Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tirgu Mures- nimeni?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 280
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Slippers, cit timp ai lasat-o pe fetita la bunici? Cit de des o vezi? Te intreb pentru ca il trimit pe Alex in România (in Bucuresti, dar exista o posibilitate sa ajunga si in Tg Mures) impreuna cu mama si va sta 2 luni. Inca nu stiu daca o sa-mi fie tare greu fara el sau o sa rasuflu ca am ramas doar cu unul care inca n-are treaba cu olita, somnicul de dupa amiaza si capriciile virstei de 2 ani. [;)]

 

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[teal]Alexandrina, Jubica, Tzuni[/teal], buna ziua pe ziua de azi! Sa va mearga bine toata saptamana!

 

Maroxid="brown"> eu am dus-o pe Miruna la mama acum o saptamana. Noi ne apucam de "daramat" casa[:D], a se citi renovare, dar om vedea noi ce iese. O sa o las acolo pana pe la sfarsitul lui august, ca din septembrie incercam o gradinita. Vedem noi ce iese. Ce sa-ti spun, imi lipseste, dar o sa o vad la doua-trei saptamani, ca mai mult nu ne rabda sufletul. E obositor pentru noi, da' o sa trecem si peste asta. In plus, in Bucuresti e cald, mizerie, praf, uffff, ce-as mai pleca si eu cu ea daca as putea! Se intelege bine cu ai mei (toti, catel, purcel, buni Nelu, busi-adica bunica, mama mare si inca un card de verisori/verisoare, unchi, matushi, etc). Tie insa, cred ca o sa iti fie destul de greu sa-l stii pe Alex atat de departe. Eu ma consolez cu gandul ca daca nu mai pot si nu mai pot, ma urc in masina, accelerez, si in 5 ore sunt acasa la mama.

 

Va pupic duuuuulce!

 

Mama Ana si Mirunica (16.05.2003)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/slippers76/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alexandrinaid="blue"> eu m-am nascut la Cluj,am mai scris,doar de 4 ani locuim la Reghin(in concluzie sunt a cuiva din Cluj).Cu ce-mi umplu existenta:lucrez la o firma particulara (la financiar).Dar tu cu ce te ocupi?

 

 

Pup toate fetele!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu la Reghin doar dorm, cam de cand m-am nascut (cu exceptia facultatii pe care am facut-o la Cluj, ce coincidenta - tot 4 ani). In rest fac naveta la "judet" unde lucrez la o firma privata, deasemenea.

Si cum ati hotarat sa lasati Clujul (inteleg ca si sotul tau tot de-acolo e) pentru un orasel de provincie?

 

Ca sa nu monopolizam subiectul, noi cele din provincie, dau aici sfoara-n tara sa saptamana asta la "judet" au loc zilele orasului, cred ca incepand de maine. Eu nu-s amatoare, dar poate va intereseaza pe voi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca-s in stare sa trag cablurile de la cortul din centru, de-l instalau azi dimineata, dar aia-s mesteri seriosi, iti dai seama ca si de reusesc, ii intarzii o zi eventual dar o saptamana?

Unde mai pui ca lautarii, singer-ii si precupetii de mici si bere is gata tocmiti... Si nenea primarul are discursul cred ca gata scris.

Eu zic ca mai bine-ti refaci planul de sfarsit de saptamana.

Sau ar mai fi o idee, sa astepti "Zilele berii" sau cum le-o mai fi zicand ca am impresia ca si acelea-s pe-aproape si nu-i mare diferenta fata de "Zilele targului".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...