Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (52)


Recommended Posts

Buna fetele,

FROSA multumesc pt carticica

DUCULEATZA eu ii dau milumil 3 de la 8 luni si ceva iar scaunele ei sunt cam moi de ceva timp.Eu am dat vina pe dinti dar vazand ce ai scris tu ma intreb daca e posibil sa fie de la lapte?Inainte iesea cu kk cam la 2 zile acum de vreo 2 ori pe zi si cteodata face si noaptea .De aceea ii dau numai ceai de menta de atunci iar inainte ii dadeam doar de musetel.Nu stiu ce sa fac ,as trece inapoi pe milumil 2

 

As vrea sa trec si eu datele fetitei mele dar nu stiu cum.Poate imi spune cineva

va pup

 

 

dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Offfffff, fetelor ma doare burta de mor, cred ca de la pilule alea. De la prima nu am avut nimic, am luat-o pe a doua pe la 12,30 si m -a apucat o durere in zona inferioara a abdomenului cum n-am mai avut de cand eram graviduta

Elyanne merci de raspuns. Iti aduci aminte sa te fi durut burta rau?

 

Aissa cum a suportat Alexandra drumul la munte?

 

Raluca si Ioana Alexandra 10 oct.

 

http://community.webshots.com/user/rnico102

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

natyid="red">- am folosit si eu o data pilula de dupa.Nu stiu daca de la pilula sau pur si simplu nu se lipise, cert e ca nu a fost cu ochi. Sper ca nu e nici la tine.

Pt burta ia no-spa , la mine merge.

Multumesc pt raspunsurile referitoare la lapte.id="purple">

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Naty, Alexandra a suportat bine drumul desi in masina am fost 4 adulti si 2 bebei, a fost foarte cald mai ales la dus, dar a dormit aproape tot timpul. La dus a papat ceai, la intors lapte preparat inainte de a pleca, deci mi-a cam sarit o masa in fiecare zi, dar....recuperam noi.

Pentru ca mi-a facut kk moale in continuare (al 2-lea pe ziua de azi) i-am facut un pilaf (orez, morcov, patrunjel si piept de pui) fara sa-mi fac sperante ca o sa si pape. Dar surpriza: a papat un castron intreg, de nu-mi venea a crede!

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ana_a

sa va mai zic ca eu i-am pregatit si omleta din ou, la inceput pe aburi apoi direct pe foc si ii place mult, cu mamaligutza, dar binenteles ca nu seara, ci la masa de pranz.

 


id="quote">id="quote">

 

din ou intreg, cu tot cu albus?id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Andreea_si_Doru

Mi-e frica intr-adevar si de trafic pe net... si furtul pozelor si folosirea lor in cine ce scopuri. Imi cer iertare daca cineva nu are aceeasi opinie ca si mine, imi spun doar parerea.

 


id="quote">id="quote">

 

si pe mine ma apuca temeri din astea; de asta mi-am si scos pozele din semnatura, vi le arat numai voua, din cand in cand, mai ales cand pun si poze noi... id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...