Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tirgu Mures- nimeni?


Recommended Posts

id="navy">Neata!

danivero...bine ai venit...vezi tu fiecare isi doreste ce nu poate avea...eu si sotul am fost studenti in Bucuresti...cand am terminat eu m-am intors casa la Mures[:D], insa nu m-am intors singura[;)], l-am luat si pe el cu mine...insa cateodata ne amintim cu drag si ne-ar place sa fi ramas in Bucuresti!

va doresc o saptamana frumoasa!id="Comic Sans MS">

 

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!id="Comic Sans MS">id="navy">[flo]

 

 

Wedding picture!

Starea civila

Honeymoon

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 280
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Noi am fost studenti la Cluj, dar acasa ne intoarcem tot la Cluj, ca parca e mai mare si frumos decat muresu, si nu am [}:)] soacra cu mine, care este cel mai bine[:D], ca de-am sta intr-un oras[duel][cusca] si atunci mai bine evit.

Si ea care isi face planuri ca vom locui in oras, si va fii aproape de fiul ei" drag"[zz] si va avea piscina unde sa faca baie vare si livada cu fructe[zz][zz], de parca eu am nevoie companie[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim...eu sunt nascuta la Cluj, acolo sunt bunicii si copilaria! Intr-adevar e mult mai frumos decat la Mures, cel putin pentru mine!

...de fapt eu m-am plimbat cam mult la viata mea...sunt nascuta in Cluj, stabilita in Mures, am facut facultatea la Bucuresti, m-am reintors la Mures...iar acum pentru 18 luni stau in Germania!id="Comic Sans MS">id="navy">

 


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!id="Comic Sans MS">id="red">[flo]

Wedding picture!

Starea civila

Honeymoonid="size1">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai stai linistita ca si eu m-am plimbat, nascuta in Maramures, faculta la cluj, sotul din Mures, de6 ani in Spania, dar parca tot la cluj m-as intoarce[:D] sau la Maramures[:D]

Poate ca daca nu ar fii soacra[}:)], m-as duce la Mures, ca am un loc de casa asa frumos de 2000m2, dar ce sa faci, daca[}:)] nu nelasa sa traim[zz], mai bine departe, decat foarte aproape de ea, i asa mi se pare aproape si sunt doar 4000 de km[poc][poc], dar vedem noi cum facem, si nu am sa ii dau satisfactie sa comande[neand]

o seara frumoasa[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by olim

m-as duce la Mures, ca am un loc de casa asa frumos de 2000m2, o seara frumoasa[flo]


id="quote">id="quote">

 

pe unde e locul [:D]...ca nu se stie poate gasesti cumparator pe aici [;)]id="Comic Sans MS">id="navy">

 


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!id="Comic Sans MS">id="red">[flo]

Wedding picture!

Starea civila

Honeymoonid="size1">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ooana,

unde stai in Germania? ca eu stau in München si cine,stie, poate ne putem intalni si povesti despre Tg Mures!

 

Olim,

daca aveti timp cand mergeti acasa, ocupati-va voi de teren! Si noi am avut un teren in Corunca si l-am vandut singuri! Ca am tot vorbit la agentii imobiliare, dar mare lucru nu au facut !

 

o zi minunata![flo]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

id="navy">Olim...eu ma gandeam pentru noi, ca am dori un teren ca cine stie poate in 100 de ani ne facem si o casa[:-)))]

Corail...eu sunt in Essen...cam departe de tine nu-i asa![V]id="Comic Sans MS">

 


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">[flo]

Wedding picture!

Starea civila

Honeymoonid="size1">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata'

azi va invit la o cafea [cafea]

...si LA MULTI ANI !id="red"> pentru toti cei care poarta numele de Mihai, Mihaela, Gabriel, Gabriela etc[bis][pup]

 

Corail...m-am adaptat, sau cel putin asa imi place sa cred...dar mi-e dor de casa si intr-un fel doresc sa profit de perioada in care sunt aici dar in acelasi timp ma gandesc ca voi fi foarte fericita cand ma voi intoarce acasa...poate problema mea e ca sunt singura aici iar sotul meu e casa...cu toate ca merg de 2 ori pe luna acasa!

In rest totul e bine![:)]id="Comic Sans MS">id="navy">

 


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">[flo]

Wedding picture!

Starea civila

Honeymoonid="size1">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...