Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tirgu Mures- nimeni?


Recommended Posts

Merci Alexandraid="green">, macar pentru intentie. Sa nu tragi de cablurile de la cort, Doamne fereste! Nu de alta dar cred ca o sa fii linsata si nici macar nu am apucat sa te cunosc (la propriu). Ma resemnez cu zilele berii sau alte zile asemenea care-or mai fi vara asta. Poate prind si eu vreo una. Cum e vremea pe acasa? Ca aici am cam inceput sa fierbem in suc propriu. Ufff ce-as mai face o baie in Mures!

 

 

Un pupic maaaaare

 

Mama Ana si Mirunica (16.05.2003)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/slippers76/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 280
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna tuturor!

 

Acuma Kitty, ca ai vazut ca existam si reactionam poate schimbi titlul subiectului...

 

Jubica, am raspuns la PM.

 


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)

[flo]Alexandrina.

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele sunt o maramureseanca care acu 8 ani si-a gasit unul de pe la voi si in vara face nunta la Tg Mures si as vrea sa va rog sa ma primiti si pe mine ca o fiica adoptiva, ca in ultimii 8 ani am stat mai mult la voi decat la mine in Maramures.

Ca sa vedeti ca imi place orasul vostru si vreau sa devin o (mara)mureseanca , mi-am luat pamant sa imi fac casa la Mures.

Deci , inca un motiv in plus .

Ce mai este nou la MUres.Pe mine ma incanta acest oras, cu toate ca la inceput nu mi se parea mare lucru.Am stat aproape un an in Dambu.Astept confirmarea voastra.

MULTUMIRI SI PUPICI[bis][bis][bis][bis]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by olim

Dragele mele sunt o maramureseanca [bis][bis][bis][bis]


id="quote">id="quote">HI, HI, HI!Si eu sunt maramureseanca ,si din 1989 stau in tg. mures. Salut Tzuni, ce face tatal tau?Am avut capacitate in zilele acestea si nu am mai intrat pe forum . acum sunt aici.E o zi superba azi , un cer cum numai la Baia Mare mai este toamna...Copchilul a terminat examenele , eu mi-am terminat calmantele...ce bine e!Mai vorbim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servustoc...

 

V-am citit insa m-am gandit sa nu va deranjez prea mult ca vaz ca sunteti deja destul de "intime"...ma simt nitzel pe langa...mai bucuresteanca...Azi n-am fost in firma sa mai scriu...nororc ca acum a adormit Durracell...pot si eu sa va urez nanni si somn dulce...

 

Pupici si tare mi-ar place sa ne cunoastem in august!

 

[majoreta] Ramona id="red">si [copil]Maysa (27 ian. 2004)id="orange">

 

Poze cu Maysa-"Duracell"id="size2">


[:D][:D][:D] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn) [:D][:D][:D]id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...