Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de sept-oct 2004 (53)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ramona, distractie placuta!

Mada, ne bucuram sa auzim vesti despre voi.

Aissa, vremuri mai putin kkcioase va dorim si noi.

Ana_a, nici Alma nu prea doarme peste zi pt ca mereu s-ar juca si nu are stare deloc. Daca vad ca nu adoarme nicicum, o duc pana in parc,la plimbare si asa imi adoarme garantat.

Ionella, si Alma a avut cateva zile cand a papat numai lapte si iaurt, dar a avut rosu in gat si nu putea sa inghita mancarica. Acum s-a reglat situatia la noi si iar papa cum trebuie. Va dorim si voua sa isi revina domnisorul si sa pape mai mult. Poate ii iese un dinte.Almei ii era tare inflamata gingiuta aseara, dar azi nu m-a lasat sa ma uit in gurita si eu tot astept sa vad daca e si ea iepuras.

Acum s-a intamplat minunea si mi-a adormit in brate. Ma duc sa o pun in patut si sa mai fac cate ceva in casa pana se trezeste ca apoi plecam in oras sa-si cumpere tati al nostru haine de vacanta ca peste 1 saptamana plecam si noi la Romanika.O zi buna si pupici tuturor,

 

Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004

[foto][iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">

 

[iepu]Alma, sufletel mic si iubit -[foto]noiid="teal">

[iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">-[foto]si mai noi

[iepu][foto]cele mai noiid="teal">

 

 

Povestea Almeiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor... ma doare sufletul... am citit povestea Larissei Antonia a lui Lores29... a murit, Dumnezeu sa o odihneasca in pace, mi-au dat lacrimile...

L-am rugat pe Dumnezeu sa ma ierte pentru fiecare data cand am tipat sau m-am suparat pe puiul meu...

Nu am cuvinte...

Imi pare rau daca v-am intristat...

Sanatate!

 

Andreea[8**], Doru[9cer] si Nathalie[copil][zana](29.09.2004)

 

Povestea nasterii [pup] Cererea in casatorie si povestea noastra [cina2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Andreea_si_Doru

Fetelor... ma doare sufletul... am citit povestea Larissei Antonia a lui Lores29... a murit, Dumnezeu sa o odihneasca in pace, mi-au dat lacrimile... L-am rugat pe Dumnezeu sa ma ierte pentru fiecare data cand am tipat sau m-am suparat pe puiul meu...Nu am cuvinte...Imi pare rau daca v-am intristat...Sanatate!


id="quote">id="quote">ce poveste?id="Comic Sans MS">id="green">Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

spune si noi un calduros [s][s] sarbatoritilor zilei!

 

danyce, multumim pt. incurajari, chiar ai ghicit! i se vad sub gingie sus dintisorii cu nr. 5 si 6... eu credeam c-o sa-i iasa tot jos urmatorii... dragul de el, musca tot, mai nou m-a muscat de mana de mi-a ramas semn... de titi nu mai zic, ca-mi dau lacrimile... trece ea si perioada asta!!!!

 

andreea, chiar, ce poveste ai citit?

 

Ionela [mamica] si Alex[copil] (DN 21.09.2004)

ALEX cantaretul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari fetelor .

anamari a fost un pic obositor calatoria dar a meritat.Ciocolata noastra (asa o numeau acolo ) a fost in atentia tuturor ,fermecandu-i cu zimbetele ei.

sa va zic ce am patit eu ieri - m-am dus cu Deanna la un supermarket si m-am intors pe o clipa sa iau un lapte . aud ceva zgomote in spate de la sticle ,intorc capul si o vad pe fiimea cum ia dintr-o cutie o sticla cu suc si o trage in carut ..am crezut ca-i da drumul pe jos ,cu viteza luminii am fost linga ea sa i-o iau din maini .Am tras o sperietura si o lectie totodata [:D]

Va doresc un We placut la mamici cu bebei si pupici de la noi

 

Alina si bebe Deanna ingerasul mamei (09.09.2004)

poze http://community.webshots.com/user/davina25

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37936&whichpage=26

 

herra, cred ca acesta este linkul.

 

 

[foto]Maria Sa Stefan Speculant mic[copil] ( 19.08.2004)id="green">id="size2">id="Arial">

[flo]flori din gradina meaid="red">

"Maxima debetur puero reverentia" (Iuvenal) - Copilului i se datoreaza cel mai mare respect

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Roandre, da-mi voie sa te intreb ce fel de bubite are fetita ta?

 

Si eu am aceeasi problema... i-a aparut mai intai o bubita ca o muscatura de ceva pe o coapsa, si chiar am zis ca e muscatura de tantar ceva... pe urma i-au aparut pe spate vreo 2-3, i-au disparut alea si i-au aparut in alta parte alte 2-3 pe spate si asta seara am innebunit cand am vazut ca au aparut si pe burtica cateva...

 

Innebunesc pana luni cand ma pot duce la pediatru... Nu par bubite de caldura ca astea apar doar la gat, la el cel putin... i-am dat cu Baneocin la gat si i-au trecut imediat, dar astea nu au trecut nici cu Baneocin.

 

De la mancare nu prea are ce sa fie, pt. ca a avut diaree si ii dau dimineata doar mere coapte, branzica si banana si la pranz orez, morcov si un pic de carnita. In rest doar lapte!

 

A mai patit cineva asta?

 

Aissa, si eu am patit asta cu bebele meu si m-am prins dupa vreo 5-6 zile ca nu e ok. Eu ii dadeam iaurt si pana la urma l-am suspendat si acum ne merge bine. Papa doar ce am scris mai sus de o saptamana, il mai tin o saptamana asa si pe urma trecem la normal. Medicamente nu i-am dat deloc.

 

Dixie

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ana_a

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37936&whichpage=26herra, cred ca acesta este linkul.


id="quote">id="quote">bietii oameni!id="Comic Sans MS">id="green">Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...