Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (3)


Recommended Posts

Gata, pozele mele sunt AICI

Si ca sa lamurim si fetele.... noi iar ne-am inatlnit duminica seara in parc... Eu cu Gogo, Arammona cu Maysa si Emma. Sic, Sic, Sic! daca vreti sa ne vedeti ne gasiti la leagane...

Voi ce mai faceti? Oake faci nani? Mishulina tu nu mai vii prin parc ca-ti zic eu descantecu' ala de copt gogosi proaspete.... Tumpi tu ce mai faci? Emma? Iris? Parc-as striga catalogul, asa acra sunt[mariaj]...

Eu as vrea sa vin si diseara in parc insa am umblat toaaaata ziulica, ne-am dat in toate leaganele si ne-am uitat la tren, i-am facut pa-pa si am papat iaurt la iarba verde, iar acum am venit ca sunt niste nori.......

Gata, va pup, pa-pa si o seara palacuta!!!!![pup]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dimineata !!! Scuze ... am am avut ieri o zi[bang]..de 2 noptii nu prea pot sa dorm..si ma doare operatia..[q](mama ei de vreme[bang])

Am pus pozele aicisi acum le pun si pe mail!!!

Abia astept si fug acum sa vad si pozele Andorei!!

 

Pupicei dulci si sper sa me vedem curand!!![pup][flo]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emma sper sa se termine pacaleala asta cu "uite ploaia - nu-i ploaia".... De ce nu mai vine vara odata? Vara aia de demult cu calduri mari si cu praf.... da, vreau praf, vreau transpiratie, vreau sa ies afara fara umbrela!!!!!!!!! Vreau sa nu pot sta la pranz de caldura, vreau sa ma bag in apa marii cand ma frige soarele!!!!! [beach]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by EmmaT

[:D]Azi o zi un pic mai bine dar tot [bang]Parc...platit internetul...iar parc si intalnit una bucata bunic care plimba una bucata "Duracell"...cu care recunosc ca m-am jucat putin...va pupacesc si abia astept sa ne vedem[pup]Emma[foto]


id="quote">id="quote">Emma, Duracellu' ca Duracellu' dar tu mereu ai camera cu tine.... pai pe bunicu' nu-l avem in poze.... [:D][foto][?][jamaica]Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)[foto]Povestea Gogosicii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super pozele! Multumim frumos!!!

 

Noi ieri si azi am fost suuuuuper incarcati la serviciu, plus ca ieri am avut din nou crize de fiere...[bang][bang][bang]

 

Abia acum am iesit pe DC...si maine din nou serviciu...

 

Pupici si incerc sa ma intru pe DC sau sa ne vdm in parc!

 

[majoreta] Ramona id="red">si [copil]Maysa (27 ian. 2004)id="orange">

 

Poze cu Maysa-"Duracell"id="size2">


[:D][:D][:D] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn) [:D][:D][:D]id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mishulina, da asa e eu sunt pasare de noapte.. sa-ti zic... facem baita, apoi laptic+nani, dar asta se lungeste fiindca gogoasa mea se foieste, se intoarce, maraie, canta etc, si abia intr-un tarziu adoarme... ii mai scapa biberonul si tre' sa i-l pun... asa ca prefer sa stau pe DC ([:D]) si sa ma duc cand are nevoie iar cand adoarme de tot sa merg si eu la nani... Uitai sa va zic ca primul capusor de Gogo pus pe perna e pe la ora 23-23.30.. asa ca tot procesul dureaza...

In rest e tot maraici ziua, dar noapte aslava Domnului pot spune ca doarme ...

vestea e ca m-am mai tuns si m-am facut suvite, maine avem de taiat un mot, ..mai e devarat ca la mot nu se dau bani? sau daca da, cati ? Poate stiu Oake, Iris, Raomna.... va rog....

Pupici multi si bebei sanatosi si cuminti! Mishu cum mai e cu barzoaica? Ai convins-o??? Sau cumparam arc cu sageti? [8D]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele de voi,Andora si Gogosicaid="red">,sunteti niste dragute cu "aventurile" voastre nocturne!Sper sa-i treaca maraitul si sa iasa odata dintisorii aia ,un [pup] de ajutor pentru ea!Vreau sa te vad tunsalita si cu suvite!!!Nu ai ceva poze?

quote:Originally posted by andora

Mishu cum mai e cu barzoaica? Ai convins-o??? Sau cumparam arc cu sageti? [8D]Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)[foto]Povestea Gogosicii


id="quote">id="quote">Da,da cumparam sageti ascutite ca nu se lasa asa usor! Cand mai zboara pe deasupra casei o doboram si culegem ce are in cioc in momentul ala...[ups] Si daca e negrotei? [:D]Inaid="size4">id="Script MT Bold">id="orange">[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...