Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (54)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by miria_cristina

Voi stiti, a-ti mai auzit de "butoni"?!Fetei mele i-a aparut un nodul la sanul drept. Fireste ca am chemat doctora, care mi-a spus ca daca nu a facut criza genitala, iar eu am luat hormoni in sarcina, copilul poate sa faca "butoni", adica genul asta de noduli care se resorb in timp si pe care nu trebuie sa-i ating. Dar tare ma indispune cand o vad. Nu o jeneaza cu nimic, dar stiu eu de existenta lui si ...am o problema in plus!Cristina si [bibe]Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina


id="quote">id="quote">Ti-a explicat cumva ve inseamna criza genitalaid="red">?Ana a avut pana la 2 luni secretie lactata. La inceput avea sanii tari si la primul control doctorita a stors mare parte din lapte. Din cauza nenumaratilor mei hormoni facea laptic in continuare dar din ce in ce ami putin. Ma chinuiam sa-i pun comprese cu rivanol, care numai pe sani nu stateau. Nu mai spun ca rivanolul pateaza iar eu cel putin nu am descoperit cu ce se pot scoate petele.Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, va pup... Avantul meu cu uitatul la poze si cititul a fost oprit ca nu prea imi mergea internetul... Nu a vrut sa-mi deschida pozele cu Alexid="green"> a lui TRYid="blue">[xx(] (Poate la vad maine...) Daca nu a mai mers net-ul am facut mancare... cam chinuit ca ma solicita, da am facut 2 feluri... Cand eram aproape gata cu mancarea... nu mai aveam curent... Nu am avut vreo 2 ore...

Afara am iesit azi dimineatza de la 7.25 la 9 (ne-am intors sa ne pregatim sa mergem la dr) si de la 19.30 la 23.45[:D] Dupa-amiaza nu mai e de iesit...[xx(]

 

Asa ca Mikiid="blue">... eu la ora 9 ... eram treaza de mult: m-am trezit de la 5 , definitiv la 6 (Mihai m-a trezit)... Dimineatza iar ma trezesc inainte de 6... sau am surpriza sa fie gata spalate si sterilizate biberoanele de zana buna...[alcool]

 

Nu prea am avut timp sa va citesc [bang]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OTILIAV - criza genitala imi explicase la inceput ca poate fi prezenta in primele luni, intr-o forma usoara sau mai complicat, dar poate sa nu se manifeste. Mi-a dat exemplu de intarirea, inflamarea sau scurgerea unor secretii prin sani sau chiar o menstra mica.[xx(]

La Damiana nu s-a intamplat, insa nimic. Si a venit doctora cu explicatia ca poate sa fie o incarcatura hormonala care se va resorbi treptat pentru ca nu a eliminat la timp excesul de hormoni transmisi intrauterin. [xx(]

 

Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jasmineid="red">, Didutza si Cici te-au sfatuit foarte bine. Programelul este gratis si merge si foarte bine, nu este deloc pretentios. Eu am uitat de el caci trebuie sa lucrez cu altele mai greoaie asa ca am cam facut curat prin calculator.

Si eu sper ca Ana sa nu faca alergii. Oricum daca nu-i place oul o las o vreme dupa care incercam iar.

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ruxi draga!

Sa ramii la fel de frumoasa,cuminte si mincacioasa.[flo]

 

 

Fetelor, nu tenteaza pe nimeni o iesire in Carol acum dimineata?id="red">id="size3">id="Arial Black">.

 

[pup] [pup] [pup] [pup] [pup]

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, fetelor!

 

Pentru cine este interesat, astazi e pe National Geographic documentarul ala senzational despre dezvoltarea fetusului in burtica de la fixarea embrionului pana la nastere("In pantec" se numeste). E de la 10 si de la 18.Poate va e dor sa va uitati...va mai amintiti de burtici...[gravi]

 

[s] Ruxiid="size3">id="red">! Sa cresti mare si cuminte!

 

Cookie si bb Sabina

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...