati

 

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;33/st/20050415/n/Alexandra/dt/7/k/eb65/age.png

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Sunteti foarte puternici cu totii.. Dumnezeu v-a rasplatit si o sa va ajute in continuare!!!!! Mii de flori si imbratisari pentru o mamica adevarata si pentru puiutii ei dulci....

[flo][flo][flo][flo][flo]

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

[flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

Andreea [balcon] & Gogo [aerob] site id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)[foto]

[*] UN AN NOU PERFECT!id="size4">id="Comic Sans MS"> [*]id="red">

Povestea Gogosiciiid="size3">id="teal">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Lazy iti scriu cu lacrimi in ochi,ca m-a impresionat povestea ta desi stiu prea bine ce inseamna suferinta fizica si psihica extrema!

Ca si tine si eu am ,la 3o de ani un procent f mare de par alb in cap numai ca eu nu am copilasi si ,in momentul asta nici sperante sa avem vreodata...

Iti admir curajul si ii multumesc lui Dumnezeu pentru ca povestea asta oribila s-a terminat totusi cu bine si acum poti sa ne scri cu ingerasul in bratze....

Va doresc multa sanatate la toti 4 si sa dea Domnul ca macar de-acum incolo sa aveti numai bucurii...

 

Inaid="size4">id="Script MT Bold">

id="orange">[flo]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...