Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (54)


Recommended Posts

Fetelor!!!!!!!!

Eu nu sunt zdravana![biz]

 

Nu m-am lasat pana nu am pus poze, desi imi promisesem ca ma duc la culcare si-mi luasem ramas bun de la voi. Maine am o zi criminala... Da'si ce daca! Se pare ca nu ma afecteaza prea tare din moment ce am stat sa insir poze pe caprarii.

Am pus multe albume. Sper sa va uitati si sa va placa, mai ales ca noi avem petitori din belsug pe unde ne facem aparitia, dar pe forum nu mai stiu daca mai este cineva "necuplat"[:D] si pentru noi.

 

Acum chiar ca bag cornu'n perna!

 

Va pupic pe bune![pup][pup][pup]

 

Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Roserb id="red"> ce baiat mare si frumusel ai, mai mai, sa-ti traiasca si deja se si ridica in picioare...uauuuu[cool][cool][cool] bravo lui, asa trebuie

 

Elilenusid="red"> are Ana niste ochisori frumosi foc, si mamica ei la fel. Se poate mandri tati cu asa fete[flo]

 

Am pus pozitze noi aici pozitze

 

Cici si Alexia ( 22.12.2004)

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza !!!

Cum atzi dormit? Noi, adica eu si Dennis nu prea am dormit ... chiar nu mai stiu ce sa fac cu el ... se trezeste f. des [bang]... o fi de la durerea de dintzi ?[audinti] eu asa cred ca pana acum o luna era tare cumintzel ... deja are 2 dintzisori jos si poate ii cresc si cei de sus ca tare e umflata saracutza gingiutza

Miriaid="pink"> - sa-tzi traiasca printzesuca, e trare frumoasa !

am fugit ca se aude "scandal" din camera piticeilor [copil][copil] . Mai vb.

pa,pa

 

 

Pusici de la gemeneii clujeni DENNIS si DARIA (12.11.2004)!

 

http://community.webshots.com/user/didutza1978

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PAXELAid="blue"> ... [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] sa ma fi vazut ce ochi am facut cand am vazut ca am postat , eu care nici nu stiam ca se deschisese capitol nou!...[:-)))][:-)))][:-)))]

 

Noi papam si san, si bibe si la linguritza... Da ieri si pt noi a fost 13... Habar nu am ce diagnostic are... cred ca putin racit la plamani... ceva de acesat gen [q]Abia i-am dat saptamana trecuta un anibiotic, ca acu am trecut la altul... Alte medicamente + cele pe care deja le luam...[bang] Zici ca e farmacie la mine in casa...[bang] Nu mai zic nimic ca ma deprim...[q]

 

Multumesc la fetele care mi-au dat idee de nume de firma, da mai astept... Am doar 2 propuneri!...[pup]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Si eu ma gandeam sa te intreb unde vei face tu mancare ca am inteles ca vei sta la hotel."

 

Carmenid="red">, eu merg la hotelul companiei care este micut, curat si foarte cochet si acolo pot sa folosesc bucataria.. Ma gandesc sa iau si eu cateva borcanele la mine, dar in general o sa incerc sa-i fac mancarica ca acasa..

 

Dragelor, aseara mi-a facut febra 39!! Si era agitat, rosu la fata si marait. Si acuma sa nu dati cu rosii, dar nu i-am dat nimic pentru febra.. Am citit foarte mult despre asta si sunt de acord cu urmatoarea opinie: febra este incercarea organismului sa lupte cu o infectie. Daca opresti febra din start cu antitermice (Panadol, eferalgan, etc.) nu dai sansa organismului sa lupte singur si sa isi creeze astfel sistemul imunitar.

L-am urmarit toata noaptea, i-am mai pus comprese racoroase pe frunte si incet, incet i-a scazut febra. De dimineata avea 37.. Daca o sa aiba febra si azi cand ma intorc de la birou cred ca il duc la spital direct..

Cred totusi ca sunt dintisorii pentru ca maine implinim 7 luni si nu avem nici un dintisor inca [:D]..

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

For2nityid="red">, dupa ce ca muncesti atat de mult, nici nu mananci?? [mariaj] Pai cum vrei sa ai forta pentru Alexia?? Ai un pic grija de tine... [flo]..

Ieri am fost la Piciul sa cumpar niste sandalute pentru Alex si i le-am luat prea mici... Azi le duc inapoi. I le-am luat numarul 18 si acasa mi-am dat seama ca ii sunt fixe asa ca o sa-i iau 19. Traim pe picior mare, ce mai..

Dragelor care puteti modifica listuta: linkul catre adresa de e-mail si linkul catre poze nu imi apartin.. Sunt ale Ralucai :-)

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceciliaid="red">, nu se vede deloc ca alexia e mofturici la mancare. E o dolofana si o papusa. Imi place ca e mereu zambitoare!

 

Cristinaid="red">, ce a crescut Damiana, e frumoasa foc.

 

Tryid="red">, deja ati fost la piscina, eu n-as avea curajul sa ma incumet la piscinele din Bucuresti cu bebe asa mic. Dar pe acolo banuiesc ca e altceva!Si aveti slip, Alex e barbat adevarat![cool]

 

Si voi toate sunteti niste mamici super, cu silueta[il], nu ca altele [ups], cu sunculitze din plin (aici ma refer strict la mine, ca sa nu se interpreteze altceva[zz]).

 

Elizaid="red">, 39 e o temperatura cam mare ca sa fie din cauza dintilor, eu asa stiam. Pe de alta parte, in cazul bebelusilor nu este bine sa lasi o temperatura de genul asta fara sa-i dai nimic, din cauza pericolului convulsiilor, care este mare pana la un an. Bineinteles ca temperatura poate scadea de la sine, dar daca creste, iti vine sa risti? Multa sanatate lui Alex, si sper sa nu mai aveti probleme.

 

Felisid="red">, of, iar aveti necazuri, imi pare tare rau. Insanatosire grabnica si pupici lui Mihaita!

 

[pup]

Roxana&Co

 

http://f2.pg.photos.yahoo.com/roxanaserbanescu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxanaid="red">, sa stii ca si eu am stat cu inima cam stransa pentru ca habar n-am cat ar trebui sa fie o febra "normala" si unde incepe febra "periculoasa". Daca trecea peste 39 ii dadeam imediat panadol si probabil il duceam la Grigore Alexandrescu, dar din fericire a scazut constant.. Daca nu e de la dintisori nu-mi dau seama de la ce poate fi [bang]. Acum am sunat bona si mi-a spus ca Alex este vesel, nu are temperatura si mananca bine.. Oare ce-o fi fost aseara??

Pentru orice eventualitate, azi o sa manance doar lapte, mar copt cu cereale si zeama de la supa.

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...