Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (54)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Eliza5

Neata dragelor [flo]. Poate o sa vi se para stupida intrebarea mea, dar cum se da iaurtul? Se da la bebe direct din frigider? Nu e prea rece pentru gatul lor?Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)


id="quote">id="quote">Neatza si voua ! Eu scot iaurturile cu o ora sau cu o jumate de ora mai repede din frigider, iar cand mergem afara le tzin sub carucior in geanta cam 2 ore si sunt numai bune de papat nici prea reci nici incalzite, pana acum nu am avut probleme cu bebeii. Pupici!Pusici de la gemeneii clujeni DENNIS si DARIA (12.11.2004)!http://community.webshots.com/user/didutza1978
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[help] fetele cum facetzi chestia aia cu aici poze noi si merge pe poze? sau cum punetzi iconitza [foto] si merge direct pe poze ? eu am albumul in webshots dar vreau sa anuntz cand am pus poze noi si nu stiu cum se face fara a mai intra pe adresa de jos

 

A intzeles careva intrebarea mea ca azi sunt tare batuta in cap [batcap]si ma exprim cam greu ca fiul meu nu m-a lasat azi noapte sa dorm DELOC; a urlat incontinuu [q][q][q][q] de nu mai stiam ce sa-i fac, ma omoara dintzisorii astia pana cresc [audinti]...

 

Pusici de la gemeneii clujeni DENNIS si DARIA (12.11.2004)!

 

http://community.webshots.com/user/didutza1978

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desi ne-am sculat devreme, deabia acuma va spunem - Buna dimineata! Ca am fost ocupate cu datul de-a dura prin pat si cu tipete si capsoare plasate agresiv pe pereti. [^]

Nu mai sta de loc potolita. O pun intr-o pozitie si in secunda urmatoare este in cu totul alta parte. Se loveste de toate stinghiile de la patut si vrea sa te vada in permanenta. Acuma moare de somn, dar tot face gura! Dupa ce "se pupa" cu barele de la pat se apuca de ele si le linge.[;)]

Am pus-o in leagan, dar mi-e mila sa o las sa adoarma acolo! Seamana, saraca, cu un mos atipit cu barbia in piept si mainile atarnate, si pentru ca nu sta comod, din cand in cand tresare si o ia de la capat.[dual]

Ma duc sa vad ce face, ca nu-i mai aud gurita "macanind"![olala]

 

Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by cookie

Salutare, fetelor!Pentru cine este interesat, astazi e pe National Geographic documentarul ala senzational despre dezvoltarea fetusului in burtica de la fixarea embrionului pana la nastere("In pantec" se numeste). E de la 10 si de la 18.Poate va e dor sa va uitati...va mai amintiti de burtici...[gravi][s] Ruxiid="size3">id="red">! Sa cresti mare si cuminte!


id="quote">id="quote">Vai mi-ar fi placut si mie sa vad documentarul!Insa nu stiu daca coincid programele de aici.Aici au dat un documentar cu bebelusi cum isi dezvolta ei simturile pina pe la 6-7 luni.O sa ma uit sa vad daca mai dau ceva."Eric Gabriel"/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Eliza5

Neata dragelor [flo]. Poate o sa vi se para stupida intrebarea mea, dar cum se da iaurtul? Se da la bebe direct din frigider? Nu e prea rece pentru gatul lor?Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)


id="quote">id="quote">Eu il scot cu 2 ore inainte astfel incit,la ora cind il dau sa fie la temperatura camerei."Eric Gabriel"/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...