Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tirgu Mures- nimeni?


Recommended Posts

Salutare fetelor!

 

Maroxsa-ti traiasca minunile. Sunt exceptionali!

Ramonadin pacate Duracell 2 nu este in bucuresti, ca am dus-o la mama la Tg Mures, asa ca plimbarile in parc au cam ramas fara obiect deocamdata. Da' las' ca vine puiutzul acasa, si atunci sigur ne intalnim in parc! Si noi stam de obicei pe la zona de bb, da' mai "scapam" si la leagane, mai ales la tobogan:)

 

Va pup pe toate si va doresc o saptamana placuta[pup][pup][pup]

 

Mama Ana si Mirunica (16.05.2003)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/slippers76/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 280
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Marox, superbi pui ai!, Sa-ti traiasca!

 

Ma bucur ca suntem cat mai multe...si mai frumos ar fi totusi sa ne si cunoastem "pe viu"...poate punem de-o intalneala!

 

"Mama ana"...las ca vine puiutu...da sa tii ca a mea detine monopol pe alea doua mici din mijloc...ma refer la topogane...Si fereasca sfantu' sa incerce cineva s-o opreasca!

 

[majoreta] Ramona id="red">si [copil]Maysa (27 ian. 2004)id="orange">

 

Poze cu Maysa-"Duracell"id="size2">


[:D][:D][:D] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn) [:D][:D][:D]id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alexandrinaid="blue"> ca bine zici,la ce este buna atita graba,asta este chiar corupere de minori.

As vrea eu sa mai am 13 ani fara griji,fara obligatii.......dar uff... sa cobor cu picioarele pe pamint.....am 30 de ani.

 

 

Va pupa Jubica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tzuni, eu plec peste doua saptamani la Tg. Vrei sa iti aduc o gura de aer de casa?[:D]

 

Aramona: cred ca o sa ne batem pe toboganele alea. Sa stii ca nici a mea nu se lasa cu una cu doua. Ba chiar le face program tancilor, ii aliniaza si pastreaza ordinea !

 

Pupici

 

Mama Ana si Mirunica (16.05.2003)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/slippers76/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, vreau si eu macar o gura de aer de Platoul Cornesti...Iar cu Mirunica si cu Maysuca mea, vedem cum facem, unde-s doi, puterea creste...poate ii tinem pe restul la gard...ca mai departe astea mici le dau interzis!

 

In august sper sa ajung si eu acasa...cred insa ca voi sta la sora mea, care a ramas la Tg. Mures, are is ea un baietzel pe nume Bela de 1 an si 8 luni...am fost si vara trecuta la ei, insa copii erau mai mici, insa acum...

Poate ne vedem cu piticii, poate punem de un gratar cu toti...

 

 

 

Moooama ce fain visez...Sa nu ma scuturati, ca ma trezesc![:D]

 

[majoreta] Ramona id="red">si [copil]Maysa (27 ian. 2004)id="orange">

 

Poze cu Maysa-"Duracell"id="size2">


[:D][:D][:D] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn) [:D][:D][:D]id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

urrraaaaaaaa [il][bis]

 

de cind astept topicul asta mai fetelor...sa ne povestim de acasa, eu am fost ultima data in septembrie 2003...ma cam topesc de dor;

si sper ca voi ajunge pe la anul...mai in primavara...ACASA1 (ca aici e ACASA2 [bang]

tot imi spun si mie cei de acasa ca s-a schimbat orasul in bine...ca Florea face tot ce poate, da, fain primar;

eu am locuit pe Ramurele...apoi pe Transilvaniei, aproape de Biserica Sf.Ana...;

 

 

ce-as bea acum o bere, linga un mititel la vichend...gata ca am intrat cu totul in butoiul cu melancolie si dor;

 

va pup tirgumuresencelor, [cheers]

 

"Noi suntem trecatori ca iarba câmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramân sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamânt."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...