Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel-CF2(5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Pupinaid="red">, bine ca te-ai linistit. E normal sa ai dureri, contractii din cand in cand.

 

Nu am mai vorbit cu Crissiid="red">, deoarece am avut N drumuri de facut si nu am mai ajuns, iar acum colac peste pupaza am ragusit si nu stiu de ce. Eu banuiesc o alergie, dar nu sunt sigura.

Tare mult as fi vrut sa o vad pe Crissi si pe puiutul ei, dar sper sa imi iau revansa.

 

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irda, pe la 30 sapt ii spuneam si eu cele 3 mari dorinte alel mele:

- sa ma asiste

- sa fie si sotul meu prezent

- sa-mi faca epidurala

si m-a asigurat ca asa va fi, cum am discutat si cum mi-a promis.

Acum suntem in 37 sapt +, duminica facem 38 si mergem spre 39 si tati nu e acasa. Numar zilele ca la armata pana vine el (trebuia sa vina pe 18, dar delegatia s-a prelungit si vine pe 25. Mi-e frica de lesin, imi doresc din toata inima sa fie cu mine cand se va naste puiutul nostru.

De luni am aranjat cu mama mea sa vina in Bucuresti pentru ca mi se pare cam riscant sa mai stau singura in casa.

 

Ma rog la Dumnezeu ca bebe sa se nasca la termen (4-5 iulie) ca sa fie si tati cu noi.

Dnul dr a zis ca nu am sanse sa nasc pana atunci(asta acum 2 sapt) , vom vedea luni ce ne mai spune.

 

Va tin pumnii la toate cele care sunteti in pragul nasterii iar celorlalte care mai aveti sa dea Domnul sa se dezvolte frumos bebelusii vostrii si sa nu aveti probleme.

 

Alina si bebe 37 sapt +

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara.mie mi-a zis aseara ca totul e ok,in limite normale si bebe si liq. amniotic,colul e si el bine si sa stau linistita.eu mai am si un chist ovarian stang maricel dar a zis ca nu trebuie sa ne speriem,ca e foliculinic.asa ca incerc sa nu ma mai stresez din orice.

eu nu mai am rabdare pana cand voi afla sexul copilului.nu mai pot.pe la ce varsta a sarcinii pot afla?18 sau cand cel mai devreme?voua cand v-a zis dr.Nayel asta?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adrianaid="red">, eu am venit in tara in saptamana 18 iar atunci deja stiam sexul copilului. Il stiam din saptamana 13, iar Nayel mi-a confirmat ceea ce stiam deja.

Daca te vei duce la Iosup la eco morfologica, sigur afli.

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...