Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel-CF2(5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Stie cineva cand mai e de garda d-l Dr. saptamana asta??? Va rog....

Oare daca sun la cabinet imi spune asistenta cand are Dr. Nayel garzi?

Mie mi-au iesit analizele de sange foarte proaste, anemie, un vsh foarte mare si se pare ca o infectie sau un proces inflamator, dar nu stiu unde?

M-a mai speriat si Dr. de familie ca m-a intrebat daca imi misca copilul si daca mi-a zis ceva cand am facut echo, de am plecat de acolo tremurand, desi nu cred ca e nimic rau cu bebe, care la fiecare echo a fost OK si la morfologica la fel si e si foarte activ[copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maryid="red">, e normal sa iasa analizele proaste in sarcina.

La mine, cel putin jumatate erau proaste, nu se incadreau in limitele normale, dar, stiam ca in sarcina asa ceva e normal.

De VSH nu stiu ce sa spun, iar in leg cu medicul de familie, NU TE MAI LUA DUPA EL, SI NU TE MAI LASA SPERIATA DE TOTI!

 

Referitor la intrebarea ta, nu stiu cand e de garda, chiar si eu sunt interesata, deoarece trebuie sa ajung urgent, am o problema, si imi place mai mult la spital.

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca sunati la cabinet sigur va zice d-na asistenta cand are Nayel garda. Mie mi-a zis o data fara sa o intreb. [:D]

 

Eu merg saptamana asta la cabinet - joi sau vineri, ca stau aproape.

 

 

maryid="red">, dupa cum zice si crinuta, nu te impacienta de pomana. cand mi-am facut eu analizele (prin saptamana 30, cred), mi-a iesit colesterolul pe pereti, limfocite si leucocite sarite din grafic, etc. Asta, la un om sanatos, inseamna infectie. Dar la gravidutze e FOARTE normal. Nu-ti mai spun ce mi-a sarit maica-mea de beregata ca nu ma alimentez cum trebuie, ca de ce mananc grasimi si toate alea. Pana am fost la dl doctor, si mi-a explicat ce si cum. Asa ca stai linistita.

 

Numai bine,

Chris

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am nascut!

Pe 1 iulie odata cu leul greu, la ora 0.30.

Andrei - Pavel a avut la nastere 51,5 cm si 3,730 kg.

Dnul doctor zicea ca ar trebui sa- pun numele Leo!

Revin maine cu detalii atunci cand o sa ma lase bebe si am sa-l pun pe tati sa puna si poze.

Totul a fost Ok. Azi e prima zi acasa asa ca sunt super fericita.

Va pup si revin cu detalii

Alina si bebe Andrei - Pave

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...