Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (3)


Recommended Posts

Fetelor eu pentru o saptamana va parasesc[q]...plec la mare ....da vremea asta superba[bang]...asta este sper sa se indrepte..si sa fie soare si frumos ...si sper ca ma voi distra si bronza...eu sunt optimista ca vin acasa neagra ..ca ma voi plimba pe faleza seara..ca voi face multe fotografii..ca ma voi intalnii cu fetele de pe DC(Anda141 merge in acelasi loc ca si mine..si tot o saptamana[;)])

Ufffff nu mai pot cand vad vremea asta.... dar asta este

 

Va pupic dulce dulce...o sa-mi fie super dor de voi si abia astept sa ne vedem[pup][pup][pup]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Emma distractie placuta... si tinem pumnii sa fie si vreme buna!!!!

Pe cuvant parca s-a intors lumea invers.. si vara-i ca iarna..... uffff.... si daca ploua si bate vantul si netul merge aiurea, eu n-am putut sa intru de vineri cred, asta e...

Noi ne-am distrat la mot dar nu putem pune pozele ca nu se deschide yahoo... ne e dor de parc si de "uta-uta".... de prietenii nostri din parc... de Maysa, de Stefanutz si de Vladutz... si VREM CALDURA!!!!

Va pup si aveti grija de voi!

 

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faceti dragi vecine? Ati vazut ca a stat (in sfarsit) [pic]?

Andoraid="red"> [pup] abia astept sa vad poze de la mot (cand se va putea),chiar am trecut ieri prin parc pe ploaia aia si arata dezolant,pustiu,leaganele goale si ude...brrrrr!!! Si eu vreau vara ca m-am saturat de ploi!!!

 

Am si eu o intrebare (urgenta) pentru voi...Stiti vre-un dispensar prin apropiere? Sau un cabinet medical privat mai de Doamne-ajuta? ca am si eu o injectie de facut maine seara si nu stiu unde sa ma duc...

Va [pup] pe toti,mari si mici!

 

Inaid="size4">id="Script MT Bold">

id="orange">[flo]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mishulina sa stii ca m-am gandit la tine dupa ce mi s-a deschis intr-o zi din greseala DC la aspirante si am vazut numele tau... iti tin pumnii in continuare si te pupam dulce de tot... si am vrea noi s-o pupam si pe barzoaica dar nu merita decat [mariaj][neand][sm][poc]

Poze tot n-am pus dar incerc acum... netul merge infect iar referitor la [medic] habar nu am unde ai putea face injectia diseara insa sper sa nu te doara [ups][pup]. Eu stiu ca imi faceam cand eram mica injectii la Policlinica de la Dr Taberei 34... nu stiu ce mai e acum pe acolo....

Acum va pup si fug ca ma preseaza matusi-mea sa bag pozele de la mot pe net... paaaaaaaaaaa si vorbim/ne vedem...

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andoraid="red"> multumesc mult pentru ganduri,va [pup] pe amandoua si stai linistita ca am vorbit cu o prietena sa-mi faca injectia...Ce ziceai? Ca ne ascutim sagetile sa vanam barzoaica? ei..iaca,nenea dr. mi-a dat ace de seringa...Daca nici asa nu vrea [blabla][duel][neand][poc][sm][zz], da?

Ce-mi place de matusa ta ca te preseaza cu pozele,poate asa le vedem si noi, [poc] lui de net nesuferit!

Poate ne vedem prin parc pana la urmatorul "potop",ce ziceti? [pup]

 

 

Inaid="size4">id="Script MT Bold">

id="orange">[flo]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://pg.photos.yahoo.com/ph/andreeaoracle/album?.dir=bc1d&.src=ph

Aici am pozele multele de la motzulici...

Mishulina Gogo a mea se intalneste cu baietii in parc si fara mine asa ca eu pot sta ;linistita [alcool]. Azi a fost cu bunica si s-a vazut cu Iris cred... din vaga descriere a mamei si din slabul indiciu ca bebe avea 1 an si 3 luni, ca si Stefanutz si vladutz au cam la fel.. Eu maine cred ca fug cu ea in parc ca ieri si azi am facut treaba de m-am saturat de stat in casa...

In rest mi-am luat aragaz imi vine joi... si ma apuc de facut mancaruri ca 3 zile am tras chiulul, m-am specializat in resouri si filtre de cafea pt incalzit apa de laptic... v-am zis ca am dat aragazul de vineri? Zapacita sunt....

Va pup si fug la nani , paaaaaaaaaa si sper sa ne vedem!!!!! Cica de maine iar se strica vremea!!!!! [alcool]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Andoraid="red">, cu noi s-a intalnit mama ta, am recunoscut-o pe Gogosica de la distanta mare, ma uitam dupa tine si mi-am dat seama ca este cu altcineva asa ca tot am intrat in vorba ca trebuia s-o salutam pe Gogo.

Aseara ne-am intalnit si cu Aramonaid="red"> si cu cretulica Maisa (am scris bine numele?), am vorbit putin, cretulina este tare jucausa si nu sta locului o clipa.

Stefanel, nu mai sta locului o clipa acasa, pana acum a explorat tot ce se putea in casa la nivelul lui si findca nu ajungea sus tragea de noi sa-l luam in brate ca sa ajunga la lucrurile de pe dulapuri, la tastatura de la calculator etc.,acum nu mai are nevoie de ajutorul nostru deoarece se urca pe scaune si ajunge si acolo, deschide toate usile, se urca si coboara din patutul cu zabrele, etc..

Sa-l vedeti cum umbla prin casa cu geanta de serviciu a sotului meu, (noi ii spunem Domnule Director), cum se incalta cu cate un papuc de casa si merge cu el prin toata casa,te prapadesti de ras. Aseara a facut o boacana,sotul meu avea avea o sticla de wischi in geanta i-a deschis geanta, a tras de sticla, i-a cazut din mana ca era grea si a spart-o (mirosea a alcol in toata casa), dar si-a dat seama ca a facut o boacana ca s-a ascuns intr-un colt.

 

Mai am o problema si anume nu reusesc sa-l intarc deorece urla si eu nu mai am rebdare sa-l aud si nu mai suport, cand vin acasa de la serviciu trage de mine, seara cand ne culcam tot asa, nu pot sa plec de acasa. Stie cineva vre-o metoda mai usoara de intarcat?

Va pup si sper sa ne mai vedem prin parc.

 

O zi bua!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Iris - ma bucur ca ati salutat-o pe Gogo ieri, care Gogo mi-a zis mama ca nu s-a purtat frumos insa cu voi, n-a prea vrut sa vorbeasca... dam bataie d-soarei needucate [biz]

Am citit ce prostioare face Stefanutz...uiuiui ce m-asteapta... ma gandeam cat de scumpa era sticla aia de whisky sparta...hm... iar de intarcat chiar nu stiu ce sa fac, a mea pe la 4 luni n-a mai vrut si pace..bafta multa!!!

Si Ramona si Maysa (care de asemenea e argint viu) mi-e dor, mie parcul mi se pare un vis frumos, azi am auzit ca iar ploua si vad ca e innorat dar poate ajungem dupa masa sa ne mai vedem nitelus...

Va doresc o zi buna si le astept si pe fetele care n-au mai scris sa ne povesteasca ce mai fac....

Pupici multi si aveti grija de voi! [pup]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor hop si eu la 3 noaptea, suntem bolnave, tuse, muci, dinti care nu mai ies dar dooor, lacrimi si nesomn.. si mie mi-a fost azi rau si... acum stau treaza s-o "pazesc" ca e-n carut si a atipit...

Am vazut-o aseara parca pe Maysa + bunicul... dar era tare grabita si bunicul dupa ea iar ni pe o banca hraneam maimuta si n-am mai oprit-o...

Mi-a dat Emma sms ca la mare "totul e super" si ca se balaceste, doarme si mananca dar eu nu mai am cartela sa-i raspund... si m-am bucurat tare mult ca e asa bine.. Emma daca citesti sa stii ca am un CD cu poze+fimulete de la intalneala de 10 ani pt varul rtau Jorjica [:D].... mai fetelor, voi va mai amintiti de cum era la varsta ei? Ca mie mi-e un dor......

Inchei desi as mai putea stau.... o sa am noapte alba dar dimineata vine mama sa m-ajute.. Pupici mamici+bebici!!!

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fete dragi! Mi-a fost dor de voi, imi cer scuze ca nu am mai intrat in ultima vreme, insa mi-am dorit mult sa slabesc si sa ma fac mumoasa , asa ca mi-am concentrat toata energia in sensul asta :))

Abia astept sa ma laudati, ca nu imi mai ajunge nimeni la nas de cand am slabit 8 kg! :))) sunt fericita.....si am o febra musculara de nu ma vad.

Am fost ieri la sala de la dr taberei 34 (www.masimi.ro) si am crezut ca imi dau duhul acolo...a fost super fain si sper sa imi fac un obicei din a face sport, ca's ca o piftie :))

Acum fug sa citesc din urma, sa fiu la curent :))

Voi ce mai faceti? Vreau si eu sa vin cu bebe alex la intalnirile voastre. Ne luati? Pup.

Am vazut pe cineva la Drumetu'......fug la poze sa vad pe cine :))

zapauca de mine.

 

ara si[copil] alex

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...