Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel-CF2(5)


Recommended Posts

Crinuta, io pilule nu iau , ca mi-e frica,am luat ani de zile!! am avut acum ceva timp probleme cu sanii, o distrofie bilaterala pe care am tratat-o, dar m a speriat rau de tot..si mai ales , ca unul din medicii pe care i am consultat imi spusese ca as fi facut distrofia de la un exces de estrogen , ceva genetic, dar ceva ce putea sa fie generat SI de pilule..

Asha ca atentie maxima , la pilule, vedeti ca sint mai sanatoase cele numai pe baza de progesteron.. !dar au dezavantajele lor, desigur..

asha ca steriletul ramine singura varianta.. cred.. si probabil ca cit de curind ma prezint la Nayel sa l monteze..

ChrisDun , cit priveste cotzaiala, n am intrebat aiurea..[:D]

Am intrebat , ptr. ca si io am incercat, adevarat fara sa am "OK"-iu de la Nayel, ca inca n am ajuns.. Faza e ca N AM REUSIT!![:D][:D][:D]

Daca tu crezi ca ti-a tras o copca in puls , io simt ca mi-a pus dop..numa' citiva centimetrii sint disponibili, restul ...aa.. nu stiu cum sa explic clar.. adika clar ,clar e ca nu intra.. mi-o fi pus un himen nou??[hot] dar nu mi aduc aminte sa i fi cerut..[:D][:D]

O sa mai incerc.. poate.. io stiu , vorba lui husband, " se lasa cu timpu ' fato"..[:D][:D][:D]

Am notat vaccinurile .. thanx !.. abia astept sa ma duk la doctorita sa intreb daca nu cumva e prea gras Theo, sau daca nu cumva e vreun semn de diabet.. sau.. io stiu, Doamne fereste!!..

Va pup mult!

 

crissi

http://theo.idilis.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Crissi, nu mamanc pepene verde cas i celelalte fructe si legume crude pt ca pediatra mea a zis ca pot cauza colici si ca ar fi mai bine sa testez, dar parca nu ma lasa inima sa-l pun la astfel de inecrcari, si asa il doare burta de nu mai poate si urla ca in gura de sarpe cand il apuca. pepenele cica face diaree la bebe.

Nici eu nu am fost prea incantata de dr. Sicoe, mi s-a parut un pic cam rece. Nu stiu cine e dr. Ancar, pe bebe l-a mai vazut si o dr. blonda cu parul cret(ea o fi?) si o dr sau o asistenta bruneta si frumoasa (ca alba ca zapada> Cea din urma nu stiuy ce era ca il si spala venea si noaptea dar il si cantarea sau masura la fel ca o dr.

Cele din urma mi-au placut mai mult. Cred ca Chris Dun are dreptate e vorbade magnetism.

Vaccinul despre care spunea cineva ca trebuie sac coaca nu a copt insa se vede o vnataie cat un bob de linte. In cat timp coace?

 

ce remedii folositi voi pt colici?

 

Cat priveste treaba cu protectia, eu am luat 4 ani Logest si nu m-am ingrasat un gram iar inainte de asta Rigevidon si la fel , nu am luat un gram in plus. Cateva Kg am luat dupa ce am renuntat la tigari (acum un an juma)

gata plec ca plange bebe

Alina si Andrei - Pavel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...