Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tirgu Mures- nimeni?


Recommended Posts

Olim, facem cum facem si ne intalnim peste tot: la gemeni, la "grase", aici...[:D]

 

N-am mai fost in Tg Mures de la Paste si nici nu stiu cand mai ajung. Oricum, fetelor de-acasa, salutati orasul din partea mea!

 

___________________________________________________________

Tzuni [sofer] mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 280
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nu-mi vine sa cred[cool]...pana acum nu am stiut ca exista subiectul asta...si da, chiar ma gandeam ca sunt singura din Mures...iar acu ca m-am mutat pentru o perioada, am dat de voi! Insa ma bucur [:)] sa vad ca sunt muresence prin preajma!id="Comic Sans MS">id="navy">

 

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!id="Comic Sans MS">id="navy">[flo]

 

 

Wedding picture!

Starea civila

Honeymoon

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by olim

[grup]bine ai venit la noi[bis][bis]asteptam sa ne scrii mai multe despre tine[pup]


id="quote">id="quote">oare cu ce sa incep?[:D]sunt nascuta in Cluj...dar locuiesc de la 6 ani in Tg-Mures..recent m-am mutat pentru o perioada in Germania!Ma bucur ca v-am gasit si ca pot povesti cu cineva "de acasa" [bis]id="Comic Sans MS">id="navy">Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!id="Comic Sans MS">id="navy">[flo]
Wedding picture!Starea civilaHoneymoon
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Targu Mures , a venit frigul . Se pare ca sunt singura targumureseanca care se incalzeste la " despre copii". In cateva zile s-au scuturat toate frunzele galbene, orasul miroase a crizanteme iar lumanarile se vad , seara, arzand in cimitire. Targu - Mures-ul sarbatoreste pe cei ce au plecat. .... Viata isi urmeaza lin cursul .... Poate sunt putin trista, dar , maine poate va fi mai bine. Pupici de aici..., din centru....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...