Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tirgu Mures- nimeni?


Recommended Posts

Problema mea este ca la Mures avem destui de putini prieteni, deoarece am facut facultatile la Cluj amandoi, si avem 4.5 ani de cand suntem plecati din tara.Deaceea as prefera o firma care se ocupa cu asa ceva.

Cat depre idea ta cu Diamant sunt de acord cu tine, dar din cate am inteles este cel mai renumit la voi in oras.Soacra mea zice ca nu oricine face nunta acolo( de parca ar fii cineva).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 280
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Olim, este falsa afirmatia ca Diamant este cel mai renumit restaurant din TG M.Probabil cel mai incapator, dar nicidecum cel mai renumit!Cele mai renumite erau candva Muresul, Continental si Predeal.Acum este Europa, daca nu ma insel.Muresul nu mai exista iar Continental si Predeal sper ca si-au pastrat faima.

O sa-ti trimit pe PM datele saloanelor unde merg eu.

 

Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

asa stiu si eu, Camelia; din pacate Muresul nu mai exista; Europa este excelent, mai ales servicul unuia dintre asociati- fost sef de sala la Muresul- Costea se numeste- este un profesionist omul; eu mi-am lasat toata organizarea nuntii pe mina lui- in 1998 la Muresul- si rezultatul a fost super;

 

cind am plecat- in 2003 mai era o pensiune- in scapa numele- pe Calarasi/Kossuth-cred, unde mergeam cu rezervare- si acolo era excelent servicul si meniul;

 

"Noi suntem trecatori ca iarba câmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramân sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamânt."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si eu de acord ca la Predeal e mai frumos decat la Diamant. Noi facem chefurile de Craciun de la servici la Predeal si intotdeauna mi-a placut foarte mult.

In privinta decorarii salii exista acum firme care se ocupa cu asta si as putea sa o intreb pe colega mea care are nunta sambata mai multe, dar dupa nunta ei, ca sa vad daca a fost multumita.

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by olim

Buna dimineata mures!Dragele mele ma bucur mult pentru raspunsurile voastre.Chiar nu ma asteptam sa le primesc asa repede.Ce mai e nou la Mures azi?Draga sippers ti-as fii recunoascatoare daca mi-ai putea spune mai multe detalii.Chiar ma gandeam daca in Mures este cineva care imi poate aranja si sala, ca eu nu cunosc pe nimeni.Draga Camelia astept mai multe detalii, poate imi spui si mie despre aceste saloane, eu ma gande-am sa imi fac niste tratamente, ca doar am o luna la dispozitie .Fetelor orice sfaturi, idei propuneri aveti, chiar reprosuri[:D]le astept.O zi buna tuturor.[bis]


id="quote">id="quote">Felicitari pentru nunta!!!![cheers]Multidecorul se ocupa de aranjatul salilor, la nunti, banchete... Ei se ocupa mai mult cu baloanele: inimioare, bolta la intrare in restaurant..., insa acuma nu prea mai sunt la moda baloanele. Anul asta sunt la moda florile - pentru asta poti sa vorbesti la florarie.[hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, in Tg Mures sunt o multime de florarii bune.Eu te sfatuiesc sa mergi la vreo 2-3, sa ceri cataloagele sa vezi cam cum lucreaza si sa compari preturile.Mie mi-au facut exact ce am comandat.Buchetele, lumanarile, aranjamentele pt masini si pt restaurant au fost superbe!

 

Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...