Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de sept-oct 2004 (53)


Recommended Posts

Ana, eu tocmai ziceam ca pitica a dormit de la 9 la 12, apoi de la 1 si douzeci pana acum ( e 3) si mai doarme o data pana diseara cand se culca de tot. Cat despre aspect....dr zice ca si daca i-as zice ca nu mananca nu m-ar crede, iar haine ii iau de un an.

Fug ca mi-a descoperit colectia de reviste mami si tocmai le trage o spalatura......

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

La multi ani sarbatoritilor zilei!

 

Fetelor , cred ca lui tati ii lipseste o pasarica... auzi-ti si voi ce imi face. La ora 14 ma anunta ca la ora 20 plecam pt 3 zile la Rimnicu Valcea la niste colegi de serviciu.

Eu cand fac bagajele si tot tacamul??????????

Cred ca nu e normal.[bang][bang][bang]

 

Dar macar ne scoate la plimbare asa ca il iertam![:D]

 

Deci ne mai auzim abia luni cand ne intoarcem, O sa-mi fie tare dor de voi!id="purple">

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna gagici!

am mai ajuns la un net, sa vad ce mai faceti

noi suntem bine, crestem, avem 4 dintisori, 2 sus ,2 jos.

azi am fost la dr ca e un pic fornaita si tuseste uscat si nu ne-a dat antibiotic, decat eurespal si ambroxol, si eventual eferalgan.

ma bucur ca nu are febra si nu tre sa-i dau antibiotic.

in max o saptamana ne-a zis dr ca ne dau inca 2 dinti sus.

are 8.600, pe 22 mergem sa facem bilatul de 9 luni, cantar si masuratoare. abia astept sa vad cat are in lungime ca nu am mai masurat-o de la 6 luni

e o zvarluga si jumate, merge de-a busilea in 10 secunde traverseaza sufrageria, se ridica imediat in picioare daca are ceva sa se tina, sta cate secunde singura isi da singura drumul la manute,parca ar vrea sa paseasca. de manuta nu prea vrea sa mearga, nici nu insist, in premergator nu prea sta, maraie dupa 5 minute.

cu papa nu ne laudam prea mult ca nu manaca cine stie ce, dar am grija sa-si manance proteinele in fiecare zi, sa nu faca anemie.

este foarte vesela rade in hohote cand ne jucam, doarme de la 9,30 pana la 7, suge niscai tzatza si mai dormim pana la 9. si in tp zile mai doarme maxim 3 ore adunate.

va pupam si va doresc we placut

 

Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004

Ilinca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne dar mult a-ti mai scris mai fetelor....eu abia reusesc sa-mi mai trag sufletul cu nazdravanul asta mic al meu... dar sa o luam cu inceputul:

 

[s]LA MULTI ANI[s] pentru Daniel ,puiutul meu mic si frumos.

 

[s]LA MULTI ANI [s]sarbatoritilor care au mai adaugat inca o lunisoara,binenteles matusicilor si taticilor care s-au serbat sau se serbeaza(Loreema).

 

Bun venit fetelor noi sau care au revenit.Pupici de la noi[pup][pup].

 

Vesti bune:[bis][bis][bis]FELICITARI AISSA.Ma bucur din suflet pentru voi.Iar cu kk multa rabdare si cu tratamentul dat o sa fie bine,spun asta din experienta.[flo]

 

Duculeatza eu folosesc produse aloe vera si sunt f multumita de ele.Si cumnata mea i-a luat fetitei ei de 3 ani vitamine si gel aloe.

 

Roandre super concediu si multa linisteeeee.Sa ne povestesti cum a fost.

 

Anamari sarcina usoara in continuare si ...chiar asa ce nume o sa aiba samburelul?

 

Danina felicitari pentru botez.

 

Si mai sunt multe...dar Danny nu mai sta.DOAR IN PICIOARE,suntem si noi cheliosi si avem 2 dintisori[iepu](ptr listuta va rugam ca noi ...slabe sanse.pupilici)Papam si nu prea.....noptile cand din ora in ora se trezeste ,cand doarme toata noaptea si....nu dorm eu!!!!!.....si tot asa.Noi sa fim sanatosi.

 

Am mai pus pozici.

 

 

Va las ca ....trebuie.Pupici la toata lumea.

 

 

 

 

 

Oana,Nae si Danny(17 10 2004)

 

http://community.webshots.com/user/b35noc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by loreema24

La multi ani sarbatoritilor zilei!Fetelor , cred ca lui tati ii lipseste o pasarica... auzi-ti si voi ce imi face. La ora 14 ma anunta ca la ora 20 plecam pt 3 zile la Rimnicu Valcea la niste colegi de serviciu.Eu cand fac bagajele si tot tacamul??????????Cred ca nu e normal.[bang][bang][bang]Dar macar ne scoate la plimbare asa ca il iertam![:D]Deci ne mai auzim abia luni cand ne intoarcem, O sa-mi fie tare dor de voi!id="purple">Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreema

id="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
id="quote">id="quote">minunat, distractie placuta!!!!Ionela [mamica] si Alex[copil] (DN 21.09.2004)ALEX cantaretul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, drum bun si distractie la Ramnic. Stai linistita ca o sa termini bagajul. Bine ca nu a venit acasa sa-ti zica hai fa bagajul ca in jumate de ora plecam [:D].

 

Ana, bebelina mea doarme cam 3 ore adunate pe zi. 2 ore la pranz si apoi o ora mai pe seara.

 

Mada, sanatate Ilincutei si sa se faca repede bine.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele!

Apar si eu in peisaj dupa o mie de ani.Miracolu' s-a produs din cauza ca am aterizat la servici, printre plansete si urlete (ale mele) ca mi-e extrem de greu sa ma despart de pui.Am doar doua zile de munca la activ si in ambele am bocit la greu.Singurul lucru bun care a iesit din venitul la servici e ca am gasit timp sa intru pe net.

Voi ati inceput munca? Mai trece cineva prin ce trec eu?Sau sunt nebuna rau...

Am mai pus si eu pozici.Va rog eu mult sa-mi puneti si mie link la numele pruncului.

Mada sanatate Ilincai!

Roandre: concediu placut!

Va pup tare!

 

Cristiana si Andrei

http://community.webshots.com/user/crivaid

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by LiliaToma

[red]El este!!!!!!! Vlad, al tau Cristina.


id="quote">id="quote">multumesc pentru laude!daca nu spuneai de lac...eu am crezut ca vrei sa vezi lacul!id="Comic Sans MS">id="green">Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...