Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Elena – iubita noastra


Recommended Posts

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

sa-ti traiasca iubita,elenutza,sa va bucurati de ea,sa fie cumintica in continuare si...mancacioasa!

tin sa te felicit si pe tine pentru travaliul tau,suportat asha de usor;poate te-ia gandit si tu cu teama inainte cum o sa fie la nastere,cat de dureros poa'sa fie,dar,repet,te admir pentru cum ai suportat dilatarea colului...

poate ne spui si noua din secretele tale...[biz]ai facut multa miscare??in afara de zugraveli,skimbat tevi etc...

acu',fara gluma,ai facut ceva cursuri pre-natale??

 

[greutati]

 

 

pupici

 

silvia si Stefanel 36+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by silvia_d

sa-ti traiasca iubita,elenutza,sa va bucurati de ea,sa fie cumintica in continuare si...mancacioasa!tin sa te felicit si pe tine pentru travaliul tau,suportat asha de usor;poate te-ia gandit si tu cu teama inainte cum o sa fie la nastere,cat de dureros poa'sa fie,dar,repet,te admir pentru cum ai suportat dilatarea colului...poate ne spui si noua din secretele tale...[biz]ai facut multa miscare??in afara de zugraveli,skimbat tevi etc...acu',fara gluma,ai facut ceva cursuri pre-natale??[greutati]pupicisilvia si Stefanel 36+


id="quote">id="quote">Nici prin cap nu mi-a trecut ca poate fi atat de usor... serios... ma asteptam la ce e mai rau, dupa ce am citit atatea povesti horor despre nastere, epiziotomie etc. N-am facut nici un fel de curs pt. ca nu aveam timp si de asta. Eu am mers foarte mult pe jos, cu toate ca pana atunci eram o puturoasa. Dar, pentru ca eram imensa... nu mai suportam sa ma urc in maxi taxi si sa ma chinui sa ma dau jos din inghesuiala de acolo... Asa ca pe distante relativ mici mergeam pe jos.Sarcina usoara iti doresc si nastere cat mai usoara... la fel de usoara ca a mea... un bb sanatos si mancanios. Abia astept sa citesc si povestea nasteri puiului tau... [pup]Alex are nevoie de ajutorul nostru! Bazar pentru Alex

Eliana si [copil]Elena – 23 octombrie 2004id="red">
id="right">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...