Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele - pe unde sunt ? (12)


Recommended Posts

Emma si Ana n-are casa,aici cam toata lumea sta cu chirie.Noi impartim cu soacra ca e foarte scump. Vreau sa spun ca el plateste in continuare partea lui chiar dk nu mai trece pe-aici.Dk s-ar hotari sa se mute,ma lasa in plop[bascket]ca nu pot sa inchiriez singura si n-am cu ce plati.

Nu e serios cu colegul,dk iese ceva ii spun de la inceput ca nu caut nimic stabil,dk are rabdarea si bunatatea sa stea dupa mine,dk nu altul. Ma simt libera [bis] si atatea redute de cucerit[:D] chiar dk nu prea pot sa ies.

 

Hellene se poate sa faca pe victima,tocmai pt ca nu ma afecteaza.Dk plangeam si sufeream era contrariul. Chiar citeam horoscopul lui,saptamanile astea era bai de despartire[fuga]

 

Pana una alta,las lucrurile asa,profit de momentele frumoase ca or fi cu el sau cu altul.

 

Nu stiu dk mai plec in vacanta sau nu. Am impresia ca nu o sa-mi placa. Soacra-mea merge cu o prietena la alte prietene,stau la barfa toata ziua,mananca si mor de cald[beach]. O sa-mi gaseasca pe cineva sa ma duca la plaja din cand in cand. Prefer sa stau acasa,la umbra. Dk mergeam cu amorezatul sau in alta parte,vacanta scurta dar condensata,da. E ca si cum as merge la bunici la tara,numai ca nu sunt ai mei si nu m-as simti bine.Plictiseala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si in horoscopuri imi ies aceleasi lucruri[alcool].De ex intr-o revista pt femei pe toata luna pana pe 20 iul zice: Aveti capacitatea de a intelege aspectele vietii dumneavoastra cu mai multa profunzime. Gasind echilibrul intre autosatisfactie si denigrare( care nu prea-mi dau seama ce este) puteti sa dati dovada de perspicacitate in alegerile d-voastra. Provocarea nu a contribuit niciodata la armonie.Un pic de dulceata in atitudine nu va face rau la calitatea relatiilor.(asta pt ca spun lucrurilor pe nume,sunt prea directa).

 

E unul dintre ele,exact ce fac acum,ma descopar. Si altele la fel...sa nu mai crezi in horoscop?[hot]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am deschis cap.13, aici ! [:)]

Moderatorii pot sa inchida acest subiect ! [asia]

Emmaid="purple">, precum observi, am trecut la actiune....cap. 13 ! [:D]

La fluturas am inchiriat aripioarele si ceea ce are pe cap, Cristinaid="red">. Dansul ca [majoreta] [majoreta] le-a placut cel mai mult copiiilor, mai ales ca era pe melodia celor de la Ozone, "Dragostea din tei".

sydid="purple">, inteleg ca esti singura, te-ai eliberat de tatal Giuliei ! [wow] Neaparat trebuie sa citesc din urma ! [;)]id="blue">

 


Ninaid="red">, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002), Povestea nasteriiid="blue">

 

Copilasi din 2002

id="blue">

 

Copii capricornid="blue">

Scorpiuteid="blue">
id="right">id="size2">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...