Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (74)


Recommended Posts

cine este goanga??? unde este goangaaaaaaa?

se intuarse goangaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tuata lumea guangaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-))))

aus gongonela numa copilu ala frumos si bine crescut (mielu are 8 kile 240 de gramutze) te mai salveaza de la repetentie pe forum:-)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna dimineatza dragelor!

Goanga mika, welcome back! a supravietuit matza dupa intilnirea cu Alex?

Alina voi cind plecati la turci?

noi o sa merem la labranda corinthia...cica e misto! oricum dau eu raportul la intoarcere.

Mitzu, cling film este folie de plastic din aia aderenta. gelatina este din cea dr. oetker. o prepari in 2-3 linguri de zeama, cum scrie pe pachetel.

Vazut pitika mica si vesela! misto!

ce mai era....? aaa....da, si mie imi zic a propos de copil "ce fetita frumoasa"...care fetita? ca e buflei si in salopeta....asa se-mbraca fetitele? infine.

a propos de mincari, ieri iepurele meu in afara de meniul standard a avut doua "alimente" noi....adica...o musca uscata eprin balcon si niste sapun.[:-)))] a supravietuit dupa ambele.

pupam!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la toata lumea!

Uite ca ne-au lovit si caldurile pina la urma - piticul ieri nu prea s-a omorit cu mincarea, drept urmare soacra-mea a inceput cum ca i-am facut ciorba prea acra, ca pilaful a fost nu stiu cum, etc... I-am taiat-o eu - de altfel cu mine a mincat foarte bine aseara, dar in fine, o avea si el toate si pofte, nu?

Va urez un weekend frumos si relaxant!

 

Gabriela si [copil] Stefan David (08.07.2004)

32 ani, zodia: gemeni

http://community.webshots.com/user/leelooga

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Roxi, a supravietuit pisica[:D]...ba chiar am inceput sa cred ca i-a facut placere sa-l flocaie cineva[:D] si sa-i bage degetele in oki cand duarme,sau sa il traga de cuada si sa-l urmareasca in toata casa[:D][:D]...era o veselie pe Alex cand il prindea si punea mana pe el...a facut chiar un progres...se urca pe canapea din cauza animalului,ca ala se refugia saracu si Alex hop dupa el[:D].Dar eu tot stresata am fost si cu servetelele dupa mine sa-l sterg pe maini sa nu inghita cumva vreun par de pisika...of of mai mai...revin ca teroristul vrea sa se catere pe calorifer[bang]

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata si de la noi. Matei nu a mai facut febra de ieri dimineata in schimb ii curge nasu' ca la robinet si e cam marait din cauza asta.

Roxana zi-mi mai multe de concediu? Cand, cate zile, cati bani?

 

Andreea si Matei zambaretzu'

 

http://community.webshots.com/user/andreea_ciontu

http://pg.photos.yahoo.com/ph/andreea_ciontu/my_photos

Povestea nasterii: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43944

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua.

 

Io mi-s olecutza suparata. Si am neste corabii in situatie de innec.[:D]

Victor s-a lungit, a ajuns la 75 cm, da' e o slabatura ce nu s-a vazut. E sub 8 kile [bang] ca efect al grevei foamei facute in concediu. A slabit 300 g. [xx(] Asa ca a intrat in reparatii capitale cu vitamine care sa ii creasca pofta de mancare. Si ieri, ca tot auzise doctorita care ii daduse reteta a mancat. Cu fitze si figuri dar a mancat, nu a mai refuzat mancarea. In schimb a aparut domnul coltu' de la dintii de sus (Papa si noi suntem kkciosi rau si nu s-a reglat nici cu orez nici cu menta:((). Asa ca suntem in categoria 3 dinti [:D].

Altfel e vesel si fericit, impunge caruciorul in parc, chiuie si se da in leagan...

Pe de alta parte nu pot sa pun poze in album [xx(][mariaj][V]

De la servici nu mai pot, ca s-a taiat accesu' [cusca] iar pe ala de acasa nu mai poci sa fac nika. Trebe sa iau altu. Asa ca, pana atunci, sorry.

 

 

Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi[copil]

altele, daca nu v-ati saturat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...