Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Paula BINE AI VENIT! Hehe, poti sa ne scrii orice chiar daca nu citesti despre noi in prealabil.. alsa ca te punem noi la curent [:D] Si sarcina usoara! Cum e burticuta? [pup]

Camy ce mai faci? [:X]

Emmaaaaaaaaaaaaaa bine c-ai venit sa cobori media de varsta.a stii ca ne-a fost dor de tine si lipsa ti-am simtit-o rau de tot [:D]! Haha, a trecut timpul alocat dusului, dar cred ca acum faci nani ca o fetita cuminte cum te stiu eu.... [8D] Pupici si abia asteptam tonele de poze!!!!!!!! Si milioane de scuze ca n-am mai dat semne de viata dar am ramas fara cartela si Uca bolnavioara si a trecut timpul...

Azi m-am intalnit intamplator cu Iris in parc, Uca a atentat la trasurica lui Stefanutz, cred ca luam si noi (din aceea cu maner si copertina), in rest ne-am plimbat cu finutul venit tomnai din berceni ca sa vada DT.. ce ti-e si cu Moghiorosu' asta ce vestit e [detectiv]

Gata, pupici multi!!!

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata !!!

Abia astept sa va vad ca imi este un dor de voi [pup][pup][pup]...abia astept sa pup pitici cei dulci si cuminti!!!

 

Am plecam pe 3 la mare,chiar de ziua surorii mele cea mare, am ajuns dimineata ....autostrada super buna....restul liber dar cu radare...de era sa platim si amenda...oricum dupa ce am descarcat bagaje.... am fost imediat la plaja am stat 3 ore,am facut baie in mare...apa f calda si valuriiiii... am venit acasa (am stat in gazda unde am stat si anul trecut)...dormit...seara plimbare pe faleza ....

Luni a fost innorat ,nu a fost vreme de plaja dar asta nu ne-a impiedicat sa mergem sa ne plimbam pe malul marii, sa facem poze...sa ascultam marea...care pe mine una m-a incarcat cu multa energie

De marti....soare soare soare.... am facut plaja....seara a venit si Jorjica[:D]( Andoraid="red"> sa imi dai cd-ul ca il dau eu.... am vazut si iei pozele de la Barcelona si la nunta)....numai ca Jorjica a prins niste valuri super si acasa seara am facut niste frigaruri.... dar din pacate el a plecat la Constanta seara caci era in delegatie si trebuia sa ajunga la Suceava a doua zi[:D]

De miercuri au venit si finutii cu Alex baietelul lor de 2 ani si 8 luni... dar vreau sa va spun ca ne-a terminat pe toti... nu credeam ca poate exista un asemenea copil terorist.... tipa tot timpul... nu te poti intelege cu el...sa nu va mai povestesc cu somnul...

IN fiecare seara ne-am plimbat pe faleza... prin Eforie (Nord)...numai ca sambata trebuia sa venim acasa...si daca am fost copii cuminti am mai stat o zi (Andora si Mishulina id="red">puteti sa ma bateti ca l-am vazut si pe mister[alcool]....

La intors am facut 3 ore...nu ne-a venit sa credem..oricum am deschis eu comp si am scris pe aici... dar abia asteptam sa-mi fac o baie la mine acasa...caci acolo faceam vreo 5-6 in mare si 2 acasa pe zi...si abia asteptam sa dorm in patul meu...care nu mi-a lipsit prea mult caci si acela a fost super...dar mi-a lipsit pernuta cu elefantei [:D]

 

Am pus aici poze mare 2005

 

Paula bine ai venit !!![flo]

Fetelor am uitat de listuta...rusinea mea... o refac azi...

 

Va pupacesc dulce si abia astept sa ne vedem!!![pup][flo][pup][flo]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit Emmaid="red">,frumoase poze....Imi pare bine ca ati avut (pana la urma) vreme frumoasa ca de aici ati plecat pe o ploaaieee ....Si pe mine marea ma relaxeaza si ma umple de energie dar din pacate,de cativa ani nu o vad decat in poze....

Abia astept sa ne intalnim si sa imi mai povestesti....

 

Inaid="size4">id="Script MT Bold">

id="orange">[flo]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emma totul e super!!! Unde e perna cu elefantei? Vreau s-o vad ![:D]

Mishulina pai de ce nu mergi la mare? Nu ai voie? E superba....

Va pupam asa racite si cu muci si ragusite, dar tot va pupam! Paaaaa si pe curand!

 

PS: Si nu mai lasati subectu' sa zboare pe pagina 3 [:(!]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by andora

Mishulina pai de ce nu mergi la mare? Nu ai voie? E superba....

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii


id="quote">id="quote">

 

Voie am Andoraid="red">, "finante" n-am ! Vara asta de duc toate pe doftori...Macar de-ar fi cu folos![ruga]

Sper sa va faceti bine cat mai repede!

 

Inaid="size4">id="Script MT Bold">

id="orange">[flo]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari.

Bb 2 e bine si sper sa fie bine pana in final. Am de facut o serie de analize si sunt in dilema si nu stiu ce sa fac, sunt cam riscante si pt. bb si pt. mine.

Am o fetita de 1.7 luni(chiar azi a facut 7 luni[si-eu])si are sindrom down, daca nu ati stiut. Merge, vorbeste[copil] dar este usor in urma bb de varsta ei. Fac cu ea multe tratamente [q]de tot felul si nu pot spune ca ma plictisesc sau ca mai am timp si pt. mine sau casa. Am un sot care ne iubeste foarte mult si ne intelege.

 

[pup]

 

 

 

 

Paula[gravi] 15+

Alexandraid="red"> [loveyou]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula,

Bine ai venit, si imi pare rau pentru fetita bolnavioara.

Sa stii ca nu-ti putem vedea pozele deoarece ne cere parola.

Fetelorid="red"> sa stiti ca de Vineri sera nu i-am mai dat titi lui Stefanel si multumesc lui Dumnezeu, s-a comportat foarte bine,cred ca mai mult mi-a fost mie teama.

De cate ori a cerut i-am spus ca a mincat-o ursul pe titi, si pus capul pe mine resemnat.

In rest ce sa va spun ca noua lui pasiune este cataratul, se catara peste tot, ieri l-am gasit pe masa din bucatarie.

 

Poze cu Stefanel Nazdravanel

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...