Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele - pe unde sunt ? (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor, astazi vad ca nu prea ati intrat, a venit vra, chiar daca e chinuita si... ne trimite pe afara[:D]! Eu maine am inca un sef in zona, asa ca inca un pic de stres (seful e scorpion... veritabil)[:D], asa ca am "forum" la serviciu![:D]

Ema, hai la Suceava, deja azi in centru intindeau tarabele cu oale si chestii de lut, colacii unguresti dupa care sunt innebunita (mai ales cu nuca) - de pe vremea studentiei ii stiu si ii savurez, sunt de toate, plus ca avem concerte zilele viitoare cu Vama Veche, Zdop si Zdup si nu mai stiu cine. Sper sa ajung, daca ne lasa George!

Monica, hai si tu... avem loc, ca inima e larga! La manastire e tare fain in ziua aia, vineri, dar eu nu am mai ajuns de cand lucrez niciodata, de vreo 8 ani, poate imi iau liber vineri ca e tare fain, mai ales daca vremea e buna!

Iri... fata e superba, ti-am mai zis, ai dupa ce sa fii topita, ca si eu ma topesc dupa toti copiii, ca toti sunt care mai de care. Mie mi se pare ca arata tare bine, chiar ca de 2 ani, e bine dezvoltata! Acum sa vezi si de ginere...[;)] Te pup si mai vorbim noi, numa sa fuga sefu'!

Syd, azi cum esti? Cred ca tot obosita!

Carmen, ce mai face gaza? Daca mananca altceva, tot e bine, pacat ca lapetele e necesar la varsta lor, dar nu te pui cu bebicul[:D]! Faza cu accidentul ala, am auzit si eu, e cumplit de tot, nu ma gandesc decat la bietii parinti ce poate fi in sufletul lor.

Hanna, chiar va era voua greu cu copii mici pe vremuri ceausiste, imi spunea mama ce greu m-a crescut, ca nu putea sa ma alapteze din cauza navetei... cumplite vremuri. Macar cu atat ne-am ales si noi ca am stat putin mai mult cu copiii (care am putut)! In rest, jos palaria, ai biruit, cu copiii si cu sotul, avem nevoie de sfaturi la maxim[flo]!

Va imbratisez pe toate si hai mai spuneti care ce ati facut!

Numai bine, Elena

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot obosita ca ma trezesc de la 6.Adica la 6 suna ceasul,inchid ochii putin si ma scol peste jumatate de ora,ca sa alerg dupa autobuze si sa n-am timp sa fumez o tigara[8]Ma doare si maseaua,saptamana viitoare iar o iau prin doctori[bang]

 

Cursul merge bine,ma gandeam ca n-am cine stie ce experienta dar tata a avut un bar si magazinas cand eram ado,am participat si eu[bis]vindeam ,ajutam la reparatii,mergeam dupa marfa,faceam hartii.Asa ca sriu despre astea ,chiar dk le faceam pt ca trebuia ,nu ca as fi ales. Se face in scris dar si interactiv,in mici grupuri,tare instructive. Fetele vorbesc atat de bine,isi prezinta parcursul,se pun in valoare[^] iar eu ma balbaiam ori vorbeam repede,foarte negativa[V] trebuie sa ma pun pe studiat,limba la perfectie[detectiv].Maiine facem teste de personalitate[cool]

 

Asa o fi de obositor sa lucrezi,sa te scoli din zori ,sa n-ao timp de nimic si sa fi si nervoasa?

 

Mersi fetele pt grija .v-am citit dar e lung de raspuns si tre' sa spal fata ,ca adoarme murdara[:o)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elena,nu ma mai tenta si asa mor de oftica.am aflat,in plus,ca de zilele bistritei,voi fi singurica,asa ca imi vine sa urlu.si eu care jinduiam sa ies in oras.doar eu cu daria,e cam greu si...trist.

syd,eu ma trezesc,spre ex,in jur de 7 si ceva,pentru ca tb sa o duc pe daria la gradi,iar masa o ia la 8.30.in rest,incep serv de la 9,deci nu tb neaparat sa te trezesti de dimineata.e mai greu,cand ajungi acasa seara,nu mai ai chef...decat sa vb cu fetele pe net.[:D]

cat despre teste,preferatele mele.bafta si minte stralucitoare maine!!!nu-ti mai bate capul ce impresie faci,poti sa fii surprinsa.

iri,astept pozele,nici nu stii ce curioasa m-ai facut,mai ales ca seamana mandra la ochi cu tine.oi fi ruda cu keanu reeves?!!![:D]

de maine intra sotul pt cateva zile in concediu,asa ca dc apare vreo postare ciudata pe forum...nu cred insa ca are tupeul..ma astept in urmatoarele zile,ori sa fiu rasfatata,ori sa gasesc acasa un sot pus pe harta.om trai si om vedea.va pup.

 

Ema

 

A venit vara!!!!Poze noi

 

Ziua copiilor

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata,fetelor!!era sa nu va mai gasesc.pe unde umblati????

sunt tare amarata,caci m-am dus sa-mi iau rezultatele la analizele pt angajare si mi-a spus ca cea de la plamani nu a iesit bine,cica as avea chist toracic(???!!!).problema e ca seful tb sa plece azi si nici nu am cum sa ajung la consult,ca sa ma pot linisti.sper sa fie o prostie de-a lor,mi-e insa sa nu-mi conditioneze angajarea.

va pup.mai vb.

 

Ema

 

A venit vara!!!!Poze noi

 

Ziua copiilor

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut scorpiute,

intru repejor ca nu prea mai am timp....Am citit ce ati postat...

Iri,am vazut pozele cu micuta : tare frumoasa!Chiar ca zici ca e japoneza cu ochisorii aia migdalati.Sa-ti traisca sanatoasa si sa va aduca numai bucurii!

Elena,Ema,Syd,Carmen,Monica,Hanna si toate celelalte scorpiute,va doresc sa aveti parte numai de bine si sa fiti iubite!

Mai vorbim!

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Este adevarat, ne-am chinuit cu copii, dar toate aceste necazuri se uitau repede, cand vedeam copii cum cresc.

Toate acestea au ramas undeva in urma.... acoperite de trecerea anilor...

 

Bunica voi fi in iulie, dupa 20;

[pup][pup][pup]

 

Hanna

"Nu sunt ce par a fi - Nu sunt Nimic din ce-aº fi vrut sã fiu!... Dar fiindcã m-am nãscut fãrã sã ºtiu, Sau prea curând, Sau poate prea târziu... M-am resemnat, ca orice bun creºtin, ªi n-am rãmas decât... Cel care sunt!... " (Ion Minulescu)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

emma, nora mea este nascuta si ea tot in iulie pe 9; sincera nu prea stiu zodiile;

si sa stii ca scorpionii fac casa buna cu fecioarele, vezi-ma pe mine cu al meu sot[:D]

[pup][pup][pup]

 

Hanna

"Nu sunt ce par a fi - Nu sunt Nimic din ce-aº fi vrut sã fiu!... Dar fiindcã m-am nãscut fãrã sã ºtiu, Sau prea curând, Sau poate prea târziu... M-am resemnat, ca orice bun creºtin, ªi n-am rãmas decât... Cel care sunt!... " (Ion Minulescu)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...