Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (52)


Recommended Posts

am pus cateva poze noi; deci, daca vreti sa ne vedeti pe noi, dar si lacul de acumulare de la Bicaz PLIN DE PET-URI...

enjoy!id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

me, my family, MY SON id="red">

 

 

 

[foto] poze noi cu ... NOI![9cer] id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

FROSAid="red">, adevarat graiesti tu despre alegerea numelui copilului meu. Ai mei inca comenteaza despre nume, dar cui ii pasa???? [:D]

HERRAid="red"> asa zice toata lumea ca seamana cu mine fff mult, si uitandu-ma la pozele mele copil fiind asa este. Sanatosi sa fim aia este important

CRINIid="red"> ma bucur ca iti place stilul meu de a scrie, multora nu le place... ahahahha

IONELLAid="red"> eu nu vreau sa il insor, dar eu ce sa fac daca socotelile mele si ale Danei nu au iesit cum am fi vrut noi sa avem doua fetite??? Eu cu Tris ea cu Alma, asa ca daca mamele s-au imprietenit cand aveau burti, copiii vor creste prieteni, ca ce or face ei, mai tarziu... nu se stie, si nu intervenim in nici un sens [:D]

PUFYMICid="red"> jur ca am uitat ce vroiam sa iti scriu asa ca am sa inchid mesajul am sa recitesc si apoi am sa scriu in continoare....

ahahaha cu ocazia asta mai fac si eu puncte poate imi dau si mie "astia" stele pe umar id="Comic Sans MS">id="black">

 

 

Raluculeid="orange"> 1 Iulie '78 id="black">si Trisid="orange"> 7 Octombrie '04id="black">id="limegreen">

 

 

[copil]id="limegreen">Tristanid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey fratilor atata m-am agitat sa imi fac si eu semnatura smechera, si uitati ci voi ce a iesit...

 

Stau eu asa si ma intreb oare sa va povestesc "nemaipomenita" experienta traita in Romania??? Ma mai gandesc... hai pupaciuni

 

Ma duc la tras de fiare

id="black">id="Comic Sans MS">

 

Raluculeid="orange"> 1 Iulie '78 si Trisid="orange"> 7 Octombrie'04

[copil]id="orange">

 

[nl]id="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine ai revenit Ralucule si pupici ptr flacaul tau..

 

Crini, zi-mi si mie te rog cum ai reusit sa rezolvi cu mai putin stres trecerea bebeului in pasaport...intentionam si noi sa ajungem in tara pe la sfarsitul lui august si, ca de obicei, putin timp dar multe de facut, printre care si botezul puiutului, cred ca am ramas doar noi nebotezati...

 

Frosa, ti-am raspuns pe iunie2oo32oo3@yahoo.com, multumiri anticipate..

 

fetelor, voi mai folositi mixerul ptr pregatirea papicii, puiul meu cred ca s-a obisnuit cu pireul fin si nu vea sa pape altfel, dar mai insistam..

 

multa sanatatee puiutilor bolnaviori iar mamicilor putere...

numai bine si sa aveti o noapte linistita...[pup]

 

 

Iulia si puiutul Adrian {o2.1o.2oo4}[copil]http://community.webshots.com/user/adrienut [copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralucule- bine ai revenit! Sunt sigura ca "ai mai tras cu ochiul" la forum in aceasta perioada. Nu ti-a fost dor?

Iulia- si eu am incercat sa-i dau lui Andrei bucati mai mari dar isi face greata... Sper sa-i treaca, mai insist.

Herra- frumoase poze! Cum a fost vremea?

 

Ioana&Andrei (14.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, fetelor,

 

Scriu si eu pe fuga ca nu prea am timp.Vad ca Raluca a pus deja pozele de care vorbeam eu ieri, asa ca m-a scutit de-o treaba.Imi pare si mie bine ca a revenit[pup].

Alma se simte azi incomparabil mai bine fata de ieri, asa ca am profitat de ocazie si am fost in oras la coafor si m-am tuns scurt, scurt. Poze o sa fac zilele astea ca acum ma grabesc sa ajung la socrii pt ca maine am si un drum de Haga pt pasaport sinunta in familie dupa-amiaza.Azi am reusit si performanta sa ajungem in alta localitate cu trenul in loc sa venim cu el acasa[:D]Asta s-a intamplat pt ca la gara centrala, pe panoul de pe peron scria doar mersul trenurilor si nu si felul de tren (personal, accelerat, etc.) si cum pana acum am calatorit asa de nenumarate ori (din centru la noi in cartier sunt 2-3 minute) nu m-am gandit ca voi ateriza in alta parte.Enfin, am ajuns acasa cu o ora mai tarziu decat a sosit tati al nostru, care s-a panicat putin[:D] ca nu a stiut de unde sa ne ia (eu de o luna tot imi iau alt mobil in locul actualului, care e stricat, si imi aduc aminte de el numai cand ajung acasa[:D]). Asta e, sunt mereu cu capu'n traista.

Va urez numai bine tuturor si sa ne recitim cu bine poimaine. Pupici,

 

Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004

[foto][iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">

 

[iepu]Alma, sufletel mic si iubit -[foto]noiid="teal">

[iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">-[foto]si mai noi

[iepu][foto]cele mai noiid="teal">

 

 

Povestea Almeiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pufymic, e mortal feciorul tau! si felicitari pt. fratele tau, ca am inteles ca el ti-a facut minunatia asta de site!

 

si pozele loreemei le-am vazut, sunt minunate!

 

andora, felicitari pt. mama! Nu-i asa ca-i un sentiment nemaintalnit cand o auzi cum zice, chiar daca nu stie ea prea bine care-i treaba?!...

 

alex a invatat sa bea apa / ceai din canita. La inceput ii lasam sa picure cate putin in gurita iar acum e smecheras, bea chiar bine, fara sa se mai inece (s-a inecat de cateva ori la inceput, zdravan de tot). Mai nou, i-am cumparat un alt fel de sticla, ca cele Isostar daca le stiti; ne chinuim sa invatam sa bem si din asta, dar ne descurcam noi pana la urma...

 

va lasam! o noapte linistita sa aveti!!!!

 

 

Ionela [mamica] si Alex[copil] (DN 21.09.2004)

ALEX cantaretul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...