Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (3)


Recommended Posts

[:D]ce sa fac sa dorm??? nuuuuu abia la 7 dimineata eram acasa si la ora 14.00 scumpul meu var cu un prieten erau in fata blocului cu masinile dupa noi

 

Am pus si POZELE1...urmeaza seria numarul 2....

 

Andora...chiar a fost acel George pe care nu-l mai vazusem asa de mult timp...el in biserica...il apucase rasul...mai ales cu piscotul si vinul... vroia si din portia Roxanei [alcool]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Emma, CASA DE PIATRA [cheers][flo]id="purple">id="size4">id="Comic Sans MS"> si sa fie fericiti toata viata si dupa impreuna... Am vazut multe poze si ma bucur mult pt el, nu l-as fi vazut insurat dupa felul lui revolutionar de a fi... Se vede ca sunt fericiti impreuna si le doresc o luna de miere minunata!!! Si tu ai fost superba!!!!!

Iar ca sa nu-mi dezmint simtul maternal... AI GRIJA CA MAINE INCEPE SAPTAMANA SI VINE PROFA DE CHIMIEEEEEEEE!id="red">id="size4"> BAFTA MAXIMA!!!!!!!!!!!!!!!!id="green">id="size3">id="Comic Sans MS">

 

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Please, please...care-i faza cu chimia? Sunt noua si nu-mi rezulta...

Si in parc ies seara tarziu si ma tot benoclez dupa mamici de Dr. Taberei de forum...da nu pot mult ca trebe sa fiu cu ochii pe Duracell, ca o zbugheste si tin'te dupa ea...Iar ziua...tataie sa traiasca!

 

Poate ne vom cunoaste...candva...

Mai rpd o vedeti pe creatza mea cu nume rar...

 

[majoreta] Ramona id="red">si [copil]Maysa (27 ian. 2004)id="orange">

 

Poze cu Maysa-"Duracell"id="size2">


[:D][:D][:D] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn) [:D][:D][:D]id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mishulina poti sa ma bati...sa ma omori dar nu am avut cum sa-ti trimit sms ... ca desteapta de mine am ramas fara credit...si eu nu am verificat si stateam foarte linistita...

 

Vreau sa va spun ca profesoara mea azi nici nu s-a uitat la noi ....ne-a chemat maine la 11.30 [bang]...numai sa ne tina pe jar...ca stie ca noi stam cu frica...

 

 

Aramona...mie imi trebuie o nota mare la chimie(adica 8)...ca sunt putin in pom...si .......[bang]

 

Va pupici pe toate

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emmaid="red">,nu te omor pe tine ca ai ramas fara credit dar imi vine sa o "ucid" pe profa pentru ce va/ne face! Ii place sa va vada tremurand in fata ei si de aia prelungeste momentul....[haibat].Tocmai de-aia nu trebuie sa te lasi,nu fi speriata,fi tu mai sireata decat ea,adica mai "vulpe"... [;)] In fond tu ai invatat,ai inteles foarte bine niste lucruri si sa faca bine sa remarce si sa aprecieze acest "aspect" !

Hai,iti tin pumnii,n-o fi [}:)] asa de negru si astept vesti bune! [pup]

 

Inaid="size4">id="Script MT Bold">

id="orange">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BAFTA EMMA LA 11.30!!!!!!!!!

TINEM PUMNISORII...

id="size4">id="green">id="Comic Sans MS">Aramona, Emma e "copilul" nostru din grupul de taberiste, cu ea ne antrenam pentru meseria de mamici cu copii la scoala... si daca nu scapa de chimie cu mandrie si intr-un mod rezonabil suntem in stare s-o linsam pe profa pacalita de vulpe*...

Legendaid="red">:

*vulpea e metoda predata de MIshulina Emmei pentru a invinge furiile nestavilite sadice ale profei in cauza.

Mai fetelor eu ma gandeam ca tare mult as fi vrut sa fiu indianca sa am un nume care inseamna ceva... pe bune, dar cred ca s-ar fi batut copiii nostri pe nume gen "energyser", "duracell" si "toshiba". Hai ca am innebunit, eu fug ca tre' sa umblu azi sa caut o farmacie homeopata sa iau copilului pastilute. Pupici!

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...