Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (3)


Recommended Posts

Oakeeeeeeeeeeee nu mai am cuvinte.decat [alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool]. cred c-ar fi mers mai bine o palinca decat vinul acela... Ufffff ce zi misto ai avut... Mai asa mi se intampla mie cateodata (poate nu chiar asa recunosc [:D]), dar in general fiecare le stie pe ale lui, bona ca are programul pe care-l are, sotul ca are probleme la serviciu, partenerii de intalnire le au pe ale lor, nu mai zic de Vladutz care - normal - o stie si el pe-a lui - ideea principala este ca trebuie sa te imparti in 100 si tot nu-i multumesti pe toti... Trebuie sa recunoastem ca Dumnezeu sta si rade de noi cateodata... eu am muuuulte momente cand ma gandesc cu Miti impreuna cum sta Doamne-Doamne comod pe o sofa acolo pe un norisor, cu barbia-ntr-o palma, si mustaceste distrandu-se teribil pe seama noastra...si rasar din neant situatii de genul asta.... pai ma gandeam numai la tanti casiera cu tigarile, ce sanse erau sa se intample tocmai azi "confuzia" si apoi tastatul gresit... sau statul sotului la serv... sau negasitul cardului.. sau cheilor....

Hai ca deja filosofez si n-am mancare facuta nici pt bebe nici pt sot...

Va pupacesc si aveti grija.....

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Oakeid="red">, te superi pe mine daca am ras cu pofta???

Ai turnat cumva un episod din filmul "Toate mi se-ntampla numai mie"???...era unul...pe vremuri, cu Bud Specer, parca...

 

Murphy nu doarme, fetelor...

 

Diseara ma infiintzez iar in parc, codul de identificare :"nadragi portocalii" si creata in costumas galben!

Si daca nu puteti sa alergati dupa noi...orientati-va dupa pietre de pe margine...numai sa aruncati cu mila!...Noi stam in zona bebelusilor...pe iarba, la nisip, la leagane...

 

Pupici si sper sa ne vedem!

 

[majoreta] Ramona id="red">si [copil]Maysa (27 ian. 2004)id="orange">

 

Poze cu Maysa-"Duracell"id="size2">


[:D][:D][:D] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn) [:D][:D][:D]id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona si fetele.. poate ne vedem.... eu as vrea sa ma vad cu toate, dar si cu Ema (prietenii stiu de ce [alcool]) . Deocamdata insa eu sunt acasa si am pasat-o pe Uca mamei mele care e acum cu ea in parc... asa ca daca vedeti bunica plinuta cu carut taxi cu gogoasa in el imbracata cu tricoul asta, cu chilotei portocalii (sa se asorteze cu ramona) sa va luati de ea...

va pup si poate ajung si eu prin parc.!!!![pup]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Explicati-mi va rog si mie ce stiu prietenii si eu nu stiu si cine e nebuna [:D]

 

Ramona, cum as putea sa ma supar pe tine ca ai ras? Ca si eu dupa ce m-am calmat am ras, mai ca magarul da' tot am ras [:)].

 

Mai fetelor da' voi m-ati pus pe drumuri in seara asta. Pe la 8 seara am citit mesajele voastre, am imbracat una bucata Bubulac, l-am pus in carut si am fugit in parc sa caut una bucata pantaloni portocalii. Numai ca am gasit vreo 3 doar ca nici una nu avea si o cretulina in dotare [bang] si nici de restul lumii nu am dat. Asa ca pe la 9.30 ne-am intors pleostiti spre casa... am facut dus la bubulac... laptic... somnic...

 

Noapte buna si ne auzim maine!

 

Multi pupici pt. mamici si pt. pitici

Oake si Bebitza Vlad

 

Bubulacul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FETELORRRRRR!!!!! CINE IESE AZI IN PARC????!!!! Hai mai ca este asa frumos afara.... eu merg in plimbarica cu finutul ca a venit la mine (dar nu e micut...are 12 ani [:D])

Hai mai daca sunteti in parc...dati un semn ...o sa am telefonul meu cu 576.225...

 

Pupici si o zi placuta!!!

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna feetelor!

Eu sunt noua prin Drumul Taberei,Raul Doamnei,ne-am mutat pe 10 mai.

Am o fetita care-a facut 2 ani pe 14 iunie ,si poate ma ajutati voi sa gasesc un medic bun pt ea ca avem medicul in tineretului si e cam greu de ajuns.Si pt noi parintii vrem un medic bun in zona .

Astept sugestii!

Lya&Rut(14 iunie 2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...